VDU absolventams

Nuo pat Vytauto Didžiojo universiteto ištakų 1922 m. tikruoju jo kokybės ženklu tapo išleidžiamos absolventų kartos – visapusiškai išsilavinę, stiprūs, laisvi, turintys drąsos kurti ir dalintis idėjomis žmonės. Po atkūrimo 1989 m., skelbdamas bei puoselėdamas artes liberales universiteto idėją, VDU išleido daugiau nei 30 tūkst. absolventų, išugdydamas Lietuvai eilę asmenybių, nusipelniusių valstybės stiprinimui, jos kultūros bei visuomenės raidai, garsinančių savosios Alma Mater vardą Europoje ir visame pasaulyje.

Kaip anuomet, taip ir dabar universitetas absolventams suteikia šansą sėkmingam tolesniam gyvenimui, įkvepia siekti profesinių aukštumų, o absolventų laimėjimai, lojalumas bei parama universitetui yra VDU sėkmės variklis.

VDU kviečia absolventus palaikyti bendravimą su universitetu bei pasinaudoti absolventams siūlomomis naudomis ir galimybėmis.

Norite gauti VDU absolventams skirtas naujienas? Užsisakykite naujienlaiškį ir periodiškai savo e. pašto dėžutėje rasite VDU absolventams aktualios informacijos.

  • Absolventų koordinatorė Jurgita Šerniūtė
  • El. paštas jurgita.serniute@vdu.lt 
  • Telefonas +370 647 30 143 (vidaus 4603)
  • Adresas S. Daukanto g. 27-301, 44249 Kaunas