loader image

Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Po 8 metų vėl buriami pasaulio lietuvių mokslininkai ir kūrėjai

Lapkričio 14-16 d. Kaune, VDU vyks XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas. Šių metų renginys bus jubiliejinis – jis tęsia prieš 50 m. Čikagoje pradėtą tradiciją. Gimęs kaip kelių veiklių mokslininkų ir kūrybos žmonių iniciatyva, šis simpoziumas vėliau suvienijo šimtus bendraminčių lietuvių mokslininkų ir kūrėjų. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis internetu.

Prof. R. Požerskio fotoparodoje – ribos tarp meno ir gyvenimo

Spalio 4 d., penktadienį, 17.30 val., Alytaus miesto teatro parodinėse erdvėse (Rotušės a. 2, Alytus) atidaroma fotomenininko, VDU Šiuolaikinių menų katedros profesoriaus Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Degantis žmogus“.

VDU prisijungė prie „idialogue“ karjeros mentorystės platformos

Lietuvoje vis labiau populiarėja mentorystė – jauni žmonės jaučia didžiulį poreikį tobulėti, išmokti naujų dalykų ir dalintis sukaupta patirtimi.

VDU bendruomenei – nemokami jogos kursai iš Indijos „Pragya Yoga“

Nuo spalio 2 dienos VDU bendrabutyje „Baltija“ (Vytauto pr. 71) vyks nemokami jogos užsiėmimai, kuriuos ves studentai iš Indijos – Devanshu Sharma ir Shilpi Prakash, atvykę iš Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universiteto (DSVV). Užsiėmimuose, kurie vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 17.30 val., dalyvauti kviečiami visi VDU bendruomenės nariai.

Fotografijos festivalyje – paskaita apie interneto įtaką geopolitikai

Nors Lietuva didžiuojasi greičiausiu pasaulyje internetu viešose vietose, mes pernelyg retai susimąstome apie šio įrankio didžiulę įtaką pasauliui ir geopolitiniams procesams. Šie klausimai bus aptarti atviroje paskaitoje „The Internet as a place“ („Internetas kaip vieta“), kuri vyks spalio 2 d., trečiadienį, 13 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-106). Paskaitą praves vokiečių fotografas Heinrichas Holtgreve, dalyvaujantis tarptautiniame fotomeno festivalyje „Kaunas Photo“. 

Įvykiai