Partnerystė ir rėmimas

Vytauto Didžiojo universitetas glaudžiai bendradarbiauja su įvairiais partneriais. Siekdamas abipusio bendradarbiavimo, VDU skatina ir vysto ryšius su viešosiosiomis įstaigomis, bendrauja ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio vidurinėmis mokyklomis, gimnazijomis, kolegijomis bei Europos ir pasaulio universitetais. Rėmėjų bei mecenatų lėšos naudojamos įvairiems bendruomenės renginiams, socialiniams projektams bei stipendijoms aktyviausiems, gabiausiems studentams skatinti.

Maloniai kviečiame Jus tapti VDU rėmėjais ir finansiškai prisidėti prie universiteto veiklos. Universitetas dėkoja savo rėmėjams, bičiuliams, draugams ir bendraminčiams bei mecenatams, suvokiantiems aukštojo mokslo svarbą ir noriai bendradarbiaujantiems įgyvendinant projektus, kurie svarbūs ne tik VDU, bet ir plačiajai visuomenei, ir remiantiems gabią, perspektyvią jaunuomenę.

Kaip tapti rėmėju bei socialiniu partneriu?

  • Paramą galite pervesti į universiteto sąskaitą SEB banke (sąsk. nr. LT41 7044 0600 0284 8638; VDU įmonės kodas: 111950396).
  • Iki kiekvienų metų gegužės 1 d. pateikę prašymus Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), VDU galite skirti 1,2% tais metais sumokėto pajamų mokesčio. Daugiau informacijos – čia.