VDU dešimtokus kviečia į PUPP parengiamuosius kursus

4005 6

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) dešimtokus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP). Nuotoliniu būdu balandžio 1–29 dienomis vyksiančiuose kursuose dešimtokai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš mokytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

Keturis savaitgalius truksiantys lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos parengiamieji kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su dešimtokais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis PUPP bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į moksleivių užduodamus klausimus.

VDU dėstytojai dešimtokams taip pat parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip pažinti save ir priimti sprendimą dėl profesijos pasirinkimo, kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais.

Parengiamieji kursai dešimtokams prasidės nuo balandžio 1 d. ir tęsis iki mėnesio galo pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos kursai vyks šeštadieniais (išskyrus balandžio 8 d. lietuvių kalbos ir literatūros konsultaciją, kuri vyks penktadienį);

VDU dėstytojų paskaitų ciklas vyks penktadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai.

Registracija į konsultacijas stabdoma užsipildžius visoms vietoms.

Registracijos etapai:

Nuo kovo 24 d. – registracija į balandžio 1-2 d. kursus [Registracija baigta]

Nuo balandžio 4 d. – registracija į balandžio 8-9 d. kursus [Registracija baigta]

Nuo balandžio 11 d. – registracija į balandžio 15-16 d. kursus [Registracija baigta]

Nuo balandžio 25 d. – registracija į balandžio 30 d. kursus

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis el. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323 206 ir +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359

Komentarai

Ema

Ar bus paskelbta nuoroda kur bus galima užsiregistruoti?

Ernestas

Kur rasti registracijos nuorodą?

Artūras

Nuo kovo 24 d. – registracija į balandžio 1-2 d. kursus [Registracija baigta]. Kaip tai suprasti?

Vytauto Didžiojo universitetas

Laba diena. Registracijos nuorodos skelbiamos šioje naujienoje. Į šio penktadienio ir šeštadienio užsiėmimus vietų nebėra. Registracija į kitas konsultacijas prasidės balandžio 4 d.

Violeta

Laba diena, kaip suprasti: registracija į bal. 8 ir 9 d paskaitas dar nepradėta (rašau balandžio 3 d.), bet rašoma, kad ji jau baigta?:-)

Anonimas

Sveiki, į visus kursus išskyrus nuo balandžio 25d . rodo, kad registracija baigta nors dabar tik kovo 28d. Ir įėjus i nuorodą balandžio 30d kurso registracijai, rašo, kad jau nebegalima pateikti atsakymų. Kaip taip gali būti, jei registracijos dar neprasidėjo?