VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

10949 1

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

VDU  kviečia abiturientus į  nuotoliniu būdu šešias savaites vyksiančius lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos, geografijos ir lenkų kalbos parengiamuosius kursus. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją ir abiturientų išreikštą poreikį, šiais metais VDU dėstytojai parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais, kaip priimti sprendimą dėl ateities studijų ir pan.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 15 d. ir tęsis iki gegužės mėnesio pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Lietuvių kalbos ir literatūros kursai (formuojami du srautai) vyks pirmadieniais bei penktadieniais;

Biologijos kursai vyks antradieniais;

Istorijos kursai vyks trečiadieniais;

Geografijos ir lenkų kalbos kursai vyks ketvirtadieniais;

Matematikos kursai  (formuojami du srautai) vyks šeštadieniais;

VDU dėstytojų paskaitų ciklas – penktadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai.  Šiuo metu abiturientų registracija vyksta į balandžio 26 – gegužės 1 d. vyksiančius kursus.

Registracijos etapai:

Nuo balandžio 19 iki 24 d. – registracija į balandžio 26 – gegužės 1 d. kursus.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323206 ir +370 65547241

STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ KONSULTACIJOS

Taip pat VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo meną, Naujųjų medijų meną, Muzikos produkciją, Muzikos pedagogiką, Šiokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Konsultacijų grafikas:

KARJEROS KONSULTACIJOS

VDU Karjeros centras kviečia dalyvauti nuotoliniu būdu teikiamose karjeros konsultacijose moksleiviams. Nuotolinės konsultacijos metu galime kalbėti visais Jums rūpimais karjeros klausimais apie savęs pažinimą, savęs įvertinimą, stipriąsias bei tobulintinas puses, norus bei galimybes. Ypač kviečiame kreiptis tais atvejais, jei esate sutrikę ir nerimaujate, kad nesugebėsite tinkamai pasirinkti studijų krypties, turite kelis pasirinkimus, bet negalite apsispręsti. Konsultacijos metu galėsime aptarti Jūsų pasirinkimo planus ar tiesiog pasikalbėti visais Jums kilusiais klausimais.

Į individualias nuotolines konsultacijas registruokitės el. paštu: daiva.pugeviciene@vdu.lt ir mes su Jumis susisieksime.

Komentarai

Lina

Valstybinį anglų k. egzaminą laikančių mokinių skaičius visoje Lietuvoje labai didelis. Kodėl nuolat pamirštama apie tai? Ir dabar nėra net konsultacijų suorganizuota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus