Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

„Šiaurės Kasablankos akademija“ tęsia paskaitų ciklą

Kovo 29 d. 17 valandą Sugiharos namuose – Vaižganto g. 30 VDU Politologijos katedros vedėjas doc. Andžėj Pukšto skaitys paskaitą „Lenkijos piliečiai be valstybės 1939 – 1943 metais: tarp Vilniaus ir Kauno, tarp Varšuvos ir Londono.

„Erasmus+“ už Europos Sąjungos ribų konkurso rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą mokytis šalių partnerių Mokslo ir studijų institucijose (MSI) už Europos Sąjungos ribų 2017/ 2018 m. m. rezultatus.

Lozoraičių šeimos ir diplomatijos studijų reikšmė Kaune

Kaunas nuo tarpukario yra puikiai žinomas kaip diplomatijos centras Lietuvoje. Rašytojo ir diplomato Antano Vaičiulaičio dukros, Danutės Vaičiulaitytės-Nourse, teigimu, šis miestas ir Vytauto Didžiojo universitetas turi puikią galimybę sekti vieno svarbiausių Lietuvos diplomatų, Stasio Lozoraičio, veiklos pėdsakais.

VDU – tarptautinė diskusija apie pedagogų rengimą

VDU Socialinių mokslų fakulteto Edukologijos katedros mokslininkai kviečia dalyvauti atviroje tarptautinėje diskusijoje „Teacher Education: Understanding the Complexity, Supporting the Decisions“, kuri vyks kovo 29 d., trečiadienį, 14 val., S. ir S. Lozoraičių muziejuje (K. Donelaičio g. 58).

Publikacijų galimybė prestižiniam „EuropeNow“ leidiniui

Jungtinių Tautų Lietuvos jaunimo asociacija (angl. The Lithuanian United Nations Youth Association, LUNYA) praėjusių metų vasarą pripažinta oficialia Jungtinių Tautų asociacijų pasaulinės federacijos (WFUNA) nare ir buvo pakviesta vykdyti bendrus projektus su Niujorko Kolumbijos universitetu Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai