Studentams – T4EU mobilumo savaitė Italijoje ir Slovėnijoje

Kviečiame studentus, ieškančius platesnių galimybių augimui, pasinaudoti puikia proga įgyti naujų žinių, užmegzti naujų pažinčių ir patobulinti svarbius įgūdžius „Transform4Europe“ mobilumo savaitėje Italijoje ir Slovėnijoje. Renginiai vyks gegužės 20–24 d. Trieste (Italija) ir Koperyje (Slovėnija). Studentų registracija vyksta iki balandžio 7 d.

Mobilumo savaitėje studentai gali rinktis vieną iš aštuonių kursų, už dalyvavimą kuriame skiriami 3 ECTS kreditai, pripažįstami visuose „Transform4Europe“ aljanso universitetuose. T4EU dalinai padengs studentų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Studentai kviečiami rinktis iš aštuonių siūlomų kursų: „Pastatų projektavimas, paremtas Naujuoju europiniu bauhauzu“, „Sienas peržengiantis paveldas visuomenės transformacijai: interpretacija ir švietimas“, „Multikultūrinių socialinių mokslinių tyrimų metodai šiems laikams“, „Aplinkos genomika“, „Simetrija grafikuose“, „Savižudybė be sienų“, „Skaitmeninė rinkodara ir vartotojų elgesys“, „Bendradarbiavimo inovacijos ir sprendimų kūrimas turizmui“.

Paraiškos priimamos iki balandžio 7  d.

Kursų aprašymai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *