#ERASMUSDAYS-LT

Kovo 1–3 dienomis prisijunk prie „Erasmus Days’22”, kurių metu ne tik sužinosi daugiau apie mainų galimybes, bet ir galėsi tapti įvairių įdomių ir prasmingų iniciatyvų dalimi. Renginių metu, tiek virtualiai tiek ir gyvai, bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis bei vertingais patarimais, kaip adaptuotis užsienyje.

Nežinai, kokia tarptautinių mainų programa tau tinkamiausia? Daugiau klausimų nei atsakymų? Kviečiame išsklaidyti abejones ir sužinoti apie visas galimybes, skirtas VDU studentams. Tarptautinių ryšių departamento koordinatoriai paprastai ir aiškiai papasakos apie tarptautinių studijų ir praktikų konkursus, jų sąlygas bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Pristatymų datos:

Kovo 1d. | 13.00-14.00   (Susitikimo vieta: online)

Kovo 2d. | 13.00-14.00  (Susitikimo vieta: online)

VDU Erasmus dienų metu visus studentus kviečiame atvykti kitokio formato konsultacijai apie mainų galimybes. Studentus, kurie Erasmus+ dienų metu atvyks daugiau sužinoti apie Erasmus+ teikiamas galimybes TRD koordinatoriai kvies konsultacijai prie puodelio kavos. O šalia puodelio kavos kiekvienas studentas gaus visą reikiamą informaciją apie mainų galimybes, geriausius koordinatorių patarimus ir rekomendacijas. Prižadame įdomius pokalbius, geras emocijas, puikią atmosferą ir skanumynus!

Data: Kovo 1d | 10.00-12.00

Vieta: Putvinskio g. 23, 503 a.

______

Data: Kovo 1 d. | 10.00-12.00

Vieta: Akademija

______

Data: Kovo 2 d. | 10.00-12.00

Vieta: Putvinskio g. 23, 503 a.

______

Data: Kovo 2 d. | 10.00-12.00

Vieta: Švietimo akademija (Vilnius)

Tarptautinių mainų programos yra atviros visiems studentams. Tarptautinių programų koordinatoriai nekantraudami laukia susitikimo, kuriame suteiks ne tik visą reikiamą informaciją apie mainų galimybes, bet ir duos geriausius patarimus ir rekomendacijas. 

Papildomo finansavimo galimybės ir sąlygas pristatys Švietimo mainų paramos fondo Projektų koordinatorė Valda Liudavičienė.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

PROGRAMA

Kovo 2 d. kviečiame atvykti į Erasmus Fiestą! Čia susipažinsite su mainuose dalyvavusiais studentais, galinčiais pasidalinti savo patirtimi. Tai puiki galimybė paklausinėti jų apie jų įspūdžius ir nuspręsti, ar norite sekti jų pėdomis. Visų atvykusių laukia ne tik gyvas bendravimas, bet ir muzikiniai pasirodymai, vaišės bei Užsienio kalbų instituto paruoštos smagios užduotys ir žaidimai.

Data: kovo 2 d. | 15.30-17.30

Susitikimo vieta: Daukanto g. 28, Didžiosios salės foje

Dauguma darbdavių, priimdami sprendimą dėl įdarbinimo, potencialius kandidatus vertina pagal jų asmenines savybes – toleranciją, pasitikėjimą savimi, gebėjimą spręsti problemas, smalsumą, savo privalumų ir trūkumų suvokimą, ryžtingumą. Paskaitoje išgirsite kaip šios savybės yra įgyjamos ir patobulinamos per tarptautinę patirtį, o tarptautinė patirtis padeda užsitikrinti ateities karjerą Lietuvoje ir užsienyje. Paskaitą ves Tadas Vižinis.

Data: kovo 1 d. | 16.00-17.00

Susitikimo vieta: V. Putvinskio g. 23, 106 aud.

Tarptautiniai mainai, tai nepakeičiama galimybė tobulėti ir atradinėti save ir pasaulį. Kiekvienas, pasirinkęs studijas ar praktiką užsienyje, įgyja ne tik neįkainojamą patirtį, bet tuo pačiu ir pasimatuoja savo komforto zonos ribas. Kokie iššūkiai laukia tarptautinių studentų, kas yra pagrindinis raktas integracijai kitoje aplinkoje ir kaip pasiruošti adaptacijai – profesinėmis žiniomis ir asmenine patirtimi dalinsis VDU Psichologijos klinikos psichologai.

Data: kovo 1 d.

Susitikimo vieta: online

MIELAI ATSAKYSIME Į JUMS RŪPIMUS KLAUSIMUS:

  1. Apie mainų programos suderinamumą su studijų programa VDU - akademiniai koordinatoriai fakultetuose (Academic Coordinators)
  2. Apie įvairias praktines situacijas - mainų programų ambasadoriai-studentai
  3. Apie visas konkursų sąlygas ir mainų galimybes - TRD mainų programų koordinatoriai: