Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

VDU studentai kviečiami įvertinti dėstymo ir studijavimo kokybę

Universitete pradedama studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“. Studentai kviečiami pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą rudens semestro studijų dalykuose.

Metų sporto iniciatyva – VDU ir Eurolygos studijų programa

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) Metų sporto iniciatyva išrinko VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete kartu su „Turkish Airlines EuroLeague“ vykdomą Sporto verslo vadybos magistrantūros programą.

Paskelbti „Erasmus+“ dėstymo vizitų pavasario semestro rezultatai

Skelbiami dėstymo vizitų konkurso pagal „Erasmus+“ programą 2018-2019 m. m. pavasario semestrui rezultatai.

VDU Praktikų ir savanorystės kataloge – naujos galimybės studentams

Studentams, ieškantiems praktikos ar savanoriškos veiklos vietos, VDU parengė jau devintąjį Praktikų ir savanorystės katalogą, kuriame galima rasti įmonių, valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų  praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymus.

„Verslumo akademijos“ studentams – „gardžios“ kūrybinės dirbtuvės

Pirmąją žiemos dieną „Verslumo akademijos“ dalyviai praleido ypatingai – pirmą kartą VDU Verslo praktikų centre (VPC) buvo surengta „Cooking Slam“ iniciatyva. Tai – kūrybiškumo bei komandinio darbo kompetencijų formavimas, pasitelkiant maisto gamybą. Renginys vyko Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai