Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

„Verslumo akademija“ – Europos verslumo skatinimo projektų trejetuke

Kasmet vykstančiuose Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose renkamas geriausias prie verslumo vystymo prisidedantis projektas. Šiemet nominacijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“ geriausiųjų trejetuke atsidūrė ir VDU Verslo praktikų centras su savo organizuojamu projektu „Verslumo akademija“.

Universitetuose – VDU Verslo praktikų centro sumanios praktikos

Pirmą kartą plačiai pasaulyje taikomas Sumaniųjų praktikų modelis pradedamas įgyvendinti penkiose didžiausiose Lietuvos aukštosiose mokyklose: Vytauto Didžiojo, Vilniaus, Klaipėdos, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose. Projektą įgyvendina ir gerąja patirtimi su kitais universitetais dalinasi VDU Verslo praktikų centras, verslumo ugdymo lyderis Lietuvoje.

Skelbiami „Erasmus+“ konkurso studijoms rezultatai pavasario semestrui

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą 2018/2019 akademinių metų  pavasario semestrui rezultatus.

Universitete – vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“

Spalio 22-26 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“, kurių metu bus organizuojamos paskaitos, filmų peržiūra, koncertas, informacinis renginys apie stipendijas studijoms Vokietijoje ir kiti renginiai.

Domas Boguševičius: „Mokytojo mums reikia tokio, kokio norime mokinio“

Mokytojo profesijos prestižo klausimas politikų ir žiniasklaidos pastangomis pastaraisiais metais tapo klaikiai nuvalkiota kliše. Apmaudžiausia, kad šios klišės grėsmė slypi ne dažname jos naudojime, o pačiame sąvokos turinyje.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai