VDU radijas

Kas mes

VDU radijas – tai erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė, tai vieta, kurioje gera nuotaika ir optimizmas tiesiog užkrečiamas. Čia neegzistuoja griežtos taisyklės, veiklos apribojimai ar draudimai. Tai viena iš universiteto erdvių, kur puikiai dera novatoriškumas, liberalumas ir jaunatviškas entuziazmas.

Istorija

VDU radijo pirminė idėja gimė dar 2009 metais ir laipsniškai evoliucionavo iki „gyvo“ galutinio rezultato. 2010 metų vasario 14 dieną pirmieji šio radijo garsai pasiekė klausytojus, žaviai skelbdami – „Su Jumis VDU radijas“. Tiek už VDU radijo atsiradimą, tiek ir už tolimesnį šio projekto tobulinimą ir koordinavimą gausiais aplodismentais reikėtų apdovanoti trijų asmenų grupę: Donatą Bartkų, Haroldą Urbonavičių ir Luką Motiejūną. Šie žmonės ne tik subūrė itin šaunų VDU radijo kolektyvą, bet ir nuolatos stengėsi palaikyti gerą nuotaiką, draugišką atmosferą ir sukurti kuo daugiau įsimintinų akimirkų studentiškoje kasdienybėje.

Norintiems prisijungti

VDU radijas susideda iš keturių glaudžiai bendradarbiaujančių skyrių: *garso, @komunikacijos ir %informacinių technologijų. Pagal išvardintas sritis VDU radijas nuolat ieško savanorių.

*Garso skyrius kviečia užimti radijo laidų vedėjo, muzikos redaktoriaus ar audio klipų montuotojo pareigas.

@Komunikacijos skyrius priima savanorius, renginių organizatorius ir grafikos dizainerius, kurie kurtų plakatus. Taip pat ieškome socialinių tinklų administratoriaus.

%Informacinių technologijų skyrius ieško tinklalapių programuotojo.

Tad jei turi idėjų, bet neturi kur pasireikšti, ateik į VDU radiją – Tau bus suteikta galimybė pasidalinti savo idėjomis, požiūriu, prabilti apie rūpimus dalykus bei susipažinti su naujais kūrybingais ir draugiškais žmonėmis.

Jei nori prisijungti prie radijo veiklos, parašyk mums trumpą prisistatymą į info@vduradijas.lt