Pradėk studijas VDU moksleivių universitete!

5356

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien (Teisės pagrindus gali rinktis moksleiviai nuo 10 kl.). VDU vyresnių klasių moksleiviams siūlo įvairių sričių studijų dalykus studijuoti kartu su universiteto studentais visą semestrą nemokamai.

Studijų metu moksleiviai taps tikrais studentais – dalyvaus paskaitose, kartu su kitais studentais atliks užduotis, rengs projektus ir turės galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose. Visiems, sėkmingai išklausiusiems studijų dalykus, išlaikiusiems atsiskaitymus ir gavusiems teigiamą įvertinimą (5 ir daugiau), išklausyti studijų dalykai bus užskaityti jau studijų universitete metu įstojus į VDU.

„VDU visuomet buvo atviras moksleiviams, iš kurių ne vienas jau dabar studijuoja užsienio kalbas ar kitus studijų dalykus. Esame didžiausias universitetas Kaune ir vykdome daugiausia studijų krypčių Lietuvoje, todėl tikrai turime ką pasiūlyti. VDU moksleivių universitetas – tai galimybė dar būnant moksleiviu įsitraukti į universitetinį gyvenimą, iš arčiau susipažinti su studijomis,  studentais ir bent vienam semestrui juo tapti“, – teigia VDU Studijų prorektorė dr. Simona Pilkienė.

2023-2024 m. m. pavasario paskaitų semestras prasidės vasario 1 d. ir truks iki gegužės 24 d. (po paskaitų semestro vyks egzaminų sesija). Paskaitos vyks vieną kartą per savaitę, paskaitų tvarkaraštyje nurodytą savaitės dieną. Moksleiviai gali rinktis nuo 1 iki 3 studijų dalykų iš visų siūlomų ir juos lankyti visą semestrą: nuo medijų studijų, politikos mokslų, sociologijos ir antropologijos, įvairių meno krypčių iki astronomijos ar akvakultūros ir dar daugiau. Dalis siūlomų studijų dalykų yra anglų kalba.

Pasirinktų studijų metu moksleiviai turės galimybę bendrauti su universiteto dėstytojais, studentais, susipažinti su aplinka, naudotis universiteto bibliotekomis, duomenų bazėmis, kelti klausimus ir diskutuoti.

Registracija į studijų dalykus. Vietų skaičius ribotas, registracija bus sustabdyta užsipildžius visoms vietoms.

Su atrinktais moksleiviais susisieks universiteto atstovai.

Išsamiau su siūlomų pavasario semestro studijų dalykų sąrašu ir paskaitų laiku galite susipažinti čia. Kurso dalykų aprašymus rasite spustelėję paskaitos pavadinimą.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-102, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206, +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359
  • El. paštas vdu[eta]vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus