VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa informacija apie priėmimą į studijas VDU.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

Gifted

tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

anglų kalbos testas

Įsivertink turimą anglų kalbos lygį

Naujienos

VDU Botanikos sode žadinama moksleivių saviraiška ir žingeidumas

Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas ir Švietimo akademija suvienija jėgas: turėdami tiek žmogiškuosius išteklius, tiek patrauklias ir atviras erdves, siekia įtraukti vaikus – skatina būti smalsiems ir žingeidiems. Aktyvios stovyklos, erdvės saviraiškai, patyrimo užsiėmimai ir netipinės įvairių sričių lektorių paskaitos veria duris įtraukiajam ugdymui ir pažinimo džiaugsmui.

Konkursas „Tvarus gyvenimas – apsidairyk 360°“

Spalio 12 – 25 dienomis VDU HMF Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra ir šiais metais prisideda prie rengiamos iniciatyvos bei kviečia visų Lietuvos mokyklų 6 – 12 klasių moksleivius dalyvauti konkurse „Tvarus gyvenimas – apsidairyk 360°“. Gyvenkite tvariau, stebėkite savo aplinką, įamžinkite pastebėtas akimirkas ir laimėkite šaunų prizą!

„Patirčių akademija“: mokantis per patirtis, sumažėja baimė suklysti

Patirtinis mokymasis, arba mokymasis per patirtį, pasaulyje jau seniai nėra naujiena. Dar  septintajame dešimtmetyje Meino valstijoje (JAV) žmogaus elgsenos tyrėjai pristatė „Mokymosi piramidę“, atskleidusią, kad žmonės mokydamiesi per patirtį įsimena net 75 % pateiktos informacijos, tuo tarpu, vien klausantis pamokos ar paskaitos – vos 5 %. Vis tik didžioji dalis Lietuvos švietimo įstaigų dažniausiai  renkasi tradicinį mokymą, kai  mokytojas dėsto informaciją, o moksleiviai stengiasi klausytis ir žymėtis, ką reikės išmokti.

VDU atidaryta tarptautinė programa gabių vaikų ugdymui

VDU šią savaitę pradedama vykdyti tarptautinė Lietuvos ir Izraelio programa „Gifted“, skirta gabių vaikų ugdymui. Programa vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro specialios ugdymo programos 3-18 metų vaikams ir intelekto koeficiento testavimo metodika. Lietuvoje programa sulaukė didžiulio dėmesio – registravosi du šimtai kandidatų, iš kurių testais buvo atrinkti 47 trečiokai ir 11 vienuoliktokų. Atranką vykdė Lietuvos ir Izraelio ugdymo ekspertai bei psichologai.

EK Atstovybės vadovo Lietuvoje A. Pranckevičiaus vieša paskaita

Spalio 5 d., pirmadienį, 13 val. VDU Mažojoje salėje viešės Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Įvykiai

Daugiau informacijos teikia

  • Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt