Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susipažinti!

VDU įdiegta artes liberales modeliu grįsta studijų koncepcija. Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia platesnes perspektyvas ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

Jei nori artimiau susipažinti su VDU, daugiau sužinoti apie studijas, dalyvauti įvairiuose projektuose moksleiviams, išvysti slapčiausias universiteto kerteles, laboratorijas, biblioteką, skaityklą, auditorijas, bendrabučius ir dar daugiau, kviečiame atvykti į universitetą. Arba universitetą pasikviesti į savo mokyklą.

Susisiekime el. paštu vdu@vdu.lt ir pasimatom jau netrukus!

Plačiau

Projektai Moksleiviams

01

Parengiamieji kursai abiturientams

Prisijunk prie nemokamų NUOTOLINIŲ kursų ir kokybiškai pasirenk egzaminams bei stojimui į universitetą. Kursai vyksta kovo 21 – gegužės 11 d.

plačiau
02

PUPP parengiamieji kursai dešimtokams

Dalyvauk nemokamuose VDU kursuose dešimtokams ir pasiruošk artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP).

plačiau
03

Leidinys apie studijas VDU

Koncentruota informacija apie 2022 m. siūlomas bakalauro studijų programas ir kitas papildomas galimybes, kurios suteikiamos visiems VDU studentams!

plačiau
04

VDU Vasaros mokykla

Birželio 13-17 dienomis kviečiame Tave dalyvauti didžiausiame vasaros nuotykyje. Tai kursai, paskaitos, galimybė pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Daugiau informacijos jau netrukus.

plačiau
05

VDU studijų festivalis

Jau gegužės 13 d. Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave studijų festivalį! Daugiau informacijos – jau netrukus.

plačiau
06

VDU moksleivių universitetas

Kviečiame 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. Studijų metu tapsi tikru studentu – visą semestrą dalyvausi paskaitose, kartu su kitais studentais atliksi užduotis, rengsi projektus ir turėsi galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose.

plačiau
07

Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse. Su VDU absolventais kalbamės apie jų darbą, karjerą, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

plačiau
08

„Moksleivi, pabūk studentu“

Tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė. Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu!

plačiau

VDU mokytojams

VDU siūlomi projektai ir įvairios veiklos mokytojams.

plačiau

VDU ambasadorius Tavo mokykloje

VDU vykdo studentų ambasadorių savo mokyklose programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – moksleiviams“. Susisiek su mumis ir pasikviesk VDU studentą ambasadorių į savo mokyklą. O jei esi VDU studentas ir nori tapti ambasadoriumi – registruokis!

plačiau

Kiti projektai moksleiviams

„VDU kultūros dienos“

Balandžio 24 – 29 dienomis VDU Menų fakultetas organizuoja tradicinį plačiajai visuomenei skirtą renginį „VDU kultūros dienos“. Jau šeštus metus vyksiantis savaitinis meno ir kultūros festivalis sugrįžtą į gyvą formatą ir siūlo platų veiklų spektrą: nuo Menų fakulteto dėstytojų atvirų paskaitų universiteto auditorijose (pvz. L. Dovydaitytė „Apie meną ir atominę vaizduotę“) iki gyvo garso studentų koncerto („Music Lab“) Menų fakulteto kiemelyje, nuo intelektualių diskusijų („Ar menas privalo pasirinkti puses?“) iki meno parodų (pvz. R. Požerskio „Kauno menininkai“) ir moksleivius įtraukiančių kūrybinių dirbtuvių („Menų lab‘as“).

Daugiau informacijos.

V-oji moksleivių olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“

Gegužės 4 dieną, trečiadienį, 13.30 val., Vytauto Didžiojo universitete (S. Daukanto g. 28, Mažoji salė) vyks V-oji moksleivių olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“ (isp. El mundo hispanohablante y yo). Olimpiada skirta visų klasių moksleiviams, kurie savo mokyklose lanko ispanų kalbos ir/ar kultūros užsiėmimus. Dalyvauti gali visi moksleiviai, kurie domisi ispanų kalba ir kultūra.

Registracija ir daugiau informacijos.

Konsultacijos stojantiems į menų ar meno pedagogikas studijų programas

Kiekvienais metais VDU organizuoja konsultacijas ir parengiamuosius kursus stojantiems į meno ar meno pedagogikos studijų programas. Jei Tau aktualu, sužinok daugiau pačius stojamuosius egzaminus ir vykstančius parengiamuosius kursus.

Daugiau informacijos
VDU Menų LAB‘as

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas kviečia 10-12 klasių moksleivius ir jų mokytojus į interaktyvų, kūrybiškumą skatinantį užsiėmimą MENŲ LAB’as. Tai – Menų laboratorija, kurioje eksperimentuoja, kuria ir patirtimi su studentais bei moksleiviais dalinasi menininkai, menotyrininkai, kūrybinių industrijų specialistai.

Daugiau informacijos
Gatvės teisės pamokos moksleiviams

VDU Teisės fakultetas kviečia moksleivių grupes dalyvauti dėstytojų pamokoje „Gatvės teisė“ ir sužinoti atsakymus į daugybę kylančių klausimų iš teisinės pusės.

Registracija ir daugiau informacijos
Tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“

„Gifted“ – tai tarptautinė Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programa, kuri yra skirta intelektualiam ir emociniam talentingų vaikų ugdymui. Ji vykdoma pagal tarptautiniu mastu pripažintą Izraelio gabių vaikų švietimo modelį, kurį sudaro specialios ugdymo programos 3-18 metų vaikams ir profesionali intelekto koeficiento (IQ) testavimo metodika.

Daugiau informacijos

Virtualus VDU turas

plačiau