Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

VDU – fotografijų parodos „Žingsniai visomis kryptimis“ atidarymas

Prabėgus studentų egzaminams ir baigiamųjų darbų gynimams VDU menų galerijoje „101“ šiandien, birželio 22 d., 17:30 val. atidaroma fotografės Mildos Kiaušaitės paroda „Žingsniai visomis kryptimis“. Paroda simboliškai užbaigia pavasario semestro galerijos veiklą. Atidarymo metu Gintautas Velykis atliks muzikines improvizacijas.

Didysis bijūnų žydėjimas: nuo senųjų veislių iki modernių spalvų

Nors ir vėluodamas, bet su maksimalia galia ir grožiu, kurio sukaupė per lietumi dosnias savaites, Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode, didįjį žydėjimą pradėjo turtingiausias Lietuvos bijūnynas: šiemet iš viso maždaug 30 arų plote žydi per 600 bijūnų kolekcinių vienetų. Tarp jų – ne tik vertingosios senosios veislės, lietuvių selekcininkų išvesti bijūnai, įrašyti į Lietuvos augalų nacionalinių genetinių išteklių sąrašą, bet ir plati bijūnų rūšių įvairovė bei modernios naujos veislės iš viso pasaulio, stebinančios neįprastomis spalvomis bei įspūdingomis formomis.

VDU „Gifted“ kviečia vaikus į dienos stovyklą Vilniuje

VDU Tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“ kviečia vaikus į dienos stovyklą Vilniuje.

Kviečiame birželio mėnesį naudotis Sporto centro lauko erdvėmis

VDU Sporto centras kviečia universiteto studentus bei darbuotojus birželio mėnesį praleisti aktyviai ir pasinaudoti Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centro lauko erdvėmis: bėgimo takeliu, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelėmis. Asmenims, norintiems sportuoti, būtina išankstinė registracija.

Kviečiame į Ukrainos centro atidarymą VDU Švietimo akademijoje

Birželio 11 d., šeštadienį, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos. 31, Vilnius) duris atvers išskirtinis Ukrainos centras: ne tik telks Lietuvoje įsikūrusią ukrainiečių bendruomenę, bet ir rūpinsis jos poreikiais – pasiūlys atvirą kultūros, švietimo ir bendruomeninių paslaugų erdvę.

Įvykiai