Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Spalvingomis žiedų kekėmis išsiskleidė didžiausia hortenzijų kolekcija

Atlaikiusi sausras, suvešėjusi ir milžiniškų žiedų kekėmis pasipuošusi lankytojus kviečia didžiausia Baltijos šalyse hortenzijų kolekcija, eksponuojama Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode Kaune.

VDU pirmakursiams – stovykla „Subalansuotas fuksas“

„Subalansuotas fuksas“ – jau tradicinė VDU pirmakursiams skirta ir Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės organizuojama stovykla.

Japonijoje vyks VDU Azijos studijų centro dokumentinio filmo premjera

Liepos 28 d. Azijos studijų centro sukurtas dokumentinis filmas „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ pirmą kartą bus pristatytas Japonijoje. Japonijos premjera įvyks Gifu mieste 13:00 val. Tą patį vakarą filmo peržiūra įvyks ir Jaocu miestelyje, kuris laikomas Č. Sugiharos gimtine.

VDU krepšininkai – tarptautinio turnyro Izraelyje čempionai

VDU krepšinio komanda tapo 2018 metų Draugystės turnyro (Friendship Games) Izraelyje čempionais. Turnyre taip pat dalyvavo ir Ukrainos bei Lenkijos krepšinio komandos, vidurio rytų ekipos iš Izraelio, Palestinos, Jordanijos. Dėl čempionų vardo grūmėsi dešimt vyrų komandų ir penkios moterų ekipos.

Filmo apie Kauno ir Japonijos ryšius kūrėjams – VDU rektoriaus padėkos

Birželio 27 d. VDU Rektoriaus prof. Juozo Augučio padėkos buvo įteiktos kūrėjų komandai, sukūrusiai dokumentinį filmą „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“. Kūrėjai dr. Aurelijus Zykas, Kristijonas Jakubsonas ir dr. Linas Didvalis buvo apdovanoti už Japonijos ir Lietuvos tarpkultūrinių ir tarpuniversitetinių ryšių plėtojimą bei mokslo populiarinimą.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai