Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

VDU Prezidento Valdo Adamkaus centre įvyko 9-oji „Adamkiada“

Birželio 7 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre visos šalies mokinius varžytis sportinėse ir meninėse veiklose subūrė jau devintus metus vykusi „Adamkiada“.

Didysis bijūnų žydėjimas VDU Botanikos sode

Paskutinę gegužės savaitę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode Kaune pražydo didžioji dalis bijūnų. Daugiausia tai Lactiflora, Hybrid Herbacea ir Itoh grupių bijūnai. Ankstyviausi – krūminiai bijūnai (Paeonia suffruticosa) ir rūšys – baigia žydėti arba jau nužydėjo.

Kviečiame dalyvauti VDU absolventų piknike ir ekskursijoje

Birželio 8 dieną, šeštadienį, kviečiame visus Vytauto Didžiojo universiteto (taip pat Lietuvos edukologijos universiteto ir Lietuvos žemės ūkio universiteto / Aleksandro Stulginskio universiteto) absolventus ir kitus Universiteto bendruomenės narius į ekskursiją ir pikniką „Kauno kiemai. Dar nematyta tavo studijų miesto pusė“.

Barokas atgijo Vytauto Didžiojo universitete

Lietuvos Respublikos Seimas 2024 m. kviečia prisiminti LDK didikus Pacus – šiemet minimos LDK didžiojo etmono Mykolo Kazimiero Paco 400-osios gimimo metinės. 2025-uosius LR Seimas skelbia Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus ir Baroko literatūros metais. Todėl balandžio mėnesį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Humanitarinių mokslų fakultetas ir studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ skyrė Baroko epochai atminti: organizuotas renginių ciklas „Mėnuo, skirtas Lietuvos Barokui“, kurio metu siekta aktualizuoti istorines, kultūrines ir literatūrines šios turtingos epochos tradicijas. Universiteto bendruomenė buvo kviečiama į keturis renginius: pokalbį „Visas pasaulis vaidina“, retorinę akciją „Baroko kūrėjų pašnekesiai“, VDU poetų Triumfo arką ir literatūrinį banketą „Baroko ir Romantizmo kokteilis“.

DON@ projektas stiprina mainų studentų integraciją

2024 m. balandžio 22 d. VDU DON@ komandos atstovai organizavo tarptautinį projekto DON@ (liet. „DON@ mainų ir dovanojimo galimybės atvykėliams“) renginį „Multiplier Event“ (liet., „Multiplikatoriaus renginys”). Į renginį, kuris vyko Tarptautinės darbuotojų savaitės 2024 metu, susirinko akademinės ir administracinės bendruomenės dalyviai iš įvairių šalių ir universitetų. Susitikime dalyvavo atstovai iš Japonijos, Ukrainos, Argentinos, Taivano, Kazachstano, Indonezijos, Kenijos, Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Pietų Korėjos, Italijos, Turkijos, Mauricijaus, Tanzanijos, Armėnijos, Malaizijos, Brazilijos, Moldovos ir daugelio kitų šalių.

Įvykiai