Studijos

Atpažįstamas kaip vienas iš 800 geriausių pasaulio universitetų, Vytauto Didžiojo universitetas iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų išsiskiria plačiomis bendrauniversitetinėmis studijomis, kurias baigus ne tik suteikiamas kvalifikacinis bakalauro ar magistro laipsnis, bet kartu išugdomas gebantis savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti, imlus naujovėms absolventas, aktyvus pilietinės visuomenės narys, siekiantis mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

Naujienos

Švęskime Rugsėjo 1-ąją!

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 1 d. VDU kvies akademinę bendruomenę – studentus, dėstytojus, darbuotojus – švęsti naujųjų mokslo metų pradžią. Per 1000 pirmakursių į savo gretas priėmęs VDU šurmuliuos visą dieną – vyks šventiniai susitikimai, įspūdinga eisena su pučiamųjų orkestru „Ąžuolynas“ ir, žinoma, šventinio torto ragavimas.

Papildomas VDU universitetinis priėmimas

Papildomas priėmimas į VDU bakalauro studijas vykdomas dviem būdais: teikiant prašymus prisijungus per LAMA BPO informacinę sistemą, rugpjūčio 10–16 dienomis, ir VDU universitetinio priėmimo metu, rugpjūčio 4–24 dienomis, užpildant prašymą internetu.

VDU studijuos pirmakursiai su aukščiausiais balais

Po pagrindinio priėmimo pirmojo ir antrojo etapų VDU – vieni aukščiausių valstybės finansuojamų pirmakursių konkursinių balų: VDU yra vos 5 proc. studijų programų, į kurių valstybės finansuojamas vietas buvo priimti stojantieji su mažesniu konkursiniu balu nei 4. Tai yra geriausias rezultatas tarp 5 didžiausių Lietuvos universitetų.

Vyksta priėmimas į VDU ir Eurolygos studijų programą

Jau prasidėjo priėmimas 2017-2018 mokslo metams į Eurolygos („Euroleague Basketball“) ir VDU vykdomą bendrą magistrantūros studijų programą, Sporto verslo vadybą (angl. Sports Business MBA by EB Institute). Tai vienintelė Europoje tarptautinė studijų programa, vykdoma kartu su Eurolyga – organizacija iš visų žemyno universitetų pasirinko aukštąją mokyklą Lietuvoje, Vytauto Didžiojo universitetą.

Anglų kalbos testas įstojusiems į bakalauro studijas

Nuolatinių pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų (teisės) studentai, pradėję studijuoti Universitete anglų kalbą nuo aukštesnio nei A1 lygio, per pirmuosius 4 semestrus turi pasiekti akademinės anglų kalbos C1 lygį; studentai, pradėję studijuoti anglų kalbą nuo A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos B2 lygį per 4 semestrus. Užsienio kalbos studijuojamos kaip A grupės dalykai, kuriems skiriama ne mažiau kaip 12 ECTS ir ne daugiau kaip 24 ECTS.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai