Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Nuotr. Gintarė Žaltauskaitė

L. Mažylis ir Nepriklausomybės akto paieškų detektyvas

Gegužės 4 d, ketvirtadienį, Baltijos pažangių technologijų institutas kauniečius ir miesto svečius kviečia į „Café Scientifique“ diskusiją, kurios pranešėjas – VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešojo administravimo katedros profesorius Liudas Mažylis – kvies padiskutuoti apie Lietuvos Nepriklausomybės aktą ir ateityje dar laukiančius atradimus.

Vorkutos kolektyvinio sąmoningumo transformacijos

Gegužės 2 d., antradienį, 16:15 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studjų centre (V. Putvinskio 23, 101 aud.) vyks VDU filosofo, profesoriaus Gintauto Mažeikio vieša paskaita „VORKUTA: Tarp Gulago Molocho ir Valdžios vertikalės Leviatano“.

„Alternatyva“ – VDU studentų skaitovų konkursas

VDU kūrybinė grupė „Declamationes“ kviečia VDU studentus, skaitovus ir dainuojamosios poezijos atlikėjus, esamus ir norinčius jais būti, pabandyti kartu surengti raiškiojo skaitymo konkursą, kaip alternatyvą oficialiems tokio pobūdžio renginiams.

Diskusijoje – pristatomi Gulaginio sąmoningumo tyrimai

Balandžio 27 d., ketvirtadienį, 16:15 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks apskritojo stalo diskusija, kurioje pagrindinį pranešimą skaitys prof. dr. Natalja Artementko „Kataleptinis sąmoningumas: kalba kaip tylos figūra“.

Ekspertai diskutuos apie inovacijas ugdyme

VDU Edukologijos katedra gegužės 18 d. 9 val. organizuoja diskusijų forumą „Pažanga ir inovacijos ugdyme: kaip tai skatina sėkmingą mokymąsi?“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai