„VDU žmonės ir 35“. Antanas Pedišius

189


Šįsyk VDU atkūrimo 35-mečiui skirtoje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ svečiuojasi VDU Biologijos ir genetikos bakalauro studijų programos pirmakursis Antanas Pedišius, dalyvaujantis ir Lietuvos skautų veikloje.

Antanas atviravo, kad studijų pasirinkimą lėmė meilė gamtai ir skautų veikla, noras pažinti augalus. Vaikinas pasidžiaugė, kad VDU taikomi artes liberales principai jam suteikia galimybę pasimokyti nespecialybinių dalykų, tokių kaip civilizacijos istorija, taip pat pasidalino mintimis apie savo mėgstamiausią augalą lazdyną, kuo jį traukia Antarktida ir koks būtų jo svajonių darbas.

„Mano viena iš svajonių yra tapti „National Geographic“ žurnalistu, tyrėju – keliauti po pasaulį, tyrinėti gyvūnus arba augalus ir galbūt padėti žmonėms plėsti akiračius, populiarinti mokslą“, – atskleidė Antanas.

Antaną Pedišių kalbino VDU dėstytojas, alumnas, menininkas Arnis Aleinikovas.

***

Vytauto Didžiojo universitetui švenčiant atkūrimo ir artes liberales studijų atsiradimo Lietuvoje 35-metį, kviečiame bendruomenę artimiau susipažinti vieniems su kitais. Kuo studentai, dėstytojai, darbuotojai gyvena ne tik universitete, bet ir laisvalaikiu? Kokie pomėgiai mums teikia džiaugsmą, kokiomis veiklomis užpildome savo laisvesnes minutes? Specialioje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ – nuoširdžios pažintys su universiteto žmonėmis, kuriuos visus vienija artes liberales dvasia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus