Senato naujienos

VDU Senato posėdyje pristatys universiteto 2022 m. veiklos ataskaitą

Kovo 8 d. 14 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdis. Posėdžio metu bus pristatyta Vytauto Didžiojo universiteto 2022 metų veiklos ataskaita. Taip pat vyks institucinio vertinimo savianalizės aptarimas.

Garbės profesoriaus regalijos įteiktos a. a. A. L. Telksnio dukrai

Vasario 15 d. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko iškilmingas Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdis, kurio metu VDU Garbės profesoriaus a. a. Adolfo Laimučio  Telksnio (1930-2022) regalijos įteiktos Šviesios atminties prof. A. L. Telksnio dukrai Audrai Telksnytei. Iškilmingas Senato posėdis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Vytauto Didžiojo universiteto 100-mečiui paminėti.

VDU vyks iškilmingas Senato posėdis

Vasario 15 d., 14 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks iškilmingas Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdis. Posėdį ves VDU Senato sekretorė prof. Aušra Blinstrubienė.