Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susipažinti!

VDU įdiegta artes liberales modeliu grįsta studijų koncepcija. Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia platesnes perspektyvas ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

Jei nori artimiau susipažinti su VDU, daugiau sužinoti apie studijas, dalyvauti įvairiuose projektuose moksleiviams, išvysti slapčiausias universiteto kerteles, laboratorijas, biblioteką, skaityklą, auditorijas, bendrabučius ir dar daugiau, kviečiame atvykti į universitetą. Arba universitetą pasikviesti į savo mokyklą.

Susisiekime el. paštu vdu@vdu.lt ir pasimatom jau netrukus!

Plačiau

Projektai Moksleiviams

01

Renginys „Pamokos VDU“

Lapkričio 18 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Šio renginio tikslas – paskatinti moksleivius giliau domėtis mokslu, pažadinti norą atrasti sau artimą studijų sritį ir kuo prasmingiau kartu išpildyti dienos pamokų tvarkaraštį.

plačiau
02

Leidinys apie studijas VDU

Koncentruota informacija apie 2022 m. siūlomas bakalauro studijų programas ir kitas papildomas galimybes, kurios suteikiamos visiems VDU studentams!

plačiau
03

VDU moksleivių universitetas

Kviečiame 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. Studijų metu tapsi tikru studentu – visą semestrą dalyvausi paskaitose, kartu su kitais studentais atliksi užduotis, rengsi projektus ir turėsi galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose.

plačiau
04

Parengiamieji kursai abiturientams

Kiekvieną pavasarį VDU organizuoja nuotolinius parengiamuosius kursus moksleiviams ir kviečia kokybiškai pasiregti egzaminams bei stojimui į universitetą. Informacija apie 2022-2023 m.m. parengiamuosius kursus jau netrukus!

plačiau
05

PUPP parengiamieji kursai dešimtokams

Dalyvauk nemokamuose VDU kursuose dešimtokams ir pasiruošk artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP). Informacija apie 2022-2023 m.m.  kursus dešimtokams jau netrukus!

plačiau
06

VDU studijų festivalis

Gegužės mėnesį Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave į studijų festivalį!

plačiau
07

VDU Vasaros mokykla

Kiekvienų metų birželio mėnesį VDU kviečia Tave dalyvauti didžiausiame vasaros nuotykyje. Tai kursai, paskaitos, galimybė pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse.

plačiau
08

Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse. Su VDU absolventais kalbamės apie jų darbą, karjerą, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

plačiau
09

„Moksleivi, pabūk studentu“

Tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė. Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu! Projektas vyks 2023 m. vasario mėn., sek informaciją!

plačiau

VDU mokytojams

VDU siūlomi projektai ir įvairios veiklos mokytojams.

plačiau

VDU ambasadorius Tavo mokykloje

VDU vykdo studentų ambasadorių savo mokyklose programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – moksleiviams“. Susisiek su mumis ir pasikviesk VDU studentą ambasadorių į savo mokyklą. O jei esi VDU studentas ir nori tapti ambasadoriumi – registruokis!

plačiau

Kiti projektai moksleiviams

Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?

Spalio 17-21 d. VDU kviečia dalyvauti vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginiuose.

Daugiau informacijos
Spalis – lietuvių diasporos mėnuo

Vytauto Didžiojo universitetas spalį skelbia lietuvių diasporos mėnesiu ir kviečia skirti dėmesio lietuvių diasporai – jos istorijai, bendruomenių, lituanistinių mokyklų veiklai bei diasporos jaunimui aktualioms studijoms Vytauto Didžiojo universitete.

Tai renginių ciklas, apjungiantis VDU, kitų organizacijų, institucijų ir pavienių mokslo ir kūrybos atstovų iniciatyvas, susijusias su lietuvių diasporos tematika.

Daugiau informacijos
VDU Pasaulio lietuvių universiteto simpoziumas

Minint Lietuvos universiteto 100-metį, 2022 m. spalio 27–29 dienomis, Vytauto Didžiojo universitete rengiamas VDU Pasaulio lietuvių universiteto (PLU) simpoziumas.

Įkvėptas 1969 m. JAV lietuvių bendruomenėje gimusios Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumų tradicijos ir siekdamas įprasminti Lietuvos Universiteto 100-metį, VDU kvies Lietuvos ir pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos atstovus diskusijoms apie Lietuvos universiteto tradicijos reikšmę Lietuvai ir lietuvių išeivijai; apie paskutiniųjų metų visuotinius įvykius bei jų įtaką studijoms universitete, pasaulio lietuvių mokslui, menui ir kūrybai.

Daugiau informacijos
„Sumanaus moksleivio akademija 2022-2023“

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslo krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui, kurio metu su moksleiviais žiniomis dalinasi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos dėstytojai – geriausi savo sričių specialistai. Šiais metais siūloma rinktis verslumo, inžinerijos, gamtos mokslų bei ekologijos klases. O norintiems gilinti pasirinktos mokslo krypties žinias parengta speciali II lygio programa.

Daugiau informacijos
VDU Menų LAB‘as

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus į interaktyvų, kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą MENŲ LAB’as. Tai – Menų laboratorija, kurioje eksperimentuoja, kuria ir patirtimi su studentais bei moksleiviais dalinasi menininkai, menotyrininkai, kūrybinių industrijų specialistai.

Daugiau informacijos
Iftorina

Kiekvienais metais VDU Informatikos fakultetas kviečia 10-12 klasių mokinius varžytis kasmetinėje matematikos ir informatikos viktorinoje „IFtorina“. 2023 m. vyks sausio 28 d. Daugiau informacijos jau netrukus!

Daugiau informacijos
Tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“

„Gifted“ – tai tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa, kuri yra skirta intelektualiam ir emociniam talentingų vaikų ugdymui. Ji vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro specialios ugdymo programos 3-18 metų vaikams ir profesionali intelekto koeficiento (IQ) testavimo metodika.

Daugiau informacijos

Virtualus VDU turas

plačiau