Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Dėka absolventų stipendijos – praktika Vienoje

Ketvirtoji, kasmetinė politikos mokslų absolventų stipendija, VDU politikos mokslų absolventų stipendija 2018 m. buvo paskirta VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistro programos „Diplomatija ir tarptautiniai santykiai“ absolventei Monikai Valentukonytei.

Įstojusiems į VDU – svarbi informacija

Džiaugiamės, kad bakalauro studijas 2018 m. pasirinkote Vytauto Didžiojo universitete. Linkime Jums turiningų ir prasmingų studijų metų!

Vyksta priėmimas į VDU doktorantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo doktorantūros studijas 18-oje mokslo krypčių biomedicinos, fizinių, humanitarinių bei socialinių mokslų srityse.

Įstojusiems į VDU – anglų kalbos diagnostinis testas

Pasirašę sutartis būsimieji studentai turi išlaikyti diagnostinį anglų kalbos testą.

Vyksta papildomas priėmimas į pedagogų perkvalifikavimo studijas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia bendrojo ugdymo mokyklų pedagogus ir suinteresuotus asmenis, turinčius pedagogo kvalifikaciją, teikti dokumentus į nefinansuojamas studijų vietas šiuose pedagogų perkvalifikavimo moduliuose.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai