Mieli mokytojai,

Vytauto Didžiojo universitetas ne vienerius metus kryptingai ir užtikrintai siekia padėti Lietuvai kelti pedagogikos prestižą. Moksleiviams siūlome galimybę rinktis šalies ir tarptautinių ekspertų įvertintas pedagogikos studijas, o mokytojams suteikiame įrankius, palengvinančius jūsų iššūkių kupiną darbą.

Didžiausias jūsų pastangų įvertinimas yra mokiniai, žengiantys per mūsų universiteto slenkstį ir skleidžiantys erudiciją, kritinį mąstymą, atsakomybę ne tik už save, bet ir už mūsų visų ateitį. Tikime, kad turėdami tokius mokytojus kaip jūs atveriame naują Lietuvos švietimo istorijos puslapį.

Čia rasite moksleiviams aktualią informaciją apie konsultacijas ir priėmimą, konkursinį balą, studijų programas ir nemokamus užsiėmimus. O jus, mokytojus, kviečiame aktyviai dalyvauti dalykiniuose seminaruose, kvalifikacijos kėlimo kursuose ir įvairiuose kituose renginiuose.

Švietimo procese itin reikšmingas ir karjeros konsultanto vaidmuo. Vytauto Didžiojo universitete yra vystomi edukologijos moksliniai tyrimai, kuriami inovatyvūs metodai ir siūloma visokeriopa pagalba ne tik pedagogams, tačiau ir karjeros konsultantams.

Susisiekite vdu@vdu.lt ir pasitarkime, kaip Jums galime padėti.

Plačiau

Aktualijos

Projektai Mokytojams

01

Karjeros konsultantams

Vytauto Didžiojo universitete yra vystomi edukologijos moksliniai tyrimai, kuriami inovatyvūs metodai ir siūloma visokeriopa pagalba pedagogams ir karjeros konsultantams.

plačiau
02

VDU Mokytojų diena

Kasmetiniai tradiciniai seminarai mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams, kurie vyksta po šv. Velykų.

plačiau
03

Profesinės studijos „Pedagogika“

Pedagogo kvalifikaciją teikianti studijų programa, skirta asmenims, neturintiems pedagoginio pasirengimo, tačiau dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo lavinimo mokyklose, gimnazijose, kolegijose, profesinėse mokyklose ar neformalaus ugdymo institucijose ir norintiems įgyti reikalingų gebėjimų darbui su mokiniais.

plačiau

VDU ambasadorius Jūsų mokykloje

VDU vykdo studentų-ambasadorių savo mokyklose programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – moksleiviams“. Susisiekite su mumis ir pasikvieskite VDU studentą-ambasadorių į savo mokyklą. O jei žinote savo mokyklos absolventą, kuris norėtų tapti VDU studentu-ambasadoriumi, kvieskite jį registruotis!

plačiau

VDU Moksleiviams

Jei norite moksleivius artimiau supažindinti su VDU aplinka ir studijomis, kviečiame dalyvauti įvairiuose projektuose moksleiviams, išvysti slapčiausias universiteto kerteles, laboratorijas, biblioteką, skaityklą, auditorijas, bendrabučius ir dar daugiau. Atvykite į universitetą arba universitetą pasikvieskite į savo mokyklą.

plačiau

Kiti projektai mokytojams

IV-oji mokslinė-praktinė konferencija „Kai mokytojas žaidžia: naratyvinio žaidimo kūrimas“

Kovo 26 d., antradienį, 12 val. vyks IV-oji mokslinė-praktinė konferencija „Kai mokytojas žaidžia: naratyvinio žaidimo kūrimas“ nuotoliniu būdu. Jau keletą metų bendradarbiaujant VDU Švietimo akademijai, EDU Vilnius centrui ir VšĮ Vaiko psichologijos centrui Vilniaus miesto ikimokyklinėse įstaigose yra įgyvendinami naratyvinio žaidimo projektai.

Daugiau informacijos
Virtualus renginys „Mokytojų klasė. Pokalbis su 2024-ųjų Metų mokytoju Mantu Karanausku“

Kovo 26 d., antradienį, 16 val. virtualiame renginyje „Mokytojų klasė. Pokalbis su 2024 ųjų Metų mokytoju Mantu Karanausku“ – Vilniaus Balsių progimnazijos ir Šiaurės licėjaus gimnazijos mokytojas atskleis, kodėl tapo mokytoju, papasakos apie pedagogo kasdienybę, jaunųjų keliautojų klubą, iššūkius švietime bei įvertinimą.

Daugiau informacijos
Švietimo renginys „Dialogo laboratorija 2024. Mokytojo profesijos prestižas 2025: artėjame ar tolstame?“

2024 m. kovo 27 d. Vytauto Didžiojo universitete (S. Daukanto g. 28, Didžioji salė, Kaunas) jau trečiąsyk vyks renginys „Dialogo laboratorija 2024. Mokytojo profesijos prestižas 2025: artėjame ar tolstame?, skirtas  tyrinėti ir aptarti mokytojo profesijos prestižą bei jo kaitą. Šiandienos mokytojai privalo susidurti su įvairiais iššūkiais, kurie gali turėti didelį poveikį jų profesiniam pasitenkinimui bei bendrai visuomenės požiūriui į pedagogo profesiją.

Daugiau informacijos

Virtualus VDU turas

plačiau