Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

VDU dalyvauja aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

VDU vyks diplomų įteikimo šventė

Sausio 27 d., penktadienį, 12 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo universiteto diplomų įteikimo šventė.

Absolventų stipendijos konkursas praktikai atlikti

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečiame teikti paraiškas VDU politikos mokslų absolventų stipendijai gauti. Stipendija skirta iš dalies finansuoti praktiką vienoje iš Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių.

Marketingas ir pardavimai

Vykdomas priėmimas į VDU podiplomines studijas Vilniuje

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakultetas vykdo priėmimą į Marketingo ir pardavimų podiplomines studijas VDU Vilniuje, kurios skirtos magistro laipsniui įgyti.

Per 3 metus paruošti mokytoją profesionalą – neįmanoma

Lietuvoje vis dažniau nuogąstaujama, kad esama švietimo situacija ir mokytojų rengimas neatitinka visuomenės poreikių. Šių metų Europos Komisijos atliktame vertinime pažymima, kad Lietuvoje išugdytų svarbių jauno žmogaus gebėjimų neužtenka. Ir nors išsilavinimo lygis tam tikrose srityse ir amžiaus grupėse pakilo, kitose ir toliau pasiekimų rodikliai krenta. Dalis mokinių neturi pakankamų pagrindinių gebėjimų ir tai tiesiogiai susiję su mokytojų rengimu.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai