Visos naujienos

Konkursas atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kartu su VDU Tarptautinių ryšių departamentu skelbia konkursą atlikti praktiką vietai Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje, Dubline.

Taršos mažinimo ekspozicijai – LR Aplinkos ministerijos įvertinimas

Vasaros pradžioje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode Kaune duris atvėrusią naują gruntą valančių augalų ekspoziciją įvertino LR Aplinkos ministerija.

VDU paskaitą skaitys EK atstovybės Lietuvoje vadovas A. Pranckevičius

Rugsėjo 30 d.,pirmadienį, 13.00 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 311) viešės Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Kaune – doc. dr. R. Plungės ir R. Lisek paroda „TECHNO-ILIUZIJA“

Maloniai kviečiame į dviejų menininkų, VDU Šiuolaikinių menų katedros vedėjo doc. dr. Rimanto Plungės (Kaunas, Lietuva) ir Robert Lisek (Katovicai, Lenkija)  parodos „TECHNO-ILIUZIJA“ atidarymą galerijoje „Ars et mundus“.

VDU šuolis pasauliniame QS absolventų įsidarbinamumo reitinge

Šiandien paskelbtame naujausiame pasauliniame QS absolventų įsidarbinamumo reitinge tarp 301–500 geriausiųjų vėl pateko VDU. Aukštoji mokykla šiemet parodė itin gerus rezultatus, konkurencingus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje – po studijų sėkmingai įsidarbina net 94,3 proc. baigusiųjų VDU.

Viešoje paskaitoje – vienus garsiausių startuolių įsteigęs A. Bakanas

Rugsėjo 25 d., trečiadienį, 17.30 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) viešą paskaitą surengs Lietuvos startuolių „Millo“ ir „Deeper“ vienas iš įkūrėjų Aivaras Bakanas. Paskaitos tema – „Sales & Marketing 'Duo' in New Brand & Product Development. Cases of “Millo” & “Deeper“.