„VDU žmonės ir 35“. Prof. Auksė Balčytienė

304

VDU atkūrimo 35-mečiui skirtoje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ šįkart kviečiame artimiau susipažinti su VDU Viešosios komunikacijos katedros profesore Aukse Balčytiene.

Profesorė pasidalino įžvalgomis apie žurnalistikos kaitą Lietuvoje, dezinformacijos plitimą, medijų raštingumą, taip pat – kaip artes liberales (laisvųjų menų) principus ji taiko asmeniniame gyvenime bei kokiomis vertybėmis vadovaujasi.

„Manau, žmonėms labai svarbu kalbėtis ir susikalbėti, klausyti ir išgirsti. Man vertybė būtų išgirsti, truputį atsitraukti, pažinti pašnekovą, taip pat didelė vertybė – dalintis, atiduoti daug, kartu ir tikėtis, kad tokiu būdu galima kažką bendro sukurti, nes tai veda į jautrumus, kurie veda į kūrybą“, – pažymi prof. A. Balčytienė, patikinusi, jog rinktųsi 35 dienas visiškoje tyloje, o ne triukšme, tuo tarpu muzikoje jai labiau prie širdies – ne rokas ar metalas, o džiazas.

Prof. Auksę Balčytienę kalbino VDU dėstytojas, alumnas, menininkas Arnis Aleinikovas.

***

Vytauto Didžiojo universitetui švenčiant atkūrimo ir artes liberales studijų atsiradimo Lietuvoje 35-metį, kviečiame bendruomenę artimiau susipažinti vieniems su kitais. Kuo studentai, dėstytojai, darbuotojai gyvena ne tik universitete, bet ir laisvalaikiu? Kokie pomėgiai mums teikia džiaugsmą, kokiomis veiklomis užpildome savo laisvesnes minutes? Specialioje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ – nuoširdžios pažintys su universiteto žmonėmis, kuriuos visus vienija artes liberales dvasia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus