VDU kviečia studentus tapti universiteto ambasadoriais

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skatina studentus būti aktyviais universiteto bendruomenės nariais ir tapti universiteto ambasadoriais savo mokykloje.

Ką veikia studentas ambasadorius?

• Palaiko ryšius su savo baigtos mokyklos bendruomene.
  • Skleidžia informaciją apie universiteto renginius, kurie yra aktualūs mokyklos bendruomenei.
  • Kartu su moksleiviais dalyvauja universiteto rengiamuose renginiuose.
  • Įgyvendina suplanuotas veiklas ir už jas atsiskaito.

Studentai-ambasadoriai gaus vienkartinę stipendiją, kurios dydis – 100-200 eur. Stipendijos dydis priklausys nuo atliekamų veiklų, kurios suderinamos su VDU Marketingo ir komunikacijos departamento atsakingu asmeniu, bei studento iniciatyvos ir sukuriamos pridėtinės vertės.

Pirmenybė teikiama 1-2 bakalauro studijų kursų studentams.

Mokykloje gali būti tik vienas studentas ambasadorius.

Norintys daugiau sužinoti apie studento-ambasadoriaus veiklas, kviečiami registruotis iki spalio 16 d. Visi užsiregistravę bus pakviesti į įvadinį susitikimą, po kurio galės apsispręsti ar tikrai nori tapti studentais ambasadoriais.

Registracija.