Anglistų klubas

2005 metais grupelė entuziastingų Anglų filologijos studentų, paskatinti dr. Jolantos Lėgaudaitės, įkūrė Anglistų klubą (angl. English Club). Klubo nariai susitinka kiekvieną savaitę. Susitikimai vyksta ne tik universiteto aplinkoje, bet ir neformalioje aplinkoje (picerijoje, bare ir pan.). Susitikimų metu klubo nariai organizuoja ir aptaria artėjančius renginius, žaidžia žaidimus, žiūri filmus ir komikų pasirodymus, klauso muzikos, geria arbatą ir ragauja kitų narių gamintus skanėstus, rašo eilėraščius, organizuoja konkursus, stato spektaklius. Kiekvieną susitikimą nariai užsiima vis kitokia veikla. Nuo 2011 metų klubas organizuoja Anglų filologų šimtadienį, rengia labdaros akcijas, kurių metu prekiaujama klubo narių keptais gardumynais. Kiekvieną pavasarį ir vasarą yra organizuojamos kelių dienų išvykos, kurių metu bendraujama anglų kalba.

Klubo veikloje dalyvauja 30 narių, iš kurių patys aktyviausi – Vilma Mikašytė, Monika Ražanaitė, Paulius Saulėnas, Birutė Jurkšaitė ir Skirmantas Mikuckis. Anglistų klubas į savo veiklą nuo šiol įtraukia ne tik studentus, bet ir moksleivius.

Anglistų klubo laikraštis

Nuo 2008 m pradėtas leisti Anglistų klubo laikraštis, platinamas universitete. Laikraštį PDF formatu visada galėsite atsisiųsti iš šio puslapio.