VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Tvarios technologijos reikalauja šiuolaikiško specialistų požiūrio

Modernios Europos šalys kaip ateities ekonomikos vystymosi kryptį šiuo metu yra pasirinkusios žiniomis, tvarumo ir žiediškumo principais grįstą bioekonomiką. Taip siekiama kurti gerovę dabarties visuomenei, nesukeliant grėsmių ateities kartoms. Lietuvoje skatinant biologinių išteklių naudojimą lyderystę yra prisiėmusi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA), turinti didžiausią mokslinį potencialą bioekonomikos tyrimų srityje. VDU ŽŪA yra ir tarp pirmųjų Europos Sąjungoje (ES), kur pradėti rengti tvaraus bioverslo vadybos specialistai. 

SELL žaidynėse varžysis VDU sportininkai

Jau šią savaitę, gegužės 16–19 dienomis, startuoja vienas didžiausių Baltijos šalių studentų sporto renginys – 39-osios SELL studentų žaidynės. Savaitgalį Kaune laukiama virš 1300 dalyvių iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Belgijos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Slovakijos ir Rumunijos – studentai atstovaus 36 universitetus. Žaidynės vyks Lietuvos sporto, Kauno Technologijos, Vytauto Didžiojo universitetų sporto bazėse, „Žalgirio arenos“ baseine, Birštono sporto centro stadione ir „Boulder house“ laipiojimo centre.

Prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”

Kiekvieno semestro pabaigoje bakalauro, magistrantūros, vientisųjų ir profesinių studijų studentai ir klausytojai kviečiami apklausoje pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą studijų dalykuose. Universitete pradedama pavasario semestro apklausa ir ji vyks iki birželio 11 d.

Studentų centras