#ERASMUSDAYS-LT

VASARIO 20,21,22  NEPRALEISK „ERASMUS DAYS“ RENGINIŲ!

Tarptautinių ryšių departamento komanda kviečia dalyvauti „Erasmus Days“ renginiuose! Jų metu bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis, rengiami konkursai ir smagios iniciatyvos. Dvejoji kur vykti? Prisijunk, išgirsk ir išsirink savo kryptį!

PROGRAMA

VASARIO 20VASARIO 21VASARIO 22KONTAKTAI

























Jei tau iškiltų klausimų apie galimybes išvykti studijoms, praktikai ar trumpalaikiams kursams užsienyje, čia rasi visus svarbiausius kontaktus pasiteiravimui:

Nežinai kurią mainų programą pasirinkti? VDU Tarptautinių ryšių departamento koordinatoriai mielai patars ir atsakys į įvairius iškylančius klausimus:

Erasmus+ STUDIJOS
ES/EEE ŠALYSE
EVF, PMDF, SMF, TF, ŽŪA  studentams
Monika Lisauskaitė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 209 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327988
El. p.: Monika.Lisasauskaite@vdu.lt
Erasmus+ STUDIJOS
ES/EEE ŠALYSE
GMF, HMF, IF, KTF, MF, MA, ŠA studentams
Gabrielė Damijonienė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 209 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327988
El. p.: Gabriele.Damijoniene@vdu.lt
Erasmus+ STUDIJOS
NE ES/EEE ŠALYSE
Eglė Daukilaitė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 208 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327987
El. p.: Egle.Daukilaite@vdu.lt
Erasmus+ STUDIJOS
NE-ES/EEE ŠALYSE
Raimundas Rukuiža
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 211 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327987
El. p.: Raimundas.Rukuiza@vdu.lt
Erasmus+ PRAKTIKA Marius Mikalauskas
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 207 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 788149
El. p. Marius.Mikalauskas@vdu.lt
Trumpalaikiai kursai ir praktika užsienyje Liucija Zaksaitė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 208 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327987
El. p.: Liucija.Zaksaite@vdu.lt
Studijos ne ES/EEE šalyse
SU VDU MOBILUMO STIPENDIJA
Justė Lenortavičienė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 309 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 752 271
El. p.: Juste.Lenortaviciene@vdu.lt

Analizuoji užsienio universiteto siūlomą dalykų sąrašą (angl. course catalogue) ir dvejoji kurie dalykai tiktų pagal tavo studijų programą? Koordinatorius tavo fakultete mielai tau patars:

Ekonomikos ir vadybos fakultetas Vaida Kasmauskaitė
Adr.: K. Donelaičio g. 52, 615 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327994
El. p.: Vaida.Kasmauskaite@vdu.lt
Gamtos mokslų fakultetas Dr. Karolis Gedvilas
Adr.: Universiteto g. 10, 314 kab., Akademija, Kauno r.
Tel.: +370 37 327902
El. p.: Karolis.Gedvila@vdu.lt
Humanitarinių mokslų fakultetas Ugnė Vaičiulytė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 307 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327828
El. p.: Ugne.Vaiciulyte@vdu.lt
Informatikos fakultetas Doc. Dr. Artūras Mickus
Adr.: Vileikos g. 8, 409 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327900
El. p.: Arturas.Mickus@vdu.lt
Katalikų teologijos fakultetas Doc. Dr. Benas Ulevičius
Adr.: Gimnazijos g. 7, Kaunas
Tel.: +370 37 323356
El. p.: Benas.Ulevicius@vdu.lt
Menų fakultetas Doc. Dr. Rūta Mažeikienė
Adr.: Muitinės g. 7, 103 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 327877
El. p.: Ruta.Mazeikiene@vdu.lt
Muzikos akademija Dominykas Šimonis
Adr.: V. Čepinskio g. 5, Kaunas
Tel.: +370 615 98905
El. p.: Dominykas.Simonis@vdu.lt
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas Aistė Žemaitytė
Adr.: V. Putvinskio g. 23, 606 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 206702
El. p.: Aiste.Zemaityte@vdu.lt
Socialinių mokslų fakultetas Dr. Dovilė Daugėlienė
Adr.: Jonavos g. 66, 303 kab., Kaunas
El. p.: Dovile.Daugeliene@vdu.lt
Švietimo akademija Sigita Remeikienė
Adr.: T. Ševčenkos g. 31, 301 kab., Vilnius
El. p.: Sigita.Remeikiene@vdu.lt
Teisės fakultetas Giedrė Lukaševičienė
Adr.: Jonavos g. 66, 113 kab., Kaunas
Tel.: +370 37 751044
El. p.: Giedre.Lukaseviciene@vdu.lt
Žemės ūkio akademija Dr. Monika Medikienė
Adr.: Universiteto g .10, 428 kab., Akademija, Kauno r.
Tel.: +370 37 752200
El. p.: Monika.Medikiene@vdu.lt

VDU Ambasadoriai – tai studijuojantys arba studijas jau baigę, mainų programoje dalyvavę bei iš užsienio universitetų atvykę studentai, kurie yra pasirengę padėti praktiniais klausimais ir patarimais išvykti planuojantiems studentams.

Žemėlapyje išsirink dominančią šalį ir susirašyk su geriausiais VDU mainų programų ekspertais!