Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Vyksta papildomas praktikos už Europos Sąjungos ribų konkursas

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse dėl galimybės atlikti praktiką ne ES/EEE šalyse ir gauti „Erasmus+“ programos arba VDU mobilumo stipendiją.

Lenkų kalbos mokytojų rengimo istorija ir aktualijos

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos lenkų filologijos studijų programos komiteto pirmininkė, Mokytojų rengimo instituto docentė Henrika Sokolovska ir dėstytoja doc. dr. Irena Masoit interviu metu dalinasi apie lenkų kalbos ir literatūros studijas ir lenkų kalbos mokytojų poreikį Lietuvoje.

Papildomo „Erasmus+“ konkurso studijoms 2019/2020 m.m. rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia papildomo konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą 2019/2020 akademiniams metams rezultatus.

Konferencijoje – Lietuvos laisvės byla ir politinė mintis išeivijoje

Balandžio 12 d., penktadienį, Prezidento Valdo  Adamkaus bibliotekoje-muziejuje vyks mokslinė konferencija, skirta Jurgio Valiulio-Karolio Drungos 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

VDU doktorantams – Lietuvos mokslo tarybos parama

Lietuvos mokslo tarybos pirmininko įsakymu Vytauto Didžiojo universiteto doktorantams skiriama parama už akademinius pasiekimus 2019 metais.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai