Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

VDU Kamerinis orkestras organizuoja labdaros koncertą

Vasario 28 d., ketvirtadienį, VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyks VDU Kamerinio orkestro koncertas, skirtas paremti Kauno hospiso namus.

Filosofas G. Mažeikis: „Kai žmogus baltas, jį labai lengva sutepti“

VDU Filosofijos katedros profesorius, filosofas dr. Gintautas Mažeikis pažymi, kad patogus pasaulio skirstymas į dvi spalvas – juoda ir balta – priveda prie painiavos ir didelių problemų.

VDU – susitikimas su vokiečių rašytoju Hansu Ulrichu Treicheliu

Vasario 22 d., penktadienį, 11.15 val., VDU Daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 101 aud.) vyks susitikimas su garsiu vokiečių rašytoju Hansu Ulrichu Treicheliu. Renginio metu bus pristatytas neseniai į lietuvių kalbą išverstas, pasaulinio pripažinimo sulaukęs romanas „Pražuvėlis“ („Der Verschollene“, vertė Kristina Sprindžiūnaitė). 

VDU vyks susitikimas su rašytojais iš Ispanijos

Vasario 23 dieną, šeštadienį, 11 val., Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas kviečia į susitikimą su rašytojais iš Ispanijos, kuris vyks Vytauto Didžiojo universiteto daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 312 auditorija).

Čempioniškas vasaris: VDU krepšininkams ir futbolininkams – auksas

Vasario 17 dieną VDU/ŠA auklėtiniai pelnė aukso medalius Lietuvos studentų salės futbolo (futsal) lygos finale, o praėjus vos dienai, vasario 18-ąją, reto grožio finale studentų lygos čempionais jau aštuntą kartą tapo ir universiteto krepšininkai.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai