Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Sveikiname su Tarptautine savanorių diena!

Gruodžio 5-ąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę savanorių dieną, tad sveikiname visus SAVANORIUS bei savanorišką veiklą organizuojančius, planuojančius ir koordinuojančius žmones!

Kviečiame į VDU Kamerinio orkestro jubiliejinį „Operos Gala“ koncertą

Gruodžio 16 d., ketvirtadienį, 19 val., belaukiant gražiausių metų švenčių, maloniai kviečiame į išskirtinį VDU Kamerinio orkestro X-ojo jubiliejaus „Operos Gala“ koncertą.

VDU Botanikos sodo oranžerijoje bus atidarytos net dvi parodos

Gruodžio 7 d., 15 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sodo oranžerijoje vyks dviejų parodų atidarymas: Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto magistrantų tekstilės darbų paroda „Tvarios jungtys“ su darbų autoriais ir kuratoriais bei tradicinė Biblinių augalų paroda–degustacija, kurią pristatys oranžerijos vadovė Renata Čanovienė.

Jauniesiems literatūros kūrėjams – „Prix Laurence 2022“ konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto festivalis „Kauno literatūros savaitė“, bendradarbiaudamas su Europos kultūros sostinėmis „Kaunas 2022“ ir „Esch 2022“, kviečia jaunuosius literatūros kūrėjus pasinaudoti galimybe dalintis savo kūryba europinėje erdvėje. 12–26 metų kūrėjai skatinami nepraleisti progos dalyvauti „Prix Laurence 2022“ konkurse, kurį organizuoja Liuksemburgo literatūros festivalis „LiteraTour“.

Virtualiame renginyje – istorijų pasakojimas

Lapkričio 19 d., penktadienį, 19 val., VDU bendruomenė kviečiama dalyvauti virtualiame istorijų pasakojimo renginyje. 

Įvykiai