VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa informacija apie priėmimą į studijas VDU.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

Gifted

tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

anglų kalbos testas

Įsivertink turimą anglų kalbos lygį

Naujienos

Jauniesiems literatūros kūrėjams – „Prix Laurence 2022“ konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto festivalis „Kauno literatūros savaitė“, bendradarbiaudamas su Europos kultūros sostinėmis „Kaunas 2022“ ir „Esch 2022“, kviečia jaunuosius literatūros kūrėjus pasinaudoti galimybe dalintis savo kūryba europinėje erdvėje. 12–26 metų kūrėjai skatinami nepraleisti progos dalyvauti „Prix Laurence 2022“ konkurse, kurį organizuoja Liuksemburgo literatūros festivalis „LiteraTour“.

VDU – konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“

VDU psichologai kviečia mokinius bei mokytojus susitikti jau dvyliktą kartą! Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“ šiais metais kviečia į dialogą prisijungti nuotoliniu būdu. Konferencijos metu įvairių sričių psichologai su mokiniais ir mokytojais dalinsis savo atliktų tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Visus susidomėjusius kviečiame dalyvauti konferencijoje ir su psichologija susipažinti iš arčiau!

Talentingų moksleivių akademija grįžta į Kauną

Praėjusį savaitgalį, lapkričio 13 d. Kaune prasidėjo Talentingų mokinių akademijos (TMA) renginių ciklas. Šeštadienį vykusio atidarymo metu, vedant interaktyvius užsiėmimus, vyko komunikacijos bei viešojo kalbėjimo paskaitos. Renginys pritraukė per šimtą moksleivių iš Kauno rajono mokyklų.

AgroMaisto Forumas 2021 siūlys naują kryptį

Praėjusiais metais „Agromaisto forumas“ nustebino daugelį. Pirmąkart virtualiai dvi dienas vykęs forumas pritraukė daugiau nei 1 800 unikalių žiūrovų, iš kurių 500 buvo stebėtojai iš užsienio. Įdomu tai, kad vienas prisijungęs dalyvis vidutiniškai forume praleido daugiau nei 4 valandas. Pagrindiniai renginio organizatoriai – skaitmeninių inovacijų centras „AgriFood Lithuania DIH“ ir Europos Parlamento biuras Lietuvoje – šiemet teigia, kad atėjo metas ambicijas paversti realiais veiksmais ir visoms pusėms susitarti dėl tvarios maisto tiekimo grandinės įgyvendinimo. Hibridinis „Agromaisto forumas 2021“ įvyks jau lapkričio 25 d.

Virtualus renginys „PAmoka/PAskaita” (TRANSLIACIJA)

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) lapkričio 26 dieną nuo 9 val. kviečia moksleivius dalyvauti jau trečią kartą organizuojamame virtualiame renginyje „PAmoka/PAskaita III“ ir taip paįvairinti pamokas bei nuotoliniu būdu apsilankyti universiteto dėstytojų pamokose. 

Įvykiai

Daugiau informacijos teikia

  • Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt