Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Studentams – registracija į studijų dalykus rudens semestrui

Rugpjūčio 23 d. prasideda pirmasis registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2019/2020 m. m. rudens semestrui etapas.

Stojantiesiems – papildomas LAMA BPO ir universitetinis priėmimas

Papildomo LAMA BPO priėmimo metu į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas stojantieji galės pretenduoti nuo rugpjūčio 12 dienos.

Informacija įstojusiems į VDU

Džiaugiamės, kad bakalauro studijas 2019 m. pasirinkote Vytauto Didžiojo universitete. Linkime Jums turiningų ir prasmingų studijų metų!

VDU vaikinų krepšinio komanda tapo Europos universitetų 3×3 čempionais

Liepos 31 – rugpjūčio 3 dienomis Portugalijoje, Porto mieste, vyko Europos universitetų 3x3 krepšinio čempionatas, kurio nugalėtojais tapo VDU vaikinų krepšinio komanda (Aurimas Urbonas, Marijus Užupis, Ignas Labutis ir Tomas Zdanavičius).

Agronomijos fakulteto pirmakursiams – Žemės ūkio ministerijos parama

LR Žemės ūkio ministerija, atsižvelgdama į sparčiai modernėjančio šalies agrosektoriaus poreikius ir jame jaučiamą kvalifikuotų specialistų trūkumą, pati ėmėsi iniciatyvos finansiškai skatinti jaunus žmones studijuoti su agroverslu susijusiose studijų programose.

Įvykiai