Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Danijos ambasadorius Lietuvoje skaitys paskaitą VDU

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kovo 2 d. 15:15 val. kviečia visą universiteto ir Kauno miesto bendruomenę į VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 103 aud.) vyksiančią Danijos ambasadoriaus Lietuvoje Dan E. Frederiksen viešą paskaitą tema: „Danija pasaulyje: užsienio politikos prioritetai ir veiksmai“.

VDU medijų laboratorijai – R. Sakadolskio vardas

Pagerbiant Lietuvos ir JAV žurnalisto, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) lektoriaus Romo Sakadolskio atminimą, jo vardu bus pavadinta atvira VDU medijų laboratorija, kurioje galima naudotis šiuolaikinėmis multimedijų technologijomis ir dirbti su medijų profesionalais.

Bus pristatomos tarptautinių mainų galimybės

Vasario 21 d., ketvirtadienį, 14 val., VDU Didžiosios salės foje (S. Daukanto g. 28) vyks tarptautinių mainų galimybių pristatymas, kurį rengia VDU Tarptautinių ryšių departamentas.

Prof. V. Skrupskelytei – „Tarnaukite Lietuvai“ medalis

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisijos 2017 m. vasario 13 d. posėdyje apsvarstytos pateiktos kandidatūros ir slaptu balsavimu išrinkti 2017 metų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatai.

Žiniasklaidos naujienos: kokybiškas ir etiškas turinys

Vasario 15 dieną nuo 9 iki 13 valandos VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 311 aud.) „Transparency International“ Lietuvos skyrius ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešosios komunikacijos katedra organizuoja seminarą „Kaip teikti kokybišką ir etišką turinį patiriant politinį ar verslo spaudimą?“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai