Visos naujienos

Konstitucijos išmanymą bus galima pasitikrinti ir VDU

Teisingumo ministerija jau tryliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Pirmasis egzamino etapas savivaldybėse, mokyklose, universitetuose, kitose institucijose rengiamas spalio 3 dieną, 12 val. Vytauto Didžiojo universitete egzaminas bus laikomas Teisės fakultete (Jonavos g. 66, preliminari auditorija – 112).

Universitete – vizituojančio profesoriaus Alpo Rusi viešos paskaitos

Spalio 1 ir 2 dienomis VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete viešas paskaitas skaitys VDU vizituojantis profesorius, anksčiau ėjęs ambasadoriaus, Suomijos prezidento M.Ahtisaari patarėjo pareigas, Alpo Rusi.

Seminare aptars demografinių pokyčių stebėseną Lietuvoje ir užsienyje

Rugsėjo 17 d., antradienį, 10–17.30 val., viešbučio „Novotel“ konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) vyks VDU Demografinių tyrimų centro organizuojamas tarptautinis seminaras „Šiuolaikinių demografinių pokyčių stebėsena Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse: iššūkiai ir veiksniai“.

Konkursas praktikai LR ambasadoje Italijoje

Stasio Lozoraičio fondas kartu su VDU Politologijos katedra jau devintą kartą skelbia konkursą stipendijai, kuri skirta atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Italijos Respublikoje, Romoje. CV ir motyvacinį laišką prašome siųsti iki rugsėjo 30 d.

Kultiniame popkultūros renginyje „Comic Con Baltics“ – VDU pranešėjai

Rugsėjo 21-22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) jau trečią kartą bus surengtas kultinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“. Čia diskusijose dalyvaus ir pranešimus skaitys ir Vytauto Didžiojo universiteto atstovai.

Vokiečių dienose Kaune – VDU renginiai

Rugsėjo 16-22 dienomis Kaunas vėl alsuos vokiška dvasia – mieste vyks Vokiečių dienos. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti koncertuose, parodose, filmų peržiūrose, diskusijose, konferencijose ir gausybėje kitų renginių. Rugsėjo 18-ąją prie Vokiečių dienų trijuose renginiuose prisijungs ir VDU.