Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

VDU eksponuojama Liudvikui L. Zamenhofui skirta paroda

2017-uosius UNESCO paskelbė Liudviko L. Zamenhofo, esperanto kalbos kūrėjo, metais.  Liudviko Zamenhofo mirties 100-ųjų metinių proga parengta paroda „Zamenhof – esperanto kalbos kūrėjas“, atspindi jo gyvenimą ir veiklą, tame tarpe, ir ryšius su Lietuva, Kaunu, Veisiejais.

Botanikos sode pražydo įstabaus grožio leopardinis amorfofalas

VDU botanikos sode, Kaune pražydo leopardiniai amorfofalai, dar vadinami lavongėlėmis arba velnio liežuviais. Šis į Lietuvą iš Indokinijos atkeliavęs atogrąžų miškų augalas žydi itin trumpai – tik kelias dienas.

Zalcburgo profesoriai padeda VDU studentams statyti operą

Vieno garsiausių pasaulyje muzikos universiteto Zalcburgo Mocarteumo dėstytojai, profesoriai padeda lietuvių studentams statyti operą – Volfgango Amadėjaus Mocarto „Figaro vedybas“, kurios premjerą numatoma surengti kovo pabaigoje Kaune. Su Mocarteumu ryšius užmezgė VDU Muzikos akademija, kuriai tai yra galimybė aukščiausio lygio muzikinio lavinimo subtilybes perduoti Lietuvos studentams.

VDU bendradarbiauja su „Kaunas 2022“ ir Kauno miesto muziejumi

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pasirašė bendradarbiavimo sutartis su VšĮ „Kaunas 2022“ („Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“) ir Kauno miesto muziejumi. Šios naujos universiteto partnerystės yra itin aktualios studentams – bendradarbiaujant bus kuriama dar daugiau akademinių bei profesinių žinių įgyvendinimo galimybių.

Filmų peržiūroje – apie lietuvių pėdsakus Pietų Amerikoje

Sausio 16 d., antradienį, 16 val., Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, Kaunas) vyks renginys „Pietų Amerikos lietuvybės dvasia“, kurio metu bus peržiūrimi ir aptariami dokumentiniai filmai „Raudonoji cerro“ ir „Patagonijos atmintys“, pasakojantys apie lietuvių diasporos pėdsakus tolimajame Pietų Amerikos žemyne.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai