VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa informacija apie priėmimą į studijas VDU.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

video paskaitos

VDU dovana mokykloms – video paskaitos

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

anglų kalbos testas

Įsivertink turimą anglų kalbos lygį

Naujienos

Talentinga vasaros stovykla VDU Botanikos sode laukia moksleivių!

Kauno rajono savivaldybė ir Vytauto Didžiojo universitetas Kauno rajono moksleivius kviečia praleisti vasarą kartu. Liepos 20-24 dienomis vyks aktyvių ir sumanių moksleivių vasaros stovykla VDU Botanikos sode. .

Kodėl visuomenei reikalingi sociologai? (Video)

Norint pristatyti ir paaiškinti, kas yra sociologas, tikriausiai geriausia būtų remtis garsaus austrų kilmės amerikiečio sociologo Peterio L. Bergerio mintimis. Pastarasis teigia, kad sociologas – tai asmuo, intensyviai, nenutrūkstamai ir be jokio gėdos jausmo besidomintis, ką daro žmonės. Ir nors sociologo dėmesį gali traukti daugybė įvairių dalykų, tačiau daugiausiai laiko ir jėgų jis skiria žmonių pasauliui, jų aplinkai, institucijoms, istorijai ir aistrai. 

Motociklininkas A. Gelažninkas: mokytis niekada nevėlu

Vienas greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų, Dakaro ralio dalyvis Arūnas Gelažninkas gyvena permainomis. Visi puikiai žino, jog sportinė karjera tęsiasi ne amžinai, tad Arūnas jau dabar svarsto apie tolimesnį savo profesinį kelią – „Mokomojo dalyko pedagogikos: fizinio ir sveikatos ugdymo“ studijas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje bei savo vardo mokyklos įkūrimą.

Karininkas, majoras L. Česūnas – apie pedagogo profesiją

„Mokėti ir mokėti mokyti“ – toks moto lydi Lietuvos kariuomenės karininką, majorą Lauryną Česūną. Šiuo metu karininkas baigia pedagogikos studijas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje. Studijuodamas Laurynas pamatė, kaip rengiami šiuolaikiniai mokytojai. Pats majoras tarnauja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Lyderystės ir metodinio rengimo centre, tad savo gyvenimo neįsivaizduoja be mokymo. „Tai, ką gavau per pedagogikos paskaitas, aš iš karto pritaikiau savo paskaitų metu, rengdamas būsimus karininkus – juk viena svarbiausių karininko funkcijų yra mokyti kitus, jis – mokytojas, auklėtojas, vadas, ir, žinoma, žmogus. Į žodį „Žmogus“, telpa labai daug kompetencijų. Tol, kol vadai dirbs su žmonėmis, o ne su karo mašinomis, robotizuotomis sistemomis, tol labai svarbu tinkamai ugdyti būsimų karininkų lyderystės kompetencijas“, – sako majoras Laurynas Česūnas.

VDU vykdoma studijų programa, ruošianti plataus profilio specialistus

Klaipėdietė Rūta Narvilaitė prieš ketverius metus pasiryžo pasitikėti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Gamtos mokslų fakulteto dėstytojais bei pasirinko tuomet pirmaisiais metais pradėtą vykdyti „Neurotechnologijos“ studijų programą. „Faktas, jog ši studijų programa buvo visiškai nauja, šiek tiek baugino. Vis tekdavo girdėti nuomonių, kad naujos programos yra eksperimentinės, todėl jose paruošti gerų specialistų nėra įmanoma“, – pasakoja R. Narvilaitė.

Įvykiai

Daugiau informacijos teikia

  • Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt