Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

„Kauno literatūros savaitės“ ruduo: susitikimas su Nora Ikstena ir filmo išankstinė peržiūra

Rugsėjo 27–29 d. „Kauno literatūros savaitė“ kviečia į antruosius „Šetenių skaitymus“. Šių metų tarptautinio rašytojų ir knygų festivalio, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas, rudens programoje: susitikimas su viena žymiausių ir didžiausio tarptautinio pripažinimo šiuo metu sulaukusia Latvijos rašytoja Nora Ikstena ir pagal autorės romaną sukurto filmo „Motinos pienas“ (2023, režisierė – Ināra Kolmane) išankstinė peržiūra.

Platesnės galimybės sportuoti: VDU atidaryta beisbolo aikštė

Sekmadienį, rugsėjo 17 d., VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre buvo iškilmingai atidaryta pirmoji Kaune ir antroji Lietuvoje visus Europos standartus atitinkanti beisbolo aikštė. Į šventę susirinkusią universiteto bendruomenę, sporto aistruolius ir miestiečius pasveikino VDU rektorius prof. Juozas Augutis, Lietuvos beisbolo asociacijos prezidentas Vermidas Neverauskas ir Kauno „Lituanicos“ klubo prezidentas Gediminas Sabalius, kurie kartu nukirpo simbolinę aikštės atidarymo juostelę.

Kviečiame prisijungti prie iššūkio ir žingsniuoti už VDU!

Nuo rugsėjo 16 dienos Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia visą bendruomenę jungtis prie #walk15 aukštųjų mokyklų nacionalinio judumo iššūkio, kurio tikslas – atstovauti savo aukštajai mokyklai žingsniuojant, taip susiburiant į bendruomenę bei puoselėjant sveiką ir kokybišką gyvenimo būdą.

Prof. Sabinos Martinaitytės 65-mečiui paminėti – koncertas

Spalio 9 d., pirmadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks koncertas „Dedikacija mokytojai", skirtas Kauno valstybinio muzikinio teatro primadonos, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademijos profesorės Sabinos Martinaitytės 65-mečiui paminėti.

Tarp sidabrinės Lietuvos trijulių krepšinio rinktinės – VDU atstovai

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė pasiekė garbingą laimėjimą Europos 3x3 krepšinio čempionate, užėmusi antrąją vietą. Po įtemptos kovos finale lietuviai nusileido Serbijos ekipai (20:22) ir antrą kartą Lietuvos trijulių krepšinio istorijoje laimėjo sidabro medalius. Lietuvai čempionate atstovavo ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventas Marijus Užupis bei VDU studentas Evaldas Džiaugys.

Įvykiai