Visos naujienos

ES literatūros premija – ŠA alumnei, rašytojai Dainai Opolskaitei

Lietuvių rašytoja, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos alumnė ( buv. Lietuvos edukologijos universiteto), lietuvių kalbos mokytoja  Daina Opolskaitė už novelių knygą „Dienų piramidės“ įvertinta Europos Sąjungos literatūros premija. Kūrėja yra viena iš keturiolikos pagerbtų rašytojų.

Iniciatyva „Pasakojame“: dialogas tarp mokslo ir pasakojimo dirbtuvių

Lituanistikos katedroje paskutinė semestro paskaitų savaitė baigta tradiciniu renginiu – moksline konferencija „Naratologiniai skaitymai 2019“.

Konferencijoje – doc. D. Amilevičiaus ir doc. A. Utkos pranešimai

Birželio 7 d. LR Seime vyks 9-oji Lietuvių terminologijos forumo konferencija „Kalbos ir terminologijos technologijos“, kurioje pranešimą skaitys ir VDU Intelektualių sistemų laboratorijos vadovas Darius Amilevičius bei VDU docentas Andrius Utka.

Švietimo kaitai skirtame forume – mokslo ir praktikos dialogas

Birželio 12 d., trečiadienį, 9 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyks švietimo kaitos aktualijoms, skirtas forumas „Mokslo ir praktikos dialogas švietimo transformacijai“.

Vyksta dėstymo vizitų už ES šalių ribų konkursas

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia universiteto akademinio personalo darbuotojus pasinaudoti galimybe vykti „Erasmus+“ dėstymo vizitams mokslo ir studijų institucijose (MSI) šalyse partnerėse.

Diskusijoje – nauji saugumo iššūkiai Vidurio ir Rytų Europai

Gegužės 30 d., ketvirtadienį, 18 val., Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius, Konferencijų salė, V a.) vyks diskusija „Nauji saugumo iššūkiai Vidurio ir Rytų Europai“.