Informacija stojantiesiems į menų ir pedagogikos studijas VDU

Stojantieji į šias programas privalo laikyti stojamąjį egzaminą, į kurį turi registruotis per LAMA BPO sistemą:

• Atlikimo menas;
  • Muzikos produkcija;
  • Naujųjų medijų menas;
  • Mokomojo dalyko pedagogikos programos (dailė, muzika, šokis ir teatras);
  • Specialioji pedagoginė pagalba Logopedijos specializacija;
  • Katalikų teologija;
  • Religijos pedagogika.

Bendrojo priėmimo pagrindinio etapo metu prašymus priimti studijuoti universitete bus galima registruoti nuo birželio 1 d. iki pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo, ne mažiau kaip 24 valandoms iki egzamino pradžios. Pagrindinė vasaros stojamųjų egzaminų sesija į VDU studijų programas vyks nuo birželio 13 d. iki liepos 22 d.

Stojantiesiems, kurie stojamąjį egzaminą laikė išankstinės pavasario egzaminų sesijos metu, pakartotinai egzamino laikyt nereikia.

Atlikimo meno visų specializacijų stojamieji egzaminai bei Šokio ir teatro pedagogikos stojamasis egzaminas vyks Universiteto patalpose. Visi kiti stojamieji egzaminai vyks nuotoliniu būdu stojančiajam parengtus stojamųjų egzaminų užduočių failus įkeliant į Universiteto failų saugyklą. Prisijungti prie saugyklos stojantysis galės tik atlikęs registraciją ir užpildęs prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungimo duomenis asmuo gaus elektroniniu paštu priėmimo prašyme nurodytu el. paštu.

Išankstiniai stojamieji egzaminai į Atlikimo meno bei Šokio ir teatro pedagogikos programas vyks kontaktiniu būdu universiteto erdvėse.

Virtualūs motyvaciniai pokalbiai vyks naudojant Universiteto vaizdo konferencijų programinę įrangą stojančiajam paskirtu tiksliu laiku.

Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus, jų vykdymo ir vertinimo tvarkas galima sužinoti tvarkos aprašuose:

KONSULTACIJOS IR PARENGIAMIEJI KURSAI 2024 M.

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia stojančiuosius dalyvauti stojamųjų egzaminų konsultacijose ir parengiamuosiuose kursuose.

INFORMACIJA APIE IŠANKSTINĘ PAVASARIO STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ SESIJĄ IR 2024 M. TVARKARAŠTIS

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų informacijos centras