VDU vaizdo įrašai

VDU Garbės profesorius Z. Lydeka: didžiausias įvertinimas – žmonės

Birželio 27 d., 13 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Senato pirmininkui prof. Zigmui Lydekai įteiktos VDU Garbės profesoriaus regalijos.

VDU Garbės daktaro doc. dr. Mykolo Jurgio Drungos kalba

Gegužės 15 d. VDU Didžiojoje auloje vyko iškilmingas Senato posėdis, kurio metu VDU Garbės daktaro regalijos buvo įteiktos Bolonijos universiteto (Italija) profesoriui Stefano Bianchini ir Vytauto Didžiojo universiteto docentui Mykolui Jurgiui Drungai.

VDU Garbės daktaro prof. Stefano Bianchini kalba

Gegužės 15 d. VDU Didžiojoje auloje vyko iškilmingas Senato posėdis, kurio metu VDU Garbės daktaro regalijos buvo įteiktos Bolonijos universiteto (Italija) profesoriui Stefano Bianchini ir Vytauto Didžiojo universiteto docentui Mykolui Jurgiui Drungai.

Dokumentinio filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ anonsas

Balandžio 26 dieną kino teatro „Romuva“ laikinojoje salėje (Kęstučio g. 62) įvyko dokumentinio filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ premjera. VDU Azijos studijų centro sukurtame filme pasakojama apie keturias asmenybes, kurios prieš Antrąjį pasaulinį karą tapo tiltais tarp dviejų tolimų šalių.

Konferencija „Europe. After 100 Before“. Sesija „Culture“

Gegužės 7 dieną VDU dėstytojai prof. Šarūnas Liekis ir doc. Rytis Zemkauskas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Europe. After 100 Before“, kuri vyko Latvijoje ir buvo skirta aptarti Europos identitetą ir ateitį. VDU atstovai dalyvavo plenarinėje sesijoje „Culture“.

Studentus verslumo kompetencijų ugdė žinomi Lietuvos žmonės

Vasario 20-21 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto studentai jau jubiliejinį – penktąjį kartą susirinko į VDU Verslo praktikų centro organizuojamą renginį „Entrepreneris“.

VDU gimtadienyje – Garbės profesoriaus regalijos prof. L. Mažyliui

Vasario 15 dieną, ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyko šventinis renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai ir valstybingumo šimtmečiui. Iškilmėse taip pat buvo minimas ir universiteto gimtadienis, o profesoriui Liudui Mažyliui buvo įteiktos Garbės profesoriaus regalijos.

Lietuvos verslumo skatinimui – universitetų ir įmonių susivienijimas

Šiandien verslumas yra svarbus ir būtinas mūsų visuomenėje, o šiuolaikinis verslininkas turi būti kūrybingas, mokėti generuoti idėjas bei dirbti komandoje, ryžtingas, darbštus ir mokantis priimti savarankiškus sprendimus. Todėl labai svarbu, kad dar studijų metais jaunam žmogui būtų sudaryta galimybė pasirinkti tokias studijų programas ar projektus, kurie padėtų ugdyti verslumo kompetencijas, įgyti įvairių praktinių žinių, kurios vėliau padėtų sėkmingai integruotis į darbo rinką.

T. Jankelevič: žmogaus teisės yra aukščiau valstybės interesų

Gruodžio 18 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) buvo atidarytas akad. Andrejaus Sacharovo demokratijos plėtros tyrimų centras, kuriame ypatingas dėmesys bus skiriamas žmogaus ir pilietinių teisių problematikai, Rytų Centrinės Europos valstybių politikos studijoms ir tyrimams. Iškilmingo atidarymo proga centre buvo surengta diskusija, kurioje dalyvavo JAV, D. Britanijos, Rusijos, Lietuvos ir kitų šalių nevyriausybinių organizacijų, universitetų atstovai, analitikai, intelektualai.

Diskusija „The Emergent Need for Sociology in Recent Times“

9-osios nacionalinės Lietuvos sociologų draugijos konferencijos proga VDU viešėjusi Tarptautinės sociologų asociacijos prezidentė ir Hofstra universiteto sociologijos profesorė Margaret Abraham dalyvavo diskusijoje su VDU Sociologijos katedros vedėja, Lietuvos sociologų draugijos prezidente prof. dr. Milda Ališauskiene.

Visos naujienos