VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

VDU Karjeros dienos 2021: Aš, „socialinių tinklų aš“ ir karjera

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras spalio 26–28 dienomis kviečia studentus, absolventus bei VDU bendruomenę dalyvauti „VDU Karjeros dienos 2021“ renginiuose. Siekiant laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių, norint dalyvauti gyvuose renginiuose bus reikalinga išankstinė registracija, galiojantis Galimybių pasas, taip pat visų renginių metu būtina dėvėti veido kaukes. Renginiai taip pat bus gyvai transliuojami Vytauto Didžiojo universiteto YouTube paskyroje.

VDU vyksta Pasaulinė italų kalbos savaitė „Dantė ir italų kalba“

2021 m. spalio mėn. 18–23 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Humanitarinių mokslų fakulteto Italistikos ir romanų kalbų bakalauro studijų programos bendruomenė kartu su partneriais kviečia į XXI-ąją Pasaulinę italų kalbos savaitę, kuri šiais metais skiriama Dantei Aligjeriui.

VDU Azijos studijų centras kviečia į renginių ciklą „Paguodos moterys“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Azijos studijų centras kviečia į renginių ciklą, skirtą „paguodos moterims“ atminti. „Paguodos moterų“ problema išlieka opi iki šių dienų ir daro įtaką Rytų Azijos tarptautiniams santykiams. Japonija laiko šį klausimą išspręstu, o Pietų Korėja siekia žalos atlyginimo ir oficialaus atsiprašymo iš Japonijos. Kviečiame praplėsti akiratį šiuo klausimu ir prisijungti prie diskusijos, sudalyvaujant renginių cikle tris penktadienius iš eilės: spalio 22, 29 ir lapkričio 5 dienomis.

Studentų centras