„VDU žmonės ir 35“. T4EU Studentų tarybos prezidentė G. Žukauskaitė

Videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“, skirtoje VDU atkūrimo 35-mečiui, kviečiame susipažinti su Europos universitetų aljanso „Transform4Europe“ Studentų tarybos prezidente, VDU Švietimo akademijos studente Guste Žukauskaite.

Pašnekesyje Gustė papasakojo ne tik apie savo pomėgius – knygų skaitymą, plaukimą ir automobilių slalomą, bet ir didžiausius VDU privalumus bei darbą aljanse „Transform4Europe“.

„VDU – visada dinamiškai unikalu. Jei universitetas būtų automobilio dalis, jis galėtų būti variklis. Taip, VDU pirmauja daugelyje sričių ir manau, kad užkuria, užburia kitus judėti į priekį – be variklio, kitų dalių nebūtų, jos neveiktų“, – tikino G. Žukauskaitė.

Studentės teigimu, tarp aljanso „Transform4Europe“ stiprybių – galimybės susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio. „Tai pažintys, kontaktai visose pasaulio, Europos šalyse ir, svarbiausia, galėjimas tobulėti ir mokytis iš savo klaidų, nes tarptautinė aplinka, kultūra yra daug palankesnė mokytis, nebijoti klysti“, – sakė T4EU Studentų tarybos prezidentė, VDU bendruomenei palinkėjusi būti savimi, siekti universiteto gerovės ir pasinaudoti universiteto teikiamomis galimybėmis.

G. Žukauskaitę kalbino VDU dėstytojas, alumnas, menininkas Arnis Aleinikovas.

***

Vytauto Didžiojo universitetui švenčiant atkūrimo ir artes liberales studijų atsiradimo Lietuvoje 35-metį, kviečiame bendruomenę artimiau susipažinti vieniems su kitais. Kuo studentai, dėstytojai, darbuotojai gyvena ne tik universitete, bet ir laisvalaikiu? Kokie pomėgiai mums teikia džiaugsmą, kokiomis veiklomis užpildome savo laisvesnes minutes? Specialioje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ – nuoširdžios pažintys su universiteto žmonėmis, kuriuos visus vienija artes liberales dvasia.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *