VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

6927

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 21 – gegužės 11 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

VDU  kviečia abiturientus į  nuotoliniu būdu šešias savaites vyksiančius lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos bei geografijos parengiamuosius kursus. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

VDU dėstytojai abiturientams taip pat parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip pažinti save ir priimti sprendimą dėl ateities studijų, kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 21 d. ir tęsis iki gegužės mėnesio pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Geografijos kursai vyks pirmadieniais;

Lietuvių kalbos ir literatūros kursai (formuojami du srautai) vyks antradieniais bei trečiadieniais;

Istorijos kursai vyks trečiadieniais;

Biologijos kursai vyks ketvirtadieniais;

Matematikos kursai  (formuojami du srautai) vyks šeštadieniais;

VDU dėstytojų paskaitų ciklas – penktadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai. Savaitę po Velykų, per moksleivių atostogas, konsultacijos nevyks, šiuo metu abiturientų registracija vyksta į balandžio 25-30 d. vyksiančius kursus. 

Atkreipiame dėmesį, kad kai kurios konsultacijos vyksta tuo pačiu metu.

Užsiregistruoti į konsultaciją galima likus ne mažiau nei 24 val. iki jos pradžios. Registracija į konsultacijas stabdoma užsipildžius visoms vietoms.

Registracijos etapai:

Registracijos į konsultacijas pirmiausia bus skelbiamos socialinio tinklo Facebook grupėje VDU abiturientams

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323206 ir +370 65547241

STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ KONSULTACIJOS

Taip pat Muzikos akademija ir Švietimo akademija stojančiuosius kviečia dalyvauti stojamųjų egzaminų parengiamuosiuose kursuose ir konsultacijose.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Konsultacijų grafikas:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas S. Daukanto g. 27-310, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206, +370 65547241
  • El.paštas vdu@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus