Visos naujienos

VDU verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius

Vytauto Didžiojo Universiteto verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius ir siūlo skirtingas erdves.

VDU absolvento Igno Bielevičiaus vardinės stipendijos konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) absolventas, 2009 m. baigęs bakalauro studijas, Ignas Bielevičius įsteigė dvi vienkartines, metines savo vardo stipendijas VDU studentams, kurių vienos dydis – 500 eurų. Šios stipendijos tikslas – finansiškai skatinti studentus už jų sėkmingus studijų rezultatus bei aktyvią mokslinę ir (ar) visuomeninę veiklą.

Besidomintiems grybais VDU Botanikos sodas – tikras rojus

Apie gausias ir unikalias Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo  kolekcijas buvo rašyta ne kartą. Tačiau apie įvairių formų ir spalvų grybus, augančius kartu su introdukuotais ir vietinių rūšių kolekciniais augalais – dar nekalbėjome. O jų čia auga įvairiausių: nuo dažnai randamų miškuose valgomų grybų, iki retų ir saugotinų, nuo žvaigždės ar rožės pavidalo iki drebučius primenančių vaisiakūnių. Savo pastebėjimus apie grybų ir augalų draugiją atskleidžia bei sukaupta fotografijų galerija dalijasi VDU Botanikos sodo mokslo darbuotoja dr. Asta Malakauskienė.

Ilja Laurs: nekilnojamojo turto rinkos ateitis – tokenizacija

„Jau daugiau nei šimtmetį nekilnojamasis turtas išlieka didžiausia pasaulyje turto klase. Paradoksalu, jog nepaisant technologinės pažangos, vartotojams investuoti į nekilnojamąjį turtą dėl mažo supratimo ir menko pasitikėjimo šia turto klase išlieka sudėtinga. Šią situaciją padėtų išspręsti tokenizacija – kriptovaliutomis ir Blockchain technologija paremta sistema“, – teigė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto (EVF) studentams vienas sėkmingiausių naujosios kartos verslininkų Lietuvoje, Ilja Laurs.

VDU Karjeros centras kvietė studentus tyrinėti ateities perspektyvas

Praėjusią savaitę, lapkričio 16-20 dienomis, Vytauto Didžiojo universiteto Karjeros centras organizavo virtualius „Karjeros dienų 2020“ renginius, skirtus universiteto studentams bei absolventams.

Kviečiame žiūrėti „Intelekto forumo“ pranešimų vaizdo įrašus

Siekiant atliepti švietimo iššūkius, populiarinti mokslą ir įgalinti mokytojus, Kaune spalio 21 d. vyko „Intelekto forumas“. Kviečiame žiūrėti renginio pranešimų ir diskusijų vaizdo įrašus.