Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Kamerinis orkestras kviečia į gimtadienio ir Naujųjų metų koncertus

VDU Kamerinis orkestras kviečia į du renginius, be kurių paskutinis metų mėnuo Kaune muzikos gerbėjams jau sunkiai įsivaizduojamas. Gruodžio 13 dieną orkestras švęs septintąjį gimtadienį, o Naujųjų metų išvakarėse kvies išlydėti senuosius su šventiška Johano Štrauso muzika.

Dr. A. Malakauskienė: dirbtinės eglės nėra gamtos saugojimas

VDU Botanikos sodas kviečia papuošti savo namus sodo medelyne augintais tradiciniais ir netradiciniais įvairiaspalviais šv. Kalėdų medeliais. Po švenčių šias specialiai užaugintas eglutes bus galima dar kartą naudingai panaudoti.

Advento akcentas – Biblijos augalų paroda VDU Botanikos sode

VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) duris atvėrė adventinio laikotarpio tradicija tapusi Biblijos augalų paroda. Jos lankytojus Bažnyčios ir Botanikos sodo atstovai ne tik supažindino su Šv. Rašte minimais augalais, bet ir kvietė šiuos augalus pamatyti, paliesti, pauostyti ir paragauti.

Pristatys knygą apie JAV lietuvių indėlį į valstybingumo atkūrimą

Gruodžio 7 d., penktadienį, 15 val., Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, Kaunas) vyks knygos „Lai gyvuoja laisva Lietuva! JAV lietuvių indėlis atkuriant Lietuvos valstybingumą“ pristatymas.

Šiandien – susitikimas su t. Luciano Couto iš Brazilijos

Šiandien, gruodžio 4 d., 18 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-101) vyks susitikimas su svečiu iš Brazilijos – tėvu Luciano Couto.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai