#ERASMUSDAYS-LT

Vasario 17,18,19 dienomis prisijunk prie Erasmus Days’21 kurių metu sužinosi daugiau apie mainų galimybes. Renginių metu virtualiai bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis, mokomasi užsienio kalbų ir iš arčiau prisiliečiama prie kitų kultūrų. Daugiau informacijos VMU International jau netrukus!

Nežinai, kokia tarptautinių mainų programa tau tinkamiausia? Daugiau klausimų nei atsakymų? Kviečiame išsklaidyti abejones ir sužinoti apie visas galimybes, skirtas VDU studentams. Tarptautinių ryšių departamento koordinatoriai paprastai ir aiškiai papasakos apie tarptautinių studijų ir praktikų konkursus, jų sąlygas bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Pristatymų datos:

VASARIO 17 d. 10 val. (Lietuvių k.); 14 val. (Anglų k.)

VASARIO 18 d. 13 val. (Lietuvių k.)

VASARIO 19 d. 14 val. (Anglų k.)

Vieta: ac.vdu.lt/trd

Kol fiziškai keliauti dar negalim, tegul už mus tą daro atvirukai!

Kviečiame dalyvauti atvirukų mainų konkurse!

Dalyvauti paprasta:

Iki vasario 22 d. 23.59 užpildykite žemiau pateiktą formą, nurodydami kuo tikslesnį savo adresą. Jei esate Lietuvoje, atviruką gausite iš užsienyje esančio mainų dalyvio. Užsienyje esantys mainų dalyviai gaus atvirutę iš šiuo metu tokios nuostabiai snieguotos Lietuvos (arba kitos užsienio šalies – būkit atviri staigmenom), taigi atvirutę išsiuntę, atvirutę ir gausite.
Nufotografuokite gautą atvirutę, ir atsiųskite mums ją paštu erasmus@vdu.lt. Ja pasidalinsime VMU International „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose su grotažyme #BestwishesVMU. Populiariausios nuotraukos bus apdovanojamos, giriamos ir džiugiai aptarinėjamos.

P.S. Jei norite atviruku pasidalinti ir su mūsų komanda, tai padaryti galite adresu

Tarptautinių ryšių departamentas, Vytauto Didžiojo universitetas, Putvinskio g. 23, Kaunas, 44212, LIETUVA (LITHUANIA)

Registracijos forma

Svajojate pradėti mokytis naujos kalbos, bet neturėjote galimybės?

Tuomet išaušo Jūsų diena! VDU vasario 17-19 dienomis organizuojamų „Erasmus dienų“ metu kviečiame dalyvauti trumpose kalbos ir kultūros pamokėlese. Nesitikime, kad išmoksite rašyti romanus ar deklamuoti eilėraščius naujaja kalba; mūsų vizija kiek kuklesnė – supažindinti studentus su naudingais ar įdomiais žodžiais / frazėmis ar sakiniais, ir pristatyti kelis įdomius / neįtikėtinus ir neįprastus faktus apie kultūrą ar šalį.

Kursų metu turėsite galimybę prisiliesti prie italų, prancūzų, rusų (ir dar daugiau) kalbų ir kultūrų

Kviečiame registruotis čia

VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia VDU bendruomenę humoro pagalba praskaidrinti kartais atrodo niekada nesibaigsiančią karantininę mūsų kasdienybę.

Taip, perskaitėte teisingai – darome tai, ką seniai turėjome padaryti – organizuojame savo pirmąjį Memų konkursą!

Konkurso tema – „Erasmus+“ ir kitos tarptautinių mainų programos bei jų populiarinimas. Buvote išvykę ar žadate, o gal turite čia atvykusių draugų „erasmusų“? Semkitės įkvėpimo iš jų istorijų!

Tikimės, kad kurdami linksmus ir nuotaikingus memus nurodyta tema, pasitelksite visą beribį savo kūrybinį potencialą.

Pačių linksmiausių ir taikliausių memų kūrėjų lauks puikūs prizai, o visų kitų – begalės juoko!

Memus siųsti galite iki vasario 22 d. Nugalėtojus skelbsime kovo 9 d.

Renginio taisyklės

  • Kaip dalyvauti konkurse? Paprasta. Jums reikia tik sukurti memą (žr. Žemiau pateiktą pavyzdį) ir išsiųsti jį adresu erasmus@vdu.lt arba „VMU International“ „Facebook“ ar „Instagram“ platformose.
  • Vienas dalyvis gali pateikti tik vieną memą.
  • Memas turi būti susijęs su „Erasmus+“, VDU mobilumo programa ar kitomis mainų galimybėmis.
  • Ar galiu pateikti animacinius memus (vaizdo įrašus, gifus)? Ne, šį kartą, prašome siųsti tik paveikslėlio formato memus.
  • Prašome įsitikinti, kad jūsų pateikti memai yra geros vaizdo raiškos!
  • SVARBU. Tikimės, kad Jūsų memai bus juokingi, tačiau pagarbūs ir neįžeidūs.
  • Neplagijuokite ir nenaudokite kitų autorių kūrinių – įkvėpimo galite semtis, tačiau pasiliekame teisę nepriimti plagiatu įtariamų kūrinių.
  • Memo pavyzdys:

Šių „Erasmus“ dienų metu, VDU Tarptautinių ryšių departamentas išleido jau antrąją savo tinklalaidę apie studentų patirtis užsienyje. Šį kartą studentai pasidalino savo sėkmės istorijomis, atskleidžiančiomis, kaip apie mainus svajojančių keliautojų neišgąsdina nei Corona, nei jokios kitos kliūtys!

Tinklalaidė

Jums padėti pasirengę buvę ir esami mainų programų dalyviai! Mūsų ambasadoriai mielai patars visais klausimais studijomis ir stažuotėmis užsienyje susidomėjusiems studentams. Čia galite rasti sąrašą studentų, jau dalyvavusių mainų programose – tiek išvykusių, tiek studijuojančių pas mus universitete. Išsirinkite šalį ar konkretų universitetą, ir mes Jums patarsime!

Daugiau informacijos