Mokslas

Naujienos

Klimato kaita jau tiek pažengusi, kad atskirų iniciatyvų nebeužtenka

Lietuva neišvengė per visą Europą nuvilnijusios karščio bangos – šis birželis šalyje buvo pats karščiausias per paskutinius 58 metus. Praėjus vos mėnesiui, jau pranešta ir apie kaitros pasekmes, pavyzdžiui, apie žūstančius paukščius po sausros nusekus Nemunui. Tokių pranešimų ir gamtos kataklizmų ateityje nemažės – jei nesuvienysime jėgų kovoje su klimato kaita, tikina VDU mokslininkai.

Lietuvos ambasadorių premija skirta VDU studentei

Liepos 9 d., Lietuvos ambasadorių klubo visuotinio susirinkimo metu, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, Diplomatijos ir tarptautinių santykių programos magistrantei Samantai Fominovai  įteikta 2019 metų premija už geriausią baigiamąjį darbą „Teisinės ir fizinės kliūtys NVO veiklai: Rusijos atvejo analizė“.

VDU ŠA mokslininkė dr. G. Misiūnienė atliko tyrimą apie gatvės vaikus

LRT.LT portale spausdinamas interviu su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos mokslininke dr. Giedre Misiūniene apie gatvės vaikus.

Prof. Zenono Rekašiaus stipendija sugrįžo į VDU

Birželio 21 d. Vytauto Didžiojo universitete iškilmingai įteikta penktoji prof. Zenono Rekašiaus stipendija. Šiais metais ji skirta VDU Viešosios komunikacijos bakalauro programos ketvirtakursei Rasitai Kunikauskaitei.

Prof. A. A. Avižienis paskelbtas Kauno miesto garbės piliečiu

Trys dešimtys nusipelniusių kauniečių nuo 1991-ųjų buvo paskelbti Kauno miesto garbės piliečiais, o šiemet šios regalijos įteiktos mokslininkui, pirmajam atkurto Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriui ir žinomam visuomenės veikėjui Algirdui Antanui Avižieniui.

Įvykiai