Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Sporto centras kviečia toliau treniruotis namų sąlygomis

VDU Sporto centras dalinasi fizinio aktyvumo treniruotėmis namų sąlygomis.

Botanikos sode karantino metu: transliacijos ir virtualios ekskursijos

Nors dėl karantino apribojimų į Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodą lankytojai patekti negali, ieškoma naujų ir inovatyvių informacijos sklaidos būdų jiems pasiekti bei palaikyti abipusį ryšį ir bendrystę. Karantinas koreguoja, bet nesustabdo Botanikos sodo darbo: pasitelkiamos informacinės technologijos, nuotolinio mokymosi platformos, mobiliosios programėlės ir socialiniai tinklai, kad visi norintieji galėtų virtualiai apsilankyti sode saugiai būdami namuose.

Dirbtuvių „Miestas tekste – tekstas mieste“ dalyviai pristato esė

Šią savaitę VDU Humanitarinių mokslų fakulteto organizuojamų esė dirbtuvių „Miestas tekste – tekstas mieste“ dalyviai ir studijų programos „Literatūros kūryba, kritika ir komunikacija“ magistrantai susirinko į nuotolinį dirbtuvių metu sukurtų tekstų pristatymą ir aptarimą. 

Valensijoje atidaryta R. Požerskio fotografijų paroda

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, Valensijos fotografijos mokykloje „Espai d‘art fotografic“ eksponuojama VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros profesoriaus Romualdo Požerskio paroda „Kelias į laisvę“.

Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje bus atidaroma paroda

Lapkričio 3 d. Prezidentui Valdui Adamkui – 94-eri. Gimtadienio proga Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje istorikai ir muziejininkai rengia parodą, skirtą apžvelgti prezidento profesinę veiklą Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Aplinkos apsaugos agentūroje (EPA) penktame regione. Būtent ši agentūra, kurios 5-ajame ir didžiausiame regione dirbo V. Adamkus, šiais metais švenčia savo 50 metų sukaktį. Parodą bus galima apžiūrėti nuo lapkričio 18 d.

Įvykiai