Informacija stojantiesiems į menų studijas VDU

Vasarą, pagrindinio priėmimo per LAMA BPO sistemą etapu, stojantieji galės pretenduoti į visas VDU menų krypčių grupės studijų programas (Atlikimo menas, Muzikos produkcija, Naujųjų medijų menas) bei į Meno pedagogikos programas (muzika, šokis). Pagrindinio priėmimo etape prašymus priimti studijuoti universitete bus galima registruoti nuo birželio 1 d. iki pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki egzamino pradžios. Pagrindinė vasaros stojamųjų egzaminų sesija vyks birželio 25 d. – rugpjūčio 14 d. Tvarkaraštis bus skelbiamas iki birželio 1 dienos.

2020 metais Vytauto Didžiojo universitete stojamieji egzaminai į Atlikimo meną vyks yprastu būdu – stojantiesiems atvykstant į universitetą. Tuo tarpu stojamieji egzaminai į Naujųjų medijų meną, Muzikos produkciją, Muzikos pedagogiką bei Šokio pedagogiką vyks nuotolinių būdu.

Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus, jų vykdymo ir vertinimo tvarkas galima sužinoti tvarkos aprašuose:

Informacija apie stojamuosius egzaminus ir tvarkaraštis 2020 m.

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų informacijos centras