Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Konferencijoje – aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai

Balandžio 20 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į IV-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

Diskusijoje analizuos migrantų integraciją Lietuvoje

VDU Sociologų klubas kviečia į II-ąją ciklo „Gal kavos?“ diskusiją „Migrantai Lietuvoje: integracija kultūrinio konflikto akivaizdoje“.

Vyksta išankstinis priėmimas į VDU studijas

Vytauto Didžiojo universitetas 2018 m. išankstinio universitetinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisąsias (teisės) studijas, vykdomas Kaune.

„Skandinavijos dienų 2018“ renginiai kvies pažinti šalių kultūrą

Balandžio 24–26 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse vyks renginių ciklas „Skandinavijos dienos 2018“, skirtas visai universiteto bendruomenei ir visuomenei.

Trečiasis „Erasmus+“ praktikos konkursas artėja į pabaigą

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia antrojo 2017 / 2018 m. m. studentų bei  būsimų absolventų „Erasmus+“ praktikų konkurso rezultatus, ir primena, kad jau vyksta ir trečiasis – paskutinysis 2017 / 2018 metų konkursas. Atrankos dokumentus galima siųsti iki 2018 m. balandžio 22 d.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai