Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Vyks filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ peržiūros

Spalio 18-19 dienomis vyks VDU Azijos studijų centro sukurto dokumentinio filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ peržiūros. Kino juosta bus rodoma net trijuose skirtinguose miestuose: Druskininkuose, Kurkliuose – Stepono Kairio gimtinėje, ir Anykščiuose.

VDU Menų fakulteto absolventės teatrą kviečia patirti namuose

Pirmąjį kartą spalio 25–28 dienomis Kaune vyksiantis teatro festivalis „Namas Nr. 1“ klausia: „Kur gyvena teatras?“ ir iš karto pabando į šį klausimą atsakyti: teatras gali gyventi visur, kad ir pas Jus namuose. Teatras nusiima karūną, lipa nuo scenos, uždega šviesą, įsispiria į šlepetes ir įsitaiso ant sofos! Kodėl gi ne?

VDU kviečia į pasaulinės italų kalbos savaitės renginius

Minint XVIII-ąją pasaulinę italų kalbos savaitę, kurios šių metų tema „Italų kalba ir internetas, italų kalba internete“, VDU italistai kviečia į renginius, skirtus geriau pažinti italų kalbą ir kultūrą.

Šiandien – doc. dr. Rimanto Plungės parodos TYLOS atidarymas

Šiandien, spalio 11 d., ketvirtadienį, 17.30 val., Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius), įvyks VDU Šiuolaikinių menų katedros vedėjo doc. dr. Rimanto Plungės fotografijų parodos TYLOS atidarymas.

Universitete – vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“

Spalio 22-26 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“, kurių metu bus organizuojamos paskaitos, filmų peržiūra, koncertas, informacinis renginys apie stipendijas studijoms Vokietijoje ir kiti renginiai.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai