Visos naujienos

A. Maskoliūnaitė: „Mokykloje mes išmokstame esminių gyvenimo pamokų“

„Mano mama, anglų kalbos mokytoja, man yra švietimo autoritetas. Iš jos išmokau pirmųjų pamokų ir pamačiau visą mokytojo darbo pasaulį“, – teigia anglų filologijos absolventė Austėja Maskoliūnaitė, tik ką VDU Švietimo akademijoje Vilniuje atsiėmusi bakalauro diplomą.

Dr. Kristina Jonutytė: metai Buriatijoje

VDU dėstytoja dr. Kristina Jonutytė Buriatijoje praleido metus. Čia ji tyrė budistinio dovanojimo fenomeną, jo motyvus, kuriamas reikšmes ir socialinius saitus. Maxo Plancko socialinės antropologijos institute Vokietijoje apsigynusi disertaciją mokslininkė pasakoja apie buriatų kasdienį gyvenimą, identitetą bei ryšius su kitais pasaulio regionais ir jų kultūromis.

Kroso vicečempionė M. Jovaišaitė – būsima chemijos ir fizikos mokytoja

VDU Švietimo akademijoje Monika Jovaišaitė atsiėmė chemijos ir fizikos mokymo bakalauro diplomą. Rudenį Monika pagal programą „Erasmus+“ planuoja išvykti į Tenerifę, kur lituanistinėje mokykloje dirbs mokytoja. Ateityje mergina žada dirbti chemijos ir fizikos pedagoge.

Naujos mgr. studijos „Įtraukusis ugdymas: socioedukacinės industrijos“

Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) patvirtino naują magistrantūros programą „Įtraukusis ugdymas: socioedukacinės industrijos“, kuri bus vykdoma VDU Švietimo akademijoje Vilniuje.

JAV paminėta Baltų studijų vasaros instituto sukaktis

Lietuvių kalbą BALSSI jau dvyliktus metus dėsto VDU darbuotoja dr. Dalia Cidzikaitė. Šią vasarą Indijanos universitete studentai studijuoja dviejų lietuvių kalbos lygių – pradinio ir pažengusiojo, kursuose.

„Kvapų naktyje“ – nuo paskaitų ir edukacijų iki įspūdingų koncertų

Liepos 19–20 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas) kvies į vieną laukiamiausių šioje gamtos oazėje organizuojamų renginių – „Kvapų naktis“.