Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ apdovanota VDU profesorė

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanota ir VDU Tarptautinių ryšių prorektorė, Lietuvių kalbos katedros profesorė, aktyvi lituanistikos plėtros puoselėtoja užsienyje prof. dr. Ineta Dabašinskienė.

VDU Botanikos sode pagerbė žiniuonės E. Šimkūnaitės atminimą

Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode tęsiamas švietėjiškų, nekomercinių renginių ciklas, skirtas vaistininkės, etnobotanikės, Lietuvos nacionalinio kultūrinio paveldo puoselėtojos habilituotos gamtos mokslų daktarės Eugenijos Šimkūnaitės veiklai paminėti.

Motociklininkas A. Gelažninkas: mokytis niekada nevėlu

Vienas greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų, Dakaro ralio dalyvis Arūnas Gelažninkas gyvena permainomis. Visi puikiai žino, jog sportinė karjera tęsiasi ne amžinai, tad Arūnas jau dabar svarsto apie tolimesnį savo profesinį kelią – „Mokomojo dalyko pedagogikos: fizinio ir sveikatos ugdymo“ studijas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje bei savo vardo mokyklos įkūrimą.

VDU diplomų įteikimai (tiesioginės transliacijos)

Liepos 1-3 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

Jaunieji istorikai kviečiami dalyvauti tarptautinėje konferencijoje

Latvijos universiteto istorikai (Latvijos istorijos institutas) kartu su Valmieros muziejumi kviečia jaunus istorikus, archeologus, etnologus (magistrantus, doktorantus) dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Scholarly Readings of Young Historians VI. Turning Points in the History of the Baltic Sea Region: People, Ideas, Events“.

Įvykiai