Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

„Skandinavijos dienų 2018“ renginiai kvies pažinti šalių kultūrą

Balandžio 24–26 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse vyks renginių ciklas „Skandinavijos dienos 2018“, skirtas visai universiteto bendruomenei ir visuomenei.

„VDU Kultūros dienos“ – renginiai, ekskursijos ir paskaitos visuomenei

Šių metų balandžio 15 – 20 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas antrą kartą organizuoja miestiečiams skirtą renginį „VDU kultūros dienos“.

Diskusijoje ir filmų peržiūroje – apie priekabiavimą

Balandžio 18 d., trečiadienį, 13.15 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-106), vyks diskusija ir trumpametražių filmų peržiūra „#ThatsHarassment: pakalbėkime atvirai“, skirta seksualinio priekabiavimo problematikai aptarti. Renginyje bus rodomi filmai, kuriuose vaidina E. Rossum, C. Nixon, D. Schwimmer ir kiti garsūs aktoriai. Diskusijoje dalyvaus VDU, Lygių galimybių centro ir kitų institucijų atstovai, JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall.

Festivalis „Primavera en español“ kvies išreikšti save ispaniškai

Balandžio 9-19 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks ispaniškos kultūros festivalis „Primavera en español“.

Šviesių ir džiaugsmingų Šv. Velykų!

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė sveikina studentus, dėstytojus, mokslininkus ir visus Lietuvos žmones su artėjančiomis šventomis Velykomis ir linki tikėjimo ir prisikėlimo džiaugsmo šios gražiausios pavasario šventės proga.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai