Prancūzų kultūros klubas


Prancūzų kultūros klubas vienija prancūzų kultūra (kalba, istorija, filmais, muzika, tradicijomis, literatūra) besidominčius studentus. Jis įkurtas 2013 m. birželį. Į susitikimus, vykstančius kartą per dvi savaites, kviečiami dalyvauti ne tik oficialūs klubo nariai, bet ir visi besidomintys. Per susitikimus rengiami pristatymai, kviečiami lektoriai, svečiai iš užsienio, žiūrimi ir analizuojami filmai, lavinami kalbos įgūdžiai, diskutuojama, žaidžiami ugdomieji žaidimai. Klubo nariams siūlomi ir neoficialūs susitikimai su frankofoniškų šalių studentais, atvykusiais pagal mainų programas. Tai puiki proga prasmingai leisti laiką plečiant žinias apie prancūzų kultūrą.

Per kai kuriuos renginius kalbama tik prancūziškai, tačiau šios kalbos nemokantiems visada pasiruošę padėti klubo nariai. Tai gera galimybė lavinti kalbos žinias ir susipažinti su svetima, tačiau labai patrauklia kultūra.
Organizacijos puslapyje Facebook socialiniame tinkle dalijamasi nuorodomis į puslapius, skirtus savarankiškai mokytis kalbos ir plėsti kultūros žinias. Klubo nariai dalijasi įdomybėmis, nuotraukomis, aktualijomis ar naujais prancūzų kalbos žodžiais.