Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

VDU absolventams vyks diplomų įteikimo šventė

Sausio 26 d., penktadienį, 14 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo universiteto diplomų įteikimo šventė.

Studentai kviečiami registruotis į dalykus pavasario semestrui

Nuo sausio 22 d. iki sausio 28 d. prasideda pirmasis registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2017/2018 m.m. pavasario semestrui etapas. Registracija vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo.

D. Skinkys: už paskaitų bei švietimo kokybę yra atsakingi ir studentai

Tarptautinės politikos ir vystymo bakalauro programą anglų kalba Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete studijuojantis antrakursis Daumantas neapsiribojo viena specialybe ir stengiasi išnaudoti VDU artes liberales (liet. laisvųjų menų) studijų modelio siūlomas galimybes.

VDU kviečia moksleivius į universitetinius „Teisės pagrindų“ kursus

VDU Teisės fakultetas kviečia bendrojo lavinimo mokyklų mokinius dalyvauti nemokamuose universitetiniuose kursuose „Teisės pagrindai“, kuriuose jie galės susipažinti su visomis pagrindinėmis teisės šakomis ir teisine sistema.

VDU studentams vyksta priėmimas į „Academia cum laude“ studijas

Asmenys, norintys dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) „Academia cum laude“ priėmimo konkurse, iki sausio 28 d. turi užpildyti prašymą internetu bei pateikti motyvacinį laišką.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai