Leonardo da Vinci italų kalbos ir kultūros klubas

Vytauto Didžiojo universiteto Leonardo da Vinci italų kalbos ir kultūros klubas – neformali, nepolitinė Universiteto studentų organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra suburti italų kalbos studentus ir visus jai prijaučiančius asmenis, rengiant kultūrinius susitikimus su Italija susijusiomis temomis.

Ar žinote, kad Italija – ne tik picų ir makaronų tėvynė? Taip, taip! Jei norite sužinoti, kaip kuriami ir laužomi stereotipai bei mitai, kviečiame prisijungti prie Leonardo da Vinci italų kalbos ir kultūros klubo. Tai – organizacija, vienijanti italų kalbos studentus ir visus VDU bendruomenės narius (ir ne tik juos!), kuriems įdomi italų kalba, kultūra, papročiai bei tradicijos.

Klubo veiklos labai įvairios ir įdomios: italų kalbos pamokėlės pradedantiesiems, itališkų patiekalų gamyba, įvairūs renginiai, skirti kuo geriau susipažinti su šia šalimi (svarbių Italijai datų minėjimas, filmų vakarai, literatūros skaitymas). Taip atsiranda galimybė pabendrauti su italais studentais bei dėstytojais, praplėsti savo akiratį ir kuo daugiau sužinoti apie šį Pietų Europos perlą.