VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Trišalis bendradarbiavimas kloja pamatą ateities turizmo industrijoms

Ne paslaptis, kad šiandieninė šalies švietimo politika nėra palanki visiems, norintiesiems studijuoti. Ir kol vyksta aštrios politinės diskusijos dėl studijų krepšelių skaičiaus, studijų kainų ir specialistų poreikio, regionų savivalda, verslas ir akademinė bendruomenė imasi bendrų veiksmų rengiant specialistus, kurių regionams labiausiai trūksta ir kurie gebės vietose kurti didžiausią pridėtinę vertę.

Sugriovė mitus: agrosektorius kuria pažangius ateities sprendimus

Šiuolaikinis Lietuvos žemės ūkis laužo stereotipus: įprastus metodus ir priemones keičia GPS sistemos, dirbtinis intelektas ir interneto ryšys. Tai savo pavyzdžiu patvirtina agro verslo, miškininkystės, inžinerijos, finansų ir išmaniųjų technologijų sričių profesionalai sėkmės istorijomis pasidalinę Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) organizuotoje diskusijoje „Tapk vienu, iš kuriančių pokyčius“.

Studentams – galimybė susigrąžinti dalį mokesčio už studijas

Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) paskelbus 2020 m. pajamų deklaravimo startą, informuojame Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus apie galimybę pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata ir susigrąžinti iki 20 proc. sumos nuo sumokėto studijų mokesčio, nepriklausomai nuo to, kelintą kartą ir kokioje studijų pakopoje studijuojate.

Studentų centras