Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Išrinkti geriausi šių mokslo metų dėstytojai

Išrinkti ir apdovanoti geriausi VDU 2016-2017 m.m. dėstytojai, studentų požiūriu, iš kiekvieno fakulteto

Vyksta Ūkio ministerijos magistro darbų konkursas

Kaip ir kasmet Ūkio ministerija kviečia magistrantus dalyvauti aukštųjų mokyklų studentų (magistrantų) ir jų mokslinių vadovų, pasirenkančių darbų temas, susietas su šalies ekonomikos augimu ir konkurencingumo didinimu, skatinimo konkurse.

Stojantiems į magistrantūros studijas – konsultacijos

Studentus, kurie dar nėra apsisprendę dėl tinkamiausios studijų programos ir domisi karjeros galimybėmis, studijų procesu, studijų aplinka bei dėstytojais – Vytauto Didžiojo universitetas kviečia visus  į konsultacijas apie magistrantūros studijas.

Registruotis kviečia „Baltijos vasaros universitetas“

Šią vasarą VDU startuoja „Baltijos vasaros universitetas“ (Baltic Summer University, BSU) – įvairių sričių kursai, kuriuose galima pagerinti profesinius įgūdžius, mokytis lietuvių, anglų ir kitų kalbų, pažinti kitas kultūras ir užmegzti ryšius su naujais žmonėmis. Registracija vis dar vyksta į beveik visus siūlomus kursus, išskyrus gamtos mokslų srities ir „Summer Internship Programme“.

Vyks VDU doktorantų vasaros mokykla

Birželio 18–22 d. Česlovo Milošo sodyboje, Šeteniuose (Kėdainių r.) vyks VDU doktorantų klubo organizuojama VDU doktorantų vasaros mokykla.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai