„VDU žmonės ir 35“. Kęstutis Obelevičius

VDU atkūrimo 35-mečiui skirtoje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ – pažintis su dar vienu universiteto žmogumi. Šįkart tai – VDU Botanikos sodo vyresnysis botaninių kolekcijų kuratorius Kęstutis Obelevičius.

Nuo vaikystės fotografiją mėgstantis Kęstutis visur keliauja su fotoaparatu ir fotografuoja ne tik augalus, bet ir voveres, kurias įvardinti jis gali penkiomis kalbomis. Pasak pašnekovo, įsimintiniausias įvykis per pastaruosius 35-erius metus Botanikos sode buvo jo įkūrimo šimtmetis, paminėtas 2023-aisiais.

„Mėgstamiausi augalai – retieji, kurie Raudonojoje knygoje ir labai gražiai žydi. Botanikos sode ypatingų augalų – labai daug. Turime tokių, kurie Lietuvoje praktiškai neturėtų augti, bet pas mus auga“, – sakė Kęstutis, universitetui palinkėjęs gyvuoti dar bent šimtą metų.

Kęstutį Obelevičių kalbino VDU dėstytojas, alumnas, menininkas Arnis Aleinikovas.

***

Vytauto Didžiojo universitetui švenčiant atkūrimo ir artes liberales studijų atsiradimo Lietuvoje 35-metį, kviečiame bendruomenę artimiau susipažinti vieniems su kitais. Kuo studentai, dėstytojai, darbuotojai gyvena ne tik universitete, bet ir laisvalaikiu? Kokie pomėgiai mums teikia džiaugsmą, kokiomis veiklomis užpildome savo laisvesnes minutes? Specialioje videoįrašų serijoje „VDU žmonės ir 35“ – nuoširdžios pažintys su universiteto žmonėmis, kuriuos visus vienija artes liberales dvasia.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *