VDU absolventams

Nuo pat Vytauto Didžiojo universiteto ištakų 1922 m. tikruoju jo kokybės ženklu tapo išleidžiamos absolventų kartos – visapusiškai išsilavinę, stiprūs, laisvi, turintys drąsos kurti ir dalintis idėjomis žmonės. Po atkūrimo 1989 m., skelbdamas bei puoselėdamas artes liberales universiteto idėją, VDU išleido daugiau nei 30 tūkst. absolventų, išugdydamas Lietuvai eilę asmenybių, nusipelniusių valstybės stiprinimui, jos kultūros bei visuomenės raidai, garsinančių savosios Alma Mater vardą Europoje ir visame pasaulyje.

Kaip anuomet, taip ir dabar universitetas absolventams suteikia šansą sėkmingam tolesniam gyvenimui, įkvepia siekti profesinių aukštumų, o absolventų laimėjimai, lojalumas bei parama universitetui yra VDU sėkmės variklis. VDU kviečia absolventus palaikyti bendravimą su universitetu bei pasinaudoti absolventams siūlomomis naudomis ir galimybėmis.

VDU absolventų platforma

VDU pristato naują, specialiai alumnams skirtą interaktyvią platformą pavadinimui „VDU alumni ID“. Šios platformos tikslas – išlaikyti ir stiprinti tarpusavio ryšius su universiteto alumnais, kurie yra išsibarstę po visą pasaulį.

Interaktyvi erdvė suteiks galimybę absolventams pasinaudoti universiteto teikiamomis paslaugomis ir skiriamomis naudomis bei sekti aktualias universiteto ir alumnams skirtas naujienas. Tai naujas etapas – siekiant sukurti bendravimo ir bendradarbiavimo santykius su absolventais, skatinti abipusį dialogą ir sukurti vietą, kuri leistų keistis idėjomis, pasiūlymais.

Norite gauti VDU absolventams skirtas naujienas? Užsisakykite naujienlaiškį ir periodiškai savo e. pašto dėžutėje rasite VDU absolventams aktualios informacijos.

  • Absolventų koordinatorė Eimantė Korytė
  • Telefonas (8-37) 327 983 (vidaus 4603)
  • Mob.telefonas +370 646 70019 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas eimante.koryte@vdu.lt
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-108, Kaunas