Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

VDU absolventė E. Ozolinčiūtė – apie taikomosios sociologijos studijas

Savo mintimis apie VDU Sociologijos studijas bei pasirinktą profesiją dalinasi Eglė Ozolinčiūtė – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventė, socialinių mokslų daktarė, Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos vyriausioji specialistė (analitikė). 

Kodėl verta studijuoti filosofiją VDU?

Netolimoje ateityje bet kokios žmogaus, kultūros ir visuomenės studijos, o ypač filosofijos studijos bus naujoviškos: matysime nebe šimtais susėdusius ir ilgų monologų klausančius jaunuolius, o mažas grupeles diskutuojančių, klausinėjančių, prieštaraujančių, skaitytus tekstus ir matytą medžiagą gyvai aptarinėjančių įvairių žmonių. Kiekvienas studentas ir kiekviena studentė turės savo interesus ir tikslus. Ir universitetas padės jų siekti.

Komunikacijos ir žurnalistikos studijos – įtraukia nuo pirmos dienos

Tęsti studijas ar sugrįžti atgal į universiteto auditorijas? Rinktis naują kryptį ar gilinti žinias jau studijuotoje studijų kryptyje? Šie ir panašūs klausimai kyla daugeliui studentų, pabaigus bakalauro studijas. Vasaros pradžia – intensyvus laikotarpis sprendžiant šiuos klausimus. Jeigu svarstai apie komunikacijos studijas, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) Viešosios komunikacijos katedra siūlo rinktis vieną iš dviejų magistrantūros studijų trunkančių pusantrų metų: Ateities medijos ir žurnalistika bei Integruota komunikacija. Apsispręsti gali padėti čia studijuojančių studentų atsiliepimai.

Kodėl verta rinktis Šiuolaikinės Europos politikos magistro studijas?

Birželio 1 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) startavo priėmimas į magistro studijų programas. Ne vienas bebaigiantis bakalauro studijas studentas, besiruošiantis tęsti studijas, susimąsto, kokiu keliu jam toliau eiti – rinktis vieną iš savo esamos studijų krypties programų ar keisti studijų kryptį. Jei tęsti, tai kurią iš visos grupės magistro studijų programų pasirinkti? Šiame kontekste nutarėme pakalbinti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos (PMDF) Politologijos katedros docentę, Šiuolaikinės Europos politikos magistro studijų programos komiteto vadovę doc. dr. Ingridą Unikaitę-Jakuntavičienę.

VDU baigusi kartvelė: Lietuva yra besąlygiška Sakartvelo rėmėja

„Sakartvelas ir Lietuva turi tvirtus ryšius, kuriuos geriausiai parodo ilgalaikiai šalių ir jų žmonių draugystės ryšiai. Abi šalys užmezgė ne tik puikius politinius santykius, bet ir teigiamą tendenciją plėtojant prekybinį ir ekonominį bendradarbiavimą, dvišalį prekybos augimą, taip pat diegiant švietimo ir kultūros naujoves“, – teigia kartvelė Sophio Tabatadze, kuri baigė Diplomatijos magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete (VDU) ir šiuo metu tikslingai siekia savo svajonės – tapti Sakartvelo ambasadore ir dirbti būtent Lietuvoje, kurioje jaučiasi labai gerai ir mūsų šaliai jaučia didelį prieraišumą.

Įvykiai