Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Sėkmingai karjerai viešajame sektoriuje – VDU magistras

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) Viešojo administravimo katedra sėkmingai vykdo Valstybės institucijų administravimo magistro studijų programą. Ši programa skirta siekiantiems įgyti ekspertines-analitines kompetencijas, reikalingas darbui politiką formuojančiose ir įgyvendinančiose valstybės institucijose.

Aplinkos apsaugos specialistai – tarp svarbiausių ateities specialybių

Pasaulis kiekvienais metais vis labiau pripažįsta, kad aplinkosaugos iššūkiai, tokie kaip klimato kaita, aplinkos būklės blogėjimas, netvarus vartojimas, gamtinių išteklių trūkumas daro didžiulę įtaką tiek pasaulio ekonomikai, tiek ir visų žmonių sveikatai. Remiantis Europos ir JAV darbo statistikos duomenimis, prognozuojama, kad aplinkos apsaugos specialistų paklausa iki 2030 m. augs apie 10 procentų ir šis augimas bus spartesnis palyginti su kitų profesijų vidurkiu.

VDU kviečia pedagogus rinktis modulio studijas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia pedagogus dalyvauti Universiteto pedagogų perkvalifikavimo programose,  rinktis modulio studijas, įgyti papildomą dalykinę kompetenciją/specializaciją ir mokytis antro dalyko.

VDU – studijos, pritaikytos ir dirbantiems studentams

Paskaitos Kauno centre vakarais ar nuotoliu, diskusijomis paremti užsiėmimai, į praktinį pritaikymą orientuota programa ir savo srityje puikiai žinomi dėstytojai – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Praktinės filosofijos magistrantūros studijos organizuojamos ir modifikuojamos atsižvelgiant į studentų poreikius.

Naujovė: galite rinktis studijų modulius visuose Kauno universitetuose

Studijuoji VDU, bet norėtum daugiau sužinoti apie mediciną? Galbūt laisvalaikiu domiesi joga, kūno rengyba, pilatesu? O gal savo, kaip būsimojo specialisto, įgūdžius norėtum papildyti  pardavimų valdymo, neuromokslo ar sveikos mitybos žiniomis? Nuo šio pavasario Tavo studijos gali tapti išties unikalios – individualizuotos, praturtintos dominančiais dalykais, kurie dėstomi kituose universitetuose.

Įvykiai