Informacija stojantiesiems į menų ir meno pedagogikos studijas VDU

Stojantieji į menų studijas (Atlikimo menas, Muzikos produkcija, Naujųjų medijų menas) ir meno pedagogikos programas (Dailės pedagogika, Muzikos pedagogika ir Šokio pedagogika) per LAMA BPO sistemą stojamuosius egzaminus gali rinktis laikyti pavasario egzaminų sesijos metu – kovo mėnesį.

Visi norintys, savo duomenis ir prašymus LAMA BPO informacinėje sistemoje turės pateikti kovo 1-12 dienomis. Prašymus stojantieji galės teikti dėl valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų studijų vietų.  Stojamieji egzaminai vyks kovo 15-20 dienomis.

Visi stojamieji egzaminai vyks nuotoliniu būdu stojančiajam parengtus stojamųjų egzaminų užduočių failus įkeliant į Universiteto failų saugyklą. Prisijungti prie saugyklos stojantysis galės tik atlikęs registraciją ir užpildęs prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, prisijungimo duomenis asmuo gaus elektroniniu paštu priėmimo prašyme nurodytu el. paštu.

Virtualūs motyvaciniai pokalbiai vyks naudojant Universiteto vaizdo konferencijų programinę įrangą stojančiajam paskirtu tiksliu laiku.

Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus, jų vykdymo ir vertinimo tvarkas galima sužinoti tvarkos aprašuose:

Informacija apie pavasario sesijos stojamuosius egzaminus ir tvarkaraštis 2021 m.

STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ KONSULTACIJOS

VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kviečia dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo meną, Naujųjų medijų meną, Muzikos produkciją, Muzikos pedagogiką, Šiokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

Registracija į konsultacijas vykdoma šalia konsultacijos nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Konsultacijų grafikas:

Daugiau informacijos: