Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Konferencijoje – Lietuvos ir Lenkijos istorija, politika, kultūra

Birželio 20-21 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius) vyks tarptautinė konferencija „1918 metai Lietuvoje ir Lenkijoje iš dabartinės Vidurio-Rytų Europos perspektyvos: istorija, politika, kultūra“, skirta Lietuvos ir Lenkijos valstybių atkūrimo šimtmečiui.

Magistrantams pirmą kartą teikiami UNESCO pažymėjimai

Birželio 18 d. septyniems sėkmingai VDU studijas baigusiems Švietimo vadybos magistrantams, tarp jų vienai užsienio pilietei, kartu su VDU magistrantūros diplomais pirmą kartą bus įteikti ir UNESCO Tarptautinio švietimo biuro IBE sertifikatai „Curriculum Design and Development“.

Konferencijoje – matematikos mokslininkai iš Europos

Birželio 18-19 dienomis VDU Matematikos ir statistikos katedra kartu su Lietuvos matematikų draugija organizuoja Lietuvos matematikų draugijos 59-ąją konferenciją, kuri vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23).

„Baltic Summer University“ kviečia vasarą Kaune praleisti turiningai

Vasara Kaune? Tikrai yra ką veikti! Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studentus  prisijungti prie „Baltic Summer University“ vasaros programų – „Creative Media Lab“, „Social Media Marketing“, „Personal Branding“, „Zoom in the Baltics“ ir „Methods in Molecular Genetics“.

Skelbiami „Erasmus+“ dėstymo vizitų rudens semestro rezultatai

Skelbiami dėstymo vizitų konkurso pagal „Erasmus+“ programą 2018-2019 m.m. rudens semestrui rezultatai.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai