Stojamieji egzaminai į menų studijas VDU

2629 1

Priėmimas į visas VDU menų ir meno pedagogikos kryptis

Pagrindinio priėmimo per LAMA BPO sistemą etapo metu, bus galima stoti į visas VDU menų krypčių grupės studijų programas (Atlikimo menas, Muzikos produkcija, Naujųjų medijų menas bei į meno pedagogikos programas (muzika, dailė, šokis).

Norint studijuoti šiose menų ir meno pedagogikos programose, prašymus bus galima teikti LAMA BPO papildomo priėmimo metu nuo rugpjūčio 12 dienos, likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki stojamųjų egzaminų tvarkaraštyje numatyto stojamojo egzamino, testo arba motyvacijos vertinimo. Vytauto Didžiojo universitete papildomi stojamieji egzaminai vyks rugpjūčio 14 dieną.

Stojamųjų egzaminų organizavimo tvarka, vykdymas ir vertinimas yra nurodyti stojamųjų egzaminų tvarkos aprašuose:

Papildomų stojamųjų egzaminų tvarkaraštis

Stojantiesiems – informacija apie minimalius rodiklius

Nuo 2019 metų įgijusieji vidurinį išsilavinimą Lietuvoje, stodami į menų studijų krypčių grupės programų valstybės finansuojamas vietas, privalo būti išlaikę du valstybinius brandos egzaminus – lietuvių kalbos ir literatūros bei užsienio kalbos. Įvertinimų aritmetinis vidurkis, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 40. Penkių geriausių metinių vertinimų aritmetinis vidurkis, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 7. Vidurkis skaičiuojamas iš privalomų mokytis dalykų.

2018 m. ar anksčiau įgijusiems vidurį išsilavinimą ir stojantiems į valstybės finansuojamas vietas taikomi šie minimalūs rodikliai.

Šie reikalavimai netaikomi asmenims, įgijusiems vidurinį išsilavinimą užsienio šalių institucijose, pagal tarptautinių organizacijų ar užsienio valstybių švietimo programas, atleistiems nuo brandos egzaminų.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Komentarai

Dominykas

Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl naujųjų medijų meno stojamojo egzamino. Kokia yra darbo portfolio struktūra? Ar tai turi būti fizinė knyga su mano padarytais darbais, ar tai gali būti internetiniu būdu pateiktas portfolio? Ir jeigu tai internetiniu būdu pateiktas portfolio, kaip jį reikia pristatyti egzaminatoriui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.