Laisvalaikis

sportas

Šiuolaikiškas, atviras pozityviai kaitai, puoselėjantis kūno kultūros vertybes sporto centras.

vduradijas

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

muzikos akademijos orkestras

Iki šiol vienintelis kamerinis orkestras Kaune siekiantis plėsti klasikinės muzikos kultūrą laikinojoje sostinėje.

menųcentras

Erdvė, kurioje studentams suteikiama idėjų, kūrybos ir saviraiškos laisvė.

Kaunas Lietuvos kontekste išsiskiria kaip gyvas miestas, kuriantis šiuolaikinę Lietuvos kultūrą ir suliejantis ją su europiniu ir pasaulio patyrimu tokią, kokia ji yra dabar. Todėl universitetas, vystydamas dialogą su miestu, Lietuva ir pasauliu, renkasi universalią kultūros, suteikiančios spontanišką prasmės pojūtį ir noro būti čia ir dabar, kalbą.

Naujienos

VDU vyks filmo „Persona Non Grata“ peržiūra

Lapkričio 23 d. 18 val. VDU Azijos studijų centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje kviečia į filmo apie Čijunę Sugiharą „Persona Non Grata“ peržiūrą. Filmo peržiūra vyks VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, V. Putvinskio g. 23, 106 auditorijoje. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

Tarptautinių ryšių departamentas bei studentiška VDU organizacija ESN VMU kviečia VDU studentus, kurie domisi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu, prisijungti prie VDU mentorių programos bei tapti į VDU atvykstančių užsienio studentų mentoriais.

Filmo peržiūroje – apie Maidano įvykius

Lapkričio 29 d., 12-14 val., Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) vyks dokumentinio filmo „Freedom or Death“ („Laisvė arba mirtis“), pasakojančio apie Maidano įvykius, pristatymas bei peržiūra. Filmą pristatys ir pakomentuos VDU profesorius Robert van Voren.

Su Tarptautine studentų diena – „Whisper challenge“ linkėjimai

VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir VDU Studentų atstovybės prezidentė sveikina visus universiteto studentus su jų švente – Tarptautine studentų diena. 

Mindaugas Norkevičius: dėstytojas-mokytojas, mokantis septynias kalbas

VDU lektorius, doktorantas, Kauno Juozo Urbšio mokyklos direktoriaus pavaduotojas ir mokytojas Mindaugas Norkevičius yra tikras šiuolaikinio, įvairialypio žmogaus pavyzdys. Pristatyti jį vienu sakiniu yra labai sunku, nes jo veiklos persidengia įvairiose srityse: nuo karinio saugumo iki mados industrijų komunikacijos. Per pastaruosius keletą metų M. Norkevičius buvo išrinktas akademiškiausiu Kauno jaunimo atstovu, geriausiu ir inovatyviausiu VDU dėstytoju.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai