Kolegijų absolventams

Vytauto Didžiojo universitetas suteikia galimybes kolegijų absolventams toliau tęsti studijas ir įgyti universitetinį bakalauro ar magistro laipsnį.

Universitetinės bakalauro studijos

Kolegijų absolventai, įgiję profesinį bakalauro laipsnį, priimami į tos pačios  arba gretimos krypties studijų programų aukštesnius bakalauro ir vientisųjų studijų kursus (užskaitant dalį kolegijoje studijuotų dalykų). Baigus studijas suteikiamas atitinkamos studijų krypties universitetinis bakalauro laipsnis.

Studijų metu studentai gali nemokamai studijuoti bet kurioje universiteto gretutinių studijų programoje, pasirinkti, kiek ir kokių kalbų mokytis iš VDU Užsienio kalbų instituto siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų.

Magistrantūros studijos

Kolegijų absolventai, atitinkantys priėmimo į magistrantūros studijas sąlygas, gali pretenduoti į magistrantūros studijas. Baigę kitos krypties studijas arba neatitinkantys priėmimo sąlygose nurodytų reikalavimų priimami į papildomąsias studijas, apimančias pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių nėra studijavę ketinantieji stoti į antrosios pakopos studijų programas.

Vykdomas priėmimas į šias magistrantūros programas, baigus studijas kolegijoje:

Informacija apie priėmimą į papildomąsias studijas

Studijų departamentas

  • S. Daukanto g. 27, LT-44249 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 815
  • El. paštas studijos@vdu.lt