loader image

Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Skelbiami „Erasmus+“ studijų konkurso rezultatai pavasario semestrui

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą 2019/2020 akademinių metų  pavasario semestrui rezultatus.

ES literatūros premija – VDU ŠA absolventei D. Opolskaitei

Briuselyje, menų centre BOZAR, spalio pradžioje buvo įteiktos ES literatūros premijos – jomis apdovanota 14 naujų rašytojų iš tiek pat Senojo žemyno šalių. Tarp laimėtojų – ir VDU Švietimo akademijos (buvusio LEU) absolventė, lietuvių kalbos mokytoja, vaikų rašytoja Daina Opolskaitė.

Universitete – daugiau nei 1 tūkst. užsienio studentų iš per 60 šalių

Vienu tarptautiškiausių šalyje pripažintas Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) naujus mokslo metus pasitiko su daugiau nei 1000 užsienio studentų iš per 60 pasaulio šalių.

Studentų praktikos konkursas ne ES/EEE šalyse

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse dėl galimybės atlikti praktiką ne ES/EEE šalyse ir gauti VDU mobilumo stipendiją.

Studentams skirtos mokesčių lengvatos

VDU kiekvienais finansiniais metais metinio biudžeto plane numato tikslinių lėšų dalį, taip pat skiria kitas savo turimas ar iš kitų finansinių šaltinių gaunamas lėšas, kuriomis įgyvendinama studentų mokestinių lengvatų teikimo skyrimo tvarka skelbiant konkursą, su tikslu realizuoti socialiai atsakingo Universiteto misiją.

Įvykiai