Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susipažinti!

VDU įdiegta artes liberales modeliu grįsta studijų koncepcija. Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia platesnes perspektyvas ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

Jei nori artimiau susipažinti su VDU, daugiau sužinoti apie studijas, dalyvauti įvairiuose projektuose moksleiviams, išvysti slapčiausias universiteto kerteles, laboratorijas, biblioteką, skaityklą, auditorijas, bendrabučius ir dar daugiau, kviečiame atvykti į universitetą. Arba universitetą pasikviesti į savo mokyklą.

Susisiekime el. paštu vdu@vdu.lt ir pasimatom jau netrukus!

Plačiau

Projektai Moksleiviams

01

Leidinys apie studijas VDU

Koncentruota informacija apie 2023 m. siūlomas bakalauro studijų programas ir kitas papildomas galimybes, kurios suteikiamos visiems VDU studentams!

plačiau
02

VDU moksleivių universitetas

Kviečiame 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. Studijų metu tapsi tikru studentu – visą semestrą dalyvausi paskaitose, kartu su kitais studentais atliksi užduotis, rengsi projektus ir turėsi galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose.

plačiau
03

Parengiamieji kursai abiturientams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 13 – balandžio 29 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams.

plačiau
04

PUPP parengiamieji kursai dešimtokams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) dešimtokus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP).

plačiau
05

VDU studijų festivalis

Gegužės 12 dieną Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave į studijų festivalį!

plačiau
06

VDU Vasaros mokykla

Kiekvienų metų birželio mėnesį VDU kviečia Tave dalyvauti didžiausiame vasaros nuotykyje. Tai kursai, paskaitos, galimybė pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse.

plačiau
07

Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai

Vytauto Didžiojo universitetas balandžio 7 dieną kviečia 10-12 klasių moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2023“, kurio metu VDU absolventai dalysis savo patirtimi bei įvairiomis istorijomis sėkmingos karjeros link.

plačiau
08

„Moksleivi, pabūk studentu“

Tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė. Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu! Projektas vyks 2023 m. vasario mėn., sek informaciją!

plačiau

VDU mokytojams

VDU siūlomi projektai ir įvairios veiklos mokytojams.

plačiau

VDU ambasadorius Tavo mokykloje

VDU vykdo studentų ambasadorių savo mokyklose programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – moksleiviams“. Susisiek su mumis ir pasikviesk VDU studentą ambasadorių į savo mokyklą. O jei esi VDU studentas ir nori tapti ambasadoriumi – registruokis!

plačiau

Kiti projektai moksleiviams

Universitetas ir negalia

Negalia – ne kliūtis tapti VDU bendruomenės nariu. Universitetas šiandien vadovaujasi žmogaus teisėmis grįstu negalios modeliu ir įgyvendina „Įtraukių galimybių universiteto“ negalios politiką.

Jei esi moksleivis, turintis negalią/individualius poreikius, Tu ir Tavo artimieji esate laukiami ir galite susisiekti su VDU koordinatore negalios reikalams. Galėsi sužinoti bendrą informaciją apie neįgaliesiems Universitete suteikiamas sąlygas, galimybes ir finansinę paramą. Taip pat galėsi sužinoti konkrečią, tik Tau svarbią informaciją.

Daugiau informacijos
VDU studijų galimybės Ukrainos piliečiams

Besitęsiant Rusijos pradėtam karui Ukrainoje, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia Ukrainos piliečius rinktis bakalauro ir magistro programas universitete, gauti iki 100 % studijų finansavimą ir atvykti studijuoti į Kauną.

Informacija lietuvių kalba Informacija anglų kalba

 

Informacija stojantiesiems į menų ir pedagogikos studijas VDU

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia stojančiuosius dalyvauti stojamųjų egzaminų konsultacijose ir parengiamuosiuose kursuose.

Daugiau informacijos

 

 

Ekskursija po ekspoziciją „Menų fakultetas 100-metyje: kūryba kuria kultūrą“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų galerija „101“ kviečia į ekskursiją po ekspoziciją „Menų fakultetas 100-metyje: kūryba kuria kultūrą“, skirtą Lietuvos universiteto šimtmečiui (2022).

Daugiau informacijos
„Sumanaus moksleivio akademija 2022-2023“

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslo krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui, kurio metu su moksleiviais žiniomis dalinasi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos dėstytojai – geriausi savo sričių specialistai. Šiais metais siūloma rinktis verslumo, inžinerijos, gamtos mokslų bei ekologijos klases. O norintiems gilinti pasirinktos mokslo krypties žinias parengta speciali II lygio programa.

Daugiau informacijos
VDU Menų LAB‘as

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus į interaktyvų, kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą MENŲ LAB’as. Tai – Menų laboratorija, kurioje eksperimentuoja, kuria ir patirtimi su studentais bei moksleiviais dalinasi menininkai, menotyrininkai, kūrybinių industrijų specialistai.

Daugiau informacijos
Tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“

„Gifted“ – tai tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa, kuri yra skirta intelektualiam ir emociniam talentingų vaikų ugdymui. Ji vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro specialios ugdymo programos 3-18 metų vaikams ir profesionali intelekto koeficiento (IQ) testavimo metodika.

Daugiau informacijos

Virtualus VDU turas

plačiau