Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Kokios naujovės laukia būsimų pedagogikos studentų VDU

Atsižvelgdamas į mokytojų trūkumą ir siekdamas atliepti būsimų pedagogų poreikius, VDU siekia įgyvendinti šiuos sprendimus: skirti tikslines stipendijas stojantiesiems, kurti modernią mokslo ir studijų infrastruktūrą, užtikrinti visapusį išsilavinimą, skatinti 1 metų studijas pažangiausiose švietimo srityje užsienio šalyse, vykdyti Mentorystės programą absolventams ir plėsti sutarčių su mokyklomis sąrašą.

Plačiausios aprėpties universitetas VDU išlydi 2,6 tūkst. absolventų

Birželio 17–21 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyksta bakalauro, pedagogikos kvalifikaciją suteikiančių ir magistrantūros studijų diplomų įteikimo šventiniai renginiai. Šiemet VDU išlydi daugiau nei 2600 absolventų.

Parama studentams, turintiems 45 proc. ir mažesnį darbingumą

Valstybinio studijų fondas skiria paramą studentams, kuriems nustatytas 45 proc. ir mažesnis darbingumo lygis.

G. Riškutė-Kariniauskienė: geras dailės mokytojas – geras menininkas

„Žmogaus gyvenimas eina į priekį, atsitinka įvairiausių situacijų, kai jį užpuola ligos, depresija ar atsiduriama akligatvyje, tuomet nerandama jokio užsiėmimo. Dalininkas visada randa užsiėmimą ir pamiršta visas nuoskaudas, blogas mintis nuveja į šalį ir piešia“, – videopokalbyje „#KuriantysLietuvą“ teigia dailininkė, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos prof. dr. Giedrė Riškutė-Kariniauskienė.

VDU Academia cum laude baigė antroji studentų laida

Birželio 11 d. antroji VDU Academia cum laude studentų laida Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje pristatė savo baigiamuosius projektus.

Įvykiai