Visos naujienos

VDU Verslumo akademijoje studentai kviečia puoselėti meilę sau

Balandžio 5 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Verslumo akademijos studentai susirinko pristatyti savo mėnesio darbo vaisius – socialinius projektus tema „Celebrating self“. VDU Didžiosios salės fojė devynios komandos ragino priimti savo kompleksus, nepasiduoti aplinkos spaudimui ir puoselėti meilę sau.

Universitete – Senato posėdis, skirtas VDU atkūrimo 30-mečiui

Balandžio 26 d., penktadienį, 14 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas) vyks iškilmingas VDU Senato posėdis, skirtas universiteto atkūrimo 30-mečiui.

Gražių ir prasmingų Šv. Velykų!

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė sveikina studentus, dėstytojus, mokslininkus ir visus Lietuvos bei pasaulio žmones su artėjančiomis šventomis Velykomis ir linki tikėjimo, prisikėlimo džiaugsmo šios gražiausios pavasario šventės proga.

VDU – Europos Komisijos Lietuvoje atstovo paskaitos

Gegužės 8-9 d. VDU vyks Europos Komisijos pareigūno dr. Ramūno Janušausko viešos paskaitos.

VDU startuoja savanorystės-mentorystės projektas „Kelrodė žvaigždė“

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) bendradarbiaudamas su Izraelio ambasada ir Vilniaus universitetu pradeda vykdyti studentų savanorystės-mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“.

Abiturientams – politologijos žinių konkursas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla gegužės mėn. 2 d. (ketvirtadienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23) organizuoja politologijos žinių konkursą „Politika aplink mus“.