Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Dėmesys bioekonomikai – žingsnis į ateities gamybą ir vartojimą

VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas vasario 14 d., ketvirtadienį,  kviečia Lietuvos regionų, savivaldybių, verslo ir mokslo institucijų atstovus aptarti bioekonomikos plėtrą Lietuvoje bei galimas sinergijas, ją vystant vietos lygmeniu, tarp regionų.

VDU studentiškoms organizacijoms – paramos konkursas

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia 2019 m. pagrindinį studentiškų universiteto organizacijų paramos konkursą.

Studentai kviečiami į tarptautinių mainų galimybių mugę VDU

Tarptautinių ryšių departamentas vasario 13 d. (trečiadienį), 11:00 - 16:00 val., kviečia studentus atvykti į „Studijų mainų galimybių“ mugę, kurioje bus pristatomos studijų mainų programų ir tarptautinės praktikos galimybės. Renginys vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, I a. fojė).

VDU docentė: apie naujos kartos mokytojų rengimą Kaune ir Vilniuje

Portale „Švietimo naujienos“ Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos kanclerės pavaduotoja doc. dr. Rasa Matonienė dalinasi įžvalgomis apie naujos kartos mokytojų rengimą VDU Švietimo akademijoje Vilniuje ir Kaune.

Konkursas studijų ir apgyvendinimo mokesčių lengvatoms gauti

Vyksta konkursas studijų ir apgyvendinimo mokesčių lengvatoms gauti.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai