Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Paskaitoje: tarp Briuselio ir sostinių

Kaip Lietuvos piliečių interesai yra atstovaujami Briuselyje? Į šitus ir daugelis kitų klausimų galima bus išgirsti atsakymą viešojoje paskaitoje „Briuselis ar sostinės? Nacionalinių parlamentų vaidmuo Europos Sąjungoje“.

VDU – Tarptautinis seminaras apie Baltijos regiono daugiakalbystę

Spalio 20-21 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks tarptautinis seminaras apie Baltijos regiono daugiakalbystę ir nykstančias „Multilingualism and threatened languages in the Baltic region“.

VDU – tarptautinė konferencija apie pilietinę visuomenę R. Azijoje

Spalio 26-27 dienomis, VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks tarptautinė akademinė konferencija apie pilietinę visuomenę Rytų Azijoje „Civil Society in East Asian Countries: Contributions to Democracy, Peace and Sustainable Development“ (liet. „Pilietinė visuomenė Rytų Azijoje: įnašas į demokratiją, taiką ir darnųjį vystymąsi“).

VDU vyks atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką

Spalio 19 d., 17 val. 30 min. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 310 aud.), atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką pradedamas naujas VDU Azijos studijų centro organizuojamo paskaitų ciklo „Time for Asia“ sezonas.

VDU doktorantui – L. ir F. Mockūnų vardinė stipendija

Rugsėjo 30-ąją gimė lietuvių išeivijos žurnalistas, publicistas, kultūros ir literatūros tyrinėtojas, „Santaros-Šviesos“ federacijos narys, JAV lietuvių mėnraščio „Akiračiai“ įkūrėjas ir redaktorius  Liūtas Mockūnas – šiemet jam būtų sukakę 83-eri. Šiandien jo atminimą pagerbia stipendija, skirta VDU studentams arba mokslininkams.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai