VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa informacija apie priėmimą į studijas VDU.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

Gifted

tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

anglų kalbos testas

Įsivertink turimą anglų kalbos lygį

Naujienos

Informacija stojantiesiems į menų ir meno pedagogikos studijas VDU

Stojantieji į Atlikimo meną, Muzikos produkciją, Naujųjų medijų meną, Dailės pedagogikos, Muzikos pedagogikos ir Šokio pedagogikos programas per LAMA BPO sistemą stojamuosius egzaminus gali rinktis laikyti pavasario egzaminų sesijos metu – kovo mėnesį.

VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

VDU šimtukininkė: Amerikoje supratau, jog ateitį siesiu su pedagogika

Pastaraisiais metais mokytojo profesiją renkasi vis daugiau abiturientų, brandos egzaminus išlaikiusių aukščiausiais balais. Viena tokių – Agnė Staupelytė – pernai sėkmingai baigusi gimnaziją Plungėje ir galėjusi rinktis bet kurią profesiją. O mergina nė nesuabejojo ir tikslingai ėjo pedagogikos link – pasirinko pradinio ugdymo pedagogikos ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo bakalauro studijas Vytauto Didžioje universitete (VDU) Švietimo akademijoje Vilniuje.

Moksleiviai susirungė VDU organizuotoje viktorinoje „IFtorina 2021″

2021 m. sausio 30 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) nuotoliniu būdu vyko VDU Informatikos fakulteto organizuojama kasmetinė informatikos ir matematikos viktorina „Iftorina 21“. Viktorinoje dalyvavo II-IV gimnazinių klasių moksleiviai.

Ekspertai: šiuolaikinis menotyrininkas – aktyvus meno lauko kūrėjas

Pastaraisiais metais pasaulį sustabdžiusi pandemija bene skaudžiausiai palietė kultūros lauką – nors didžiąją dalį meno renginių pasitelkus šiuolaikines technologijas pavyko perkelti į virtualią erdvę, tačiau reikėjo surasti naujų būdų, kaip išlaikyti esamas ir pritraukti naujų auditorijų. Pasak Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto menotyros ekspertų, dabartiniame kontekste svarbiu aspektu menotyros krypties studijas pasirinkusiems studentams tampa poreikis ne tik gerai išmanyti meno lauką, bet ir gebėti tinkamai komunikuoti apie jame vykstančius reiškinius.

Įvykiai

Daugiau informacijos teikia

  • Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt