Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susipažinti!

VDU įdiegta artes liberales modeliu grįsta studijų koncepcija. Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia platesnes perspektyvas ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

Jei nori artimiau susipažinti su VDU, daugiau sužinoti apie studijas, dalyvauti įvairiuose projektuose moksleiviams, išvysti slapčiausias universiteto kerteles, laboratorijas, biblioteką, skaityklą, auditorijas, bendrabučius ir dar daugiau, kviečiame atvykti į universitetą. Arba universitetą pasikviesti į savo mokyklą.

Susisiekime el. paštu vdu@vdu.lt ir pasimatom jau netrukus!

Plačiau

Projektai Moksleiviams

01

VDU Vasaros mokykla

Kiekvienų metų birželio mėnesį VDU kviečia Tave dalyvauti didžiausiame vasaros nuotykyje. Tai kursai, paskaitos, galimybė pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse.

plačiau
02

Patirk VDU!

VDU kviečia mokinių grupes „patirti“ universitetą. Suburkite 30-50 vyresnių klasių mokinių grupes, išsirinkite norimą temą ir pasinerkite į studentišką kelionę.

plačiau
03

Dėstytojų paskaitos moksleiviams

Praplėsk savo akiratį VDU dėstytojų paskaitomis!

plačiau
04

Ekskursijos universitete

Susipažink su VDU erdvėmis ir sužinok istorijas, kurias pasakos VDU dėstytojai ir darbuotojai.

plačiau
05

VDU studijų festivalis

Gegužės 10 dieną Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave į studijų festivalį!

plačiau
06

Moksleiviams – orientacinis žaidimas, skirtas VDU atkūrimo 35-mečiui

Balandžio 25 d., ketvirtadienį, 11:30 val. Vytauto Didžiojo universitetas sukvies visus aktyvius moksleivius į VDU orientacinį žaidimą „Artes liberales“, kuris skirtas VDU atkūrimo 35-mečiui.

plačiau
07

Parengiamieji kursai abiturientams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 18 – gegužės 8 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams.

plačiau
08

PUPP parengiamieji kursai dešimtokams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 18 – balandžio 20 dienomis dešimtokus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP).

plačiau
09

VDU moksleivių universitetas

Kviečiame 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. Studijų metu tapsi tikru studentu – visą semestrą dalyvausi paskaitose, kartu su kitais studentais atliksi užduotis, rengsi projektus ir turėsi galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose.

plačiau
010

Moksleivių socialinė-pilietinė veikla universitete

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) 9–12 klasių moksleiviams suteikia puikią galimybę plėsti savo žinias ir įgūdžius už mokyklos ribų atliekant socialinę-pilietinę veiklą universitete.

plačiau
011

Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai

Vytauto Didžiojo universitetas lapkričio 10 dieną kviečia 10-12 klasių moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2023“, kurio metu VDU absolventai dalysis savo patirtimi bei įvairiomis istorijomis sėkmingos karjeros link.

plačiau
012

„Moksleivi, pabūk studentu“

Tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė. Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu!

plačiau

VDU mokytojams

VDU siūlomi projektai ir įvairios veiklos mokytojams.

plačiau

VDU ambasadorius Tavo mokykloje

VDU vykdo studentų ambasadorių savo mokyklose programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – moksleiviams“. Susisiek su mumis ir pasikviesk VDU studentą ambasadorių į savo mokyklą. O jei esi VDU studentas ir nori tapti ambasadoriumi – registruokis!

plačiau

Kiti projektai moksleiviams

„Sumanaus moksleivio akademija 2023-2024“

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslo krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui, kurio metu su moksleiviais žiniomis dalinasi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos dėstytojai – geriausi savo sričių specialistai. Šiais metais siūloma rinktis verslumo, inžinerijos, gamtos mokslų bei ekologijos klases. O norintiems gilinti pasirinktos mokslo krypties žinias parengta speciali II lygio programa.

Daugiau informacijos
Matematikos ir informatikos viktorina „IFtorina'24“

2024 m. sausio 27 d. Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas kviečia 10-12 klasių mokinius šeštadienį praleisti kitaip – varžytis matematikos ir informatikos viktorinoje „IFtorina‘24“.

Daugiau informacijos
Universitetas ir negalia

Negalia – ne kliūtis tapti VDU bendruomenės nariu. Universitetas šiandien vadovaujasi žmogaus teisėmis grįstu negalios modeliu ir įgyvendina „Įtraukių galimybių universiteto“ negalios politiką.

Jei esi moksleivis, turintis negalią/individualius poreikius, Tu ir Tavo artimieji esate laukiami ir galite susisiekti su VDU koordinatore negalios reikalams. Galėsi sužinoti bendrą informaciją apie neįgaliesiems Universitete suteikiamas sąlygas, galimybes ir finansinę paramą. Taip pat galėsi sužinoti konkrečią, tik Tau svarbią informaciją.

Daugiau informacijos
VDU studijų galimybės Ukrainos piliečiams

Besitęsiant Rusijos pradėtam karui Ukrainoje, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia Ukrainos piliečius rinktis bakalauro ir magistro programas universitete, gauti iki 100 % studijų finansavimą ir atvykti studijuoti į Kauną.

Informacija lietuvių kalba Informacija anglų kalba

 

Informacija stojantiesiems į menų ir pedagogikos studijas VDU

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia stojančiuosius dalyvauti stojamųjų egzaminų konsultacijose ir parengiamuosiuose kursuose.

Daugiau informacijos

 

 

Ekskursija po ekspoziciją „Menų fakultetas 100-metyje: kūryba kuria kultūrą“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų galerija „101“ kviečia į ekskursiją po ekspoziciją „Menų fakultetas 100-metyje: kūryba kuria kultūrą“, skirtą Lietuvos universiteto šimtmečiui (2022).

Daugiau informacijos
VDU Menų LAB‘as

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus į interaktyvų, kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą MENŲ LAB’as. Tai – Menų laboratorija, kurioje eksperimentuoja, kuria ir patirtimi su studentais bei moksleiviais dalinasi menininkai, menotyrininkai, kūrybinių industrijų specialistai.

Daugiau informacijos
Tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“

„Gifted“ – tai tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa, kuri yra skirta intelektualiam ir emociniam talentingų vaikų ugdymui. Ji vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro specialios ugdymo programos 3-18 metų vaikams ir profesionali intelekto koeficiento (IQ) testavimo metodika.

Daugiau informacijos

Virtualus VDU turas

plačiau