Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

Didžiausia kelionė po frankofoniškąsias šalis Lietuvoje

Lietuvoje taip pat tradiciškai vyksta Frankofonijos mėnesio renginiai, primindami apie didėjančią prancūzų kalbos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje ir prancūzakalbių šalių kultūrą. Svarbiausius nacionalinius renginius Lietuvoje kovo 8-30 dienomis organizuoja praėjusių metų rudenį Prancūzijos ambasados Lietuvoje ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) įkurtas Frankofonijos šalių universitetinis centras.

VDU – išeivijos filosofo A. Mickūno paskaitos

Šį semestrą VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete lankosi vienas iškiliausių lietuvių išeivijos filosofų, Ohajo universiteto (JAV) profesorius emeritas Algis Mickūnas.

Aukštasis mokslas stokoja moterų lyderystės

Mokslininkų bendruomenėje ir viešojoje erdvėje vyksta daug diskusijų apie aukštojo mokslo ateitį, kurios kryptį nulemti gali jo lyderiai. Permainas išgyvenančiam aukštajam mokslui reikalingi efektyvūs XXI a. vadovai – o tyrimai rodo, kad paveikiems lyderiams reikalingos savybės būdingesnės moterims: didesnis dėmesys santykiams, pokyčiams, sektino elgesio demonstravimas. Tad kodėl šiandien moterys aukštajame moksle sudaro vos trečdalį visų aukščiausio lygio vadovų?..

Kauno tyrinėjimo objektas – kiekvieno mūsų istorija

VDU kovo 18 d. organizuoja svarbiausią regiono jaunųjų istorikų renginį – penktą kartą vyksiančią Kauno istorijos olimpiadą. Joje kviečiami dalyvauti Kauno miesto ir rajono 5–12 klasių mokiniai, besidomintys lokaline istorija.

Socialinė antropologija: kur slypi verslo sėkmė?

VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinės antropologijos centras vasario 27 dieną, pirmadienį, 17 val. (Donelaičio g. 52, 404 aud.) kviečia į seminarą „Socialinės antropologijos vertė: verslo antropologijos atvejis“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai