Apie VDU

Atpažįstamas kaip vienas iš 3 proc. geriausių pasaulio universitetų, VDU vienintelis šalyje siūlo artes liberales principais grįstas studijas. Dešimtyje fakultetų Jūsų laukia 39 bakalauro (3 iš jų – anglų kalba), 52 magistrantūros (15 iš jų – anglų kalba), 15 podiplominių studijų programų, vientisosios teisės studijos bei 23 mokslo krypčių doktorantūra.

Tik šiame universitete:

  • Susikursite Jūsų poreikius atitinkantį asmeninį studijų planą, į kurį galėsite įtraukti dvigubą kvalifikaciją suteikiančios gretutinių studijų programos dalykus
  • Įgysite tarptautinės patirties pasirinkę iš daugiau nei 300 užsienio universitetų bei tyrimų centrų, kuriuose susikalbėti padės 30 dėstomų pasaulio kalbų
  • Išvydę pirmojo profesionalaus universitetinio teatro Lietuvoje pasirodymus bei išgirdę Muzikos akademijos atlikėjų akordus pajusite, kaip tampate neatsiejama Kauno kultūrinio gyvenimo dalimi

liberalus

VDU bendruomenė – tai šiltas ir nuoširdus bendravimas, kurį lydi ir stiprina humanistinė artes liberales universitetų dvasia.

socialiai atsakingas

Siūlomos stipendijos, paskolos, lengvatos ir puikios studijų sąlygos neįgaliesiems leidžia prie VDU prisijungti kiekvienam.

tarptautiškas

Dėstytojai iš ES, JAV ir kitų pasaulio šalių, kurias plataus studentų mainų tinklo dėka aplankysi ir Tu!

mąstantis žaliai

Keliauk į paskaitas pėstute, dviračiu ar autobusu ir nepamiršk kartu su VDU Kauno botanikos sodu rūpintis savo ir kitų aplinka!

kuriantis

Dešimtys sporto pergalių, šimtai nacionalinių bei tarptautinių projektų skambant tūkstančiams VDU Muzikos akademijos garsų.

bendruomeniškas

Susipažinęs su kitų fakultetų studentais, absolventais, darbuotojais bei viso pasaulio lietuviais netruksi įsilieti į vieningą bendraminčių ratą.