Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

„Aktoriaus dirbtuvėse“ – scenos meistrystės paslaptys

Jau penktus metus iš eilės „Teatro dirbtuvės“ ir VDU teatras kviečia į edukacinius užsiėmimus „Aktoriaus dirbtuves“, kurių metu dalyviai susipažįsta su kūrybiniais teatro procesais be tarpininkų.

Paskaitoje – apie Lietuvą, kaip Šiaurės Kasablanką

Sausio 20 d. 16 valandą Sugiharos namuose, Kaune (Vaižganto g. 30) VDU profesorius Egidijus Aleksandravičius skaitys paskaitą „Šiaurės Kasablankos akademija: idėja, misija, viltys“. Šia paskaita pradedamas Sugiharos fondo Diplomatai už gyvybę inicijuotas 2017 metais vyksiantis paskaitų ciklas, skirtas 1939 – 1940 m periodo analizei Lietuvos ir tarptautiniame kontekste.

Lietuvių pasaulio pakraščiuose – Argentina ir Urugvajus

Sausio 18 d., 16 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) vyks istoriko, prof. Egidijaus Aleksandravičiaus kelionės po Argentiną ir Urugvajų vaizdo įspūdžių aptarimą.

VDU dalyvauja aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

VDU vyks diplomų įteikimo šventė

Sausio 27 d., penktadienį, 12 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo universiteto diplomų įteikimo šventė.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai