Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Šiandien nėra specialistų – rytoj nebus žemės ūkio

Žemės ūkio verslas prognozuoja, kad, jei valdžia nesiims skubių sprendimų, ekonominėms krizėms atspariausią Lietuvos sektorių netrukus ant kelių parklupdys aukštos kvalifikacijos darbo jėgos trūkumas. Agroverslą glumina, kad nors norinčiųjų studijuoti su žemės ūkiu susijusias studijų programas netrūksta, ir universitetai visiškai pasirengę juos priimti, o verslas – skatinti finansiškai, tačiau valdžios institucijos nemato nerimą keliančių ženklų.

Informacija stojantiesiems į menų ir meno pedagogikos studijas VDU

Stojantieji į Atlikimo meną, Muzikos produkciją, Naujųjų medijų meną, Dailės pedagogikos, Muzikos pedagogikos ir Šokio pedagogikos programas per LAMA BPO sistemą stojamuosius egzaminus gali rinktis laikyti pavasario egzaminų sesijos metu – kovo mėnesį.

Renginiuose „Erasmus Days ’21“ – apie tarptautinio mobilumo galimybes

Vasario 17, 18, 19 dienomis Tarptautinių ryšių departamentas kviečia prisijungti prie renginių „Erasmus Days ’21“, kurių metu galima sužinoti daugiau apie mainų galimybes. Renginių metu virtualiai bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis, mokomasi užsienio kalbų ir iš arčiau prisiliečiama prie kitų kultūrų.

Karantino sėkmės formulė: technologijos ir dėstytojų išradingumas

Ekspertų įspėjimai, kad „iš karantino išeisime kitokie“, akivaizdu, turi ir pozityviąją pusę – vien universitetinių studijų organizavimas nuotoliniu būdu daugelį žmonių paskatino nauju žvilgsniu įvertinti išmaniųjų technologijų galimybes. Įsitikinta, kad jos taupo laiką, mažina viešojo kalbėjimo baimę, panaikina atstumą tarp kalbėtojo ir klausytojų bei atskleidžia pačias netikėčiausias galimybes. Pavyzdžiui – studentams pademonstruoti dėstytojos susuktą mokomąjį filmą iš laboratorija laikinai tapusios jos namų virtuvės.

VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude” studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2021 m. vasario 12 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Įvykiai