#ERASMUSDAYS-LT

Rugsėjo 21–23 dienomis prisijunkite prie „Erasmus Days’21“, kurių metu galėsite ne tik sužinoti daugiau apie mainų galimybes, bet ir tapti įvairių įdomių ir prasmingų iniciatyvų dalimi. Renginių metu, tiek virtualiai tiek ir gyvai, bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis, žygiuoti, žiūrėti filmus, dalyvauti konkursuose ir kitose iniciatyvose.

REGISTRACIJA

NEPATIKĖSI, KAS MAN NUTIKO: STUDENTŲ MAINŲ ISTORIJŲ KONKURSAS

Visi žino, kad tarptautiniai mainai yra neišsenkantis smagių istorijų šaltinis - pasidalink sava! Pasiklydai naujame mieste, išmokai žongliruoti kardais, nuvažiavai tramvajumi priešinga kryptimi ar dėl kalbos barjero kavinėje gavai ne tokį patiekalą, kokį užsisakei? Pasidalink savo trumpute, į šimtą žodžių telpančia istorija apie mainuose ar kaip užsieniečio Lietuvoje patirtus nuotykius ir nuotrauka iš jų, ir daugiausiai kartų pamėgtos istorijos autorius laimės prizą! Pasiliekame teisę skirti prizus už organizatoriams subjektyviai patikusius renginius.

Atsiųsk istoriją iki spalio 13d. el.paštu erasmus@vdu.lt

Laimėtoją skelbsime spalio 15d.

Norime Jus pakviesti dalyvauti VDU Tarptautinių ryšių departamento organizuojamame foto konkurse Erasmus+ dienoms - "My Exchange story"

Kaip tai padaryti:
  1. Patalpinkite nuotrauką iš savo mainų FB grupėje "VMU on exchange"
  2. Kartu su nuotrauka pateikite trumpą jos aprašymą, paminėkite kur nuotrauka buvo padaryta ir pagal kokią mainų programą buvote išvykę;
  3. Panaudokite grotažymes #MyExchangeStory;
  4. Savo talpinamą pranešimą/nuotrauką priskirkite temai "Konkursas / Contest".
Foto konkursas vyks iki spalio 13 d.
Laimėtoją skelbsime spalio 15d.

Universiteto gyvenimas ir žmonės tapo įprasta rutina? Nori paįvairinti savo akademinį gyvenimą? Turime Tau puikų pasiūlymą!

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ dienų žygyje po Kauną. Žygio metu galėsi pažinti savo bendraamžius bei mūsų unikalų ir gražų miestą Kauną. Be to, Tavęs laukia įdomios užduotys! Pirmiausia, užkariauk Kauną, o tada mesk iššūkį pasauliui! Pasiruošęs? Lauksim Tavęs rugsėjo 21 d., 17 val.

VDU Tarptautinių ryšių departamentas kartu su ESN VMU organizacija kviečia studentus pasidalinti meile su pamirštais gyvūnais, ir prisidėti prie „Stebuklingų“ draugų organizacijos parėmimo būtiniausiais daiktais ir maistu augintiniams.

Stebuklingų draugų sodyba – tai daugybės beglobių, sudėtingose situacijose buvusių ir naują gyvenimą nusipelniusių pradėti gyvūnų namai, kuriuose gyvūnai ne tik mokosi kaip pradėti naują gyvenimo etapą, bet ir tampa mokytojais ir terapeutais dalyvaudami įvairiose terapinėse ir edukacinėse veiklose.

Prisidėti prie organizacijos gyvūnų geros galima paliekant reikalingiausius daiktus tam skirtose dėžutėse (V.Putvinskio g. 23 ir VDU „Baltijos“ bendrabutyje) nuo rugsėjo 20 iki spalio 14 dienos.
Žemiau rasite sąrašą, kuris pasufleruos, ko šiuo metu labiausiai reikia gyvūnams:

  • konservuotas šunų ir kačių maistas,
  • žaislai gyvūnams – kamuoliukai ir pan.,
  • skanėstai gyvūnams
  • šukos, šepečiai ir panašios kailio priežiūros priemonės
  • priemonės nuo blusų ir erkių

Kviečiam Tave prisijungti prie „Erasmus Days“ filmų vakaro! Dalyviai turės galimybę balsuoti ir išrinkti vieną iš trijų puikių filmų, kurį rodysime renginio metu. Užkandžiais ir gėrimais pasirūpinsime mes, tad daug negalvok ir susitinkam rugsėjo 22 d.!

Visus VDU studentus kviečiame į nuotaikingą „Erasmus Days“ uždarymo vakarą!

„International Dinner“ – tai ypatinga erdvė, kurioje VDU studentų laukia smagios istorijos, užduotys ir skoniai iš Lietuvos ir viso pasaulio. Nepraleisk progos ir registruokis!

Jums padėti pasirengę buvę ir esami mainų programų dalyviai! Mūsų ambasadoriai mielai patars visais klausimais studijomis ir stažuotėmis užsienyje susidomėjusiems studentams. Čia galite rasti sąrašą studentų, jau dalyvavusių mainų programose – tiek išvykusių, tiek studijuojančių pas mus universitete. Išsirinkite šalį ar konkretų universitetą, ir mes Jums patarsime!

Daugiau informacijos