Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

„Tu ne vienas“ – psichologinė pagalba kiekvienam

VDU studentai ir absolventai internete parengė socialinį projektą „Tu – ne vienas!“. Jauni profesionalai iš skirtingų šalių susibūrė tam, kad sukurtų internetinę erdvę,  kurioje kiekvienas rastų reikalingą psichologinę ir emocinę pagalbą. 

Kaune – knygos „Berniukas su smuiku“ pristatymas

Gyvenimas žydų gete Kaune, slapstymasis nuo nacių lietuvio namuose ir stebuklingas išsigelbėjimas – tai tik dalis karo ir pokario laikų patyrimų, aprašytų Jochanano Faino atsiminimų knygoje „Berniukas su smuiku“, kurią pats autorius pristatys Kaune spalio 3 d., antradienį, 16 val., Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25).

Koncerte VDU – B. Dvariono kūrybos albumo pristatymas

Didžiausia pasaulyje klasikinės muzikos įrašų kompanija „Naxos Records“ šių metų pavasarį išleido albumą „Balio Dvariono kūriniai smuikui ir fortepijonui“. Spalio pradžioje šis diskas bus pristatytas Lietuvoje – koncerte, kurį surengs albumo atlikėjai: smuikininkė Justina Auškelytė ir italų pianistas Cesare Pezzi.

Užsienio menininkai – apie upes ir jų aplinką

Rugsėjo 18 d., pirmadienį, 13 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) vyks diskusijų ciklas „Upės kalba / river talks“ – du susitikimai su įvairių šalių fotografais ir parodų apie upes autoriais, kuriuose bus aptarti upių ir jų aplinkos, žmonių, šalių santykiai.

Kaune prasideda italų dienos

Rugsėjo 15–17 d. Kaunas ir Vytauto Didžiojo universitetas kviečia švęsti italų dienas. Tris dienas truksiančioje fiestoje „Atrask Italiją Kaune“ – koncertai, paskaitos, parodos, kulinarinės pamokos, stiliaus patarimai, atrakcijos vaikams, gurmaniškos vakarienės ir daug kitų staigmenų, kurios padės geriau pažinti itališką kultūrą.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai