VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

VDU sportininkai – Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionai

Savaitgalį Malagoje (Ispanija) finišavo Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame tiek vaikinų, tiek merginų varžybose triumfavo lietuviai. Vaikinų varžybose Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovai – Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas iškovojo aukso medalius. Demonstruodami efektyvų komandinį darbą, taktinį sumanumą ir fizinį pasiruošimą, paplūdimio tinklininkai laimėjo visus aštuonis mačus ir įveikė stipriausius varžovus iš kitų Europos universitetų.

Studentams ir tyrėjams pristatys akademines galimybes Vokietijoje

Rugsėjo 28 d., 14 val., Vytauto Didžiojo universitete (VDU) V. Putvinskio g. 23, 103 auditorijoje, DAAD (Vokietijos akademinių mainų tarnyba) ves renginį studentams bei tyrėjams apie akademines galimybes Vokietijoje ir skiriamas stipendijas.

Kauno „Europe Direct“ centras kviečia dalyvauti debatuose

Rugsėjo 29 d., penktadienį, 13:15 val. Kauno „Europe Direct“ centras, kurį administruoja Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, kartu su Europos  Parlamento biuru Lietuvoje, kviečia VDU studentus dalyvauti Kauno jaunimo atstovų debatuose su Europos Parlamento nariu Juozu Oleku ir LR Seimo nariu Mindaugu Linge. 

Studentų centras