Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Naujų mokslo metų pradžią švęskime kartu!

Kaip ir kiekvienais metais Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia visą universiteto bendruomenę – studentus, dėstytojus, darbuotojus – kartu pasitikti naujųjų mokslo metų pradžią.

Įvadinės savaitės metu – vėliavų medžioklės žaidimas

Vėliavos medžioklė – tai išlikimo žaidimas, kuriuo bus siekiama patikrinti studentų reakcijos, greitumo ir kūrybiškumo gebėjimus. Orientacinių metu bus galima susipažinti ne tik su universitetu, jo veiklomis, bet ir pačiu Kauno miestu.

VDU pirmakursiams – įsimintina „Įvadas į studijas VDU 2019“ savaitė

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas pirmo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pradžioje rugpjūčio 26 – rugsėjo 2 dienomis.

VDU krepšininkams ir tinklininkėms – bronzinis savaitgalis

Savaitgalį VDU sportininkai dalyvavo dviejose svarbiose kovose – Lenkijoje vyko Europos universitetų krepšinio čempionatas, kuriame žaidė VDU vaikinų krepšinio komanda, o Slovėnijoje – Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame pasirodė Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko. VDU sportininkai iš čempionatų grįžo pasipuošę bronzos medaliais.

Valstybė neturėtų būti tėviška ranka vietos gyventojams

Etniškumas ir tapatybė yra dažnai emocijomis apipinti klausimai, tačiau svarbu, kad bendruomenės pačios galėtų dėl jų apsispręsti – be valstybės įsikišimo, tikina Ugnė Barbora Starkutė, VDU socialinės antropologijos magistrė ir viena iš taikomosios antropologijos asociacijos „Anthropos“ įkūrėjų, kuri savo tyrinėjimus sutelkė ties Suomijos vietiniais gyventojais (autochtonais) – samiais.

Įvykiai