Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

VDU pradeda priėmimą į profesinių studijų programą „Pedagogika“

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia priėmimą į valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas profesinių studijų programoje „Pedagogika“.

Prasideda priėmimas į magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, grįstas Artes Liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į magistrantūros studijų programas. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: jungtinių, dvigubo diplomo, vykdomų anglų kalba ir kitų, studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių, studijų programų.

Stojantiesiems į menų bakalauro studijų programas – konsultacijos

Stojančiuosius į Naujųjų medijų meno ir Muzikos produkcijos studijas Vytauto didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra kviečia jungtis į nuotolines konsultacijas ir parengiamuosius kursus.

Interaktyviame seminare – naujos MBA programos pristatymas

Sužinokite daugiau apie MBA studijų programą „Muitinės procesų valdymas“, priėmimo reikalavimus ir būsimą naudą interaktyviame seminare 2023 m. gegužės 31 d. 16 val. Renginys vyks anglų kalba. 

Studentai kviečiami dalyvauti T4EU mobilumo savaitėje Taline

Domitės kultūriniu paveldu, dirbtiniu intelektu mene, dizainu ir tvarumu? Estijos menų akademija kviečia studentus aptarti šias ir kitas temas „Transform4Europe“ mobilumo savaitės renginiuose, kurie vyks birželio 12–17 dienomis Taline. Dalyvių paraiškos priimamos iki gegužės 18 d.

Įvykiai