Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Registracija į esė rašymo dirbtuves „Miestas tekste, tekstas mieste“

Esi studentas, godžiai skaitantis ir rašantis, keliaujantis žodžio keliu? Prisijunk prie kūrybinio rašymo dirbtuvių Vytauto Didžiojo universitete ir išbandyk save esė žanre.

VDU – antras Lietuvoje pagal populiarumą tarp pirmakursių

Šiais metais Vytauto Didžiojo universitete (VDU) laukiama dar daugiau pirmakursių. Bendrojo priėmimo metu sutartis su universitetu pasirašė 1432 stojantieji – tai antras geriausias rezultatas tarp Lietuvos universitetų. Pernai VDU buvo vienas iš 3 Lietuvos universitetų, kurie priėmė didesnį studijuojančiųjų skaičių nei 2018 m.

VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Academia cum laude vykdo naujų narių priėmimą. Studentai, norintys dalyvauti priėmimo konkurse, iki 2020 m. rugsėjo 20 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Konkursas studijų ir apgyvendinimo mokesčių lengvatoms gauti

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skelbia mokestinių lengvatų konkursą 2020 / 2021 m. rudens semestrui VDU studentams, kurio tikslas – įgyvendinti socialiai atsakingo universiteto misiją mažinant studentų socialinę atskirtį, siekiant sudaryti tinkamas finansines sąlygas VDU studentams (įvertinus skirtingą jų socialinę (materialinę) padėtį, studijų rezultatus ir (ar) gyvenamąją vietą bendrabutyje) gyventi ir (ar) studijuoti.

Pirmakursiams – anglų k. ir kompiuterinio raštingumo testo rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų  rezultatus (rekomenduojamus studijuoti lygius).

Įvykiai