VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Ukraina

Skirkime 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio VDU studentams iš Ukrainos

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia visus savo bendruomenės narius, absolventus, partnerius ir bendraminčius prisidėti prie socialiai atsakingos veiklos ir skirti savo praėjusių kalendorinių metų sumokėtą gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį (iki 1,2 proc.) studentų iš Ukrainos rėmimui. Skiriant šią paramą bus užtikrintas tikslinis studentų rėmimas tiems studentams iš Ukrainos, kurie buvo priimti į studijas iki prasidedant Rusijos sukeltam karui ir nepateko į studentų, kuriems yra teikiama valstybės skiriama parama sąrašą. Tokiu būdu surinktomis lėšomis bus papildytas VDU įsteigtas paramos Ukrainos studentams fondas ir parodytas papildomas solidarumo ženklas Ukrainos studentams, kurie dėl prasidėjusių Rusijos karinių veiksmų susiduria su finansiniais sunkumais.

VDU vyks susitikimas su LR Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen

Kovo 27 d., pirmadienį, 18:00 val. Akademinis politologų klubas kviečia į susitikimą su Lietuvos Respublikos Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

VDU menų galerijoje „101“ – susitikimas su fotografu Jonu Petroniu

Kovo 23 d., ketvirtadienį, 18 val. VDU menų galerijoje „101“ (Muitinės g. 7) vyks susitikimas su Jonu Petroniu fotografijų parodoje „Šimtas metų – šimtas veidų“, kuri iš VDU Centrinių rūmų buvo perkelta į VDU menų galeriją „101“.

Studentų centras