VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa informacija apie priėmimą į studijas VDU.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

Gifted

tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

anglų kalbos testas

Įsivertink turimą anglų kalbos lygį

Naujienos

Vietoje medicinos studijų – teatras ir akademinis darbas

Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorei, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) dėstytojai, televizijos serialų įgarsintojai Godai Piktytei savo profesiją bei gyvenimo būdą apibrėžti vienu žodžiu sunku. Daugiau nei dešimtmetį intensyvų paros laiką Goda paskirsto teatrui, televizijai ir akademinei veiklai universitete. Vienas pagrindinių aktorės gyvenimo principų – nuolatinis augimas, mokymasis ir tobulėjimas. „Šiandien džiaugiuosi, jog kažkada išdrįsau mesti medicinos studijas ir nusprendžiau siekti savo svajonės – tapti aktore. Viename spektaklyje mano personažė sako: „Mūsų svajonės yra mūsų darbas, kurį mes žūtbūt turime padaryti gerai.“ Tai stengiuosi atlikti visus savo darbus gerai, nes galiu drąsiai pasakyti – dirbu tai, kas patinka širdžiai“, – sako aktorė ir dėstytoja Goda Piktytė.

Pedagogas: „Mokykloje visų pirma turėtų būti auginamas žmogus“

„Manau, nuo pat pradinių klasių mokiniams būtina dalyvauti meno erdvėse, teatro, šokio, dailės, muzikos pamokose, juk teatras ar šokis suteikia drąsos, išlaisvina moksleivius, padeda išugdyti tarpasmeninius komunikacijos gebėjimus, kurie praverčia darbo rinkoje. Beje, nemažai negandų visame pasaulyje kyla iš paprasčiausios atjautos stokos. Teatro pamokose atjautos ugdymas ir puoselėjimas – vienas esminių vektorių“, – teigia VDU Vaidybos studijų absolventas ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos teatro mokytojas M. Gargasas.

Abiturientams – virtuali konsultacija apie motyvacijos vertinimą

Vytauto Didžiojo universitetas ugdymo mokslų studijas VDU Švietimo akademijoje siūlo rinktis tiek Kaune, tiek Vilniuje. Platus ugdymo mokslų pasirinkimas net dviejuose miestuose užtikrina lanksčias galimybes rinktis norimą studijų programą bei studijų vietą.

VDU Švietimo akademijoje bus rengiami filosofijos ir etikos mokytojai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje pradedama vykdyti nauja bakalauro studijų programa „Mokomojo dalyko pedagogika: filosofijos ir etikos pedagogika“. Universitetas nusprendė rengti būsimus filosofijos ir etikos pedagogus, gebančius dėstyti filosofijos ir etikos dalykus mokykloje bei išmanančius filosofinio ir etinio ugdymo problemas, filosofijos ir etikos istorinę bei probleminę raidą.

Nuotaikingame vaizdo įraše – VDU MA studentų įspūdžiai apie studijas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademijos Fortepijono katedros studentai dalijasi įspūdžiais, kodėl verta rinktis studijas VDU Muzikos akademijoje.

Įvykiai

Daugiau informacijos teikia

  • Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt