Tarpdisciplininis metodologinis seminaras „Naujųjų posovietinių tautinių bendrijų pažinimo ribos: tarp akademinės vaizduotės ir institucinio administravimo”

Vytauto Didžiojo universitetas (V. Putvinskio g. 23-111 aud., Kaunas)

Gegužės 8 d., trečiadienį, 10 val. kviečiame į tarpdisciplininį metodologinį seminarą „Naujųjų posovietinių tautinių bendrijų pažinimo ribos: tarp akademinės vaizduotės ir institucinio administravimo”, kuris vyks Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23-111 aud., Kaunas).

Seminaro metu sociologai, istorikai, kultūrologai ir kt. diskutuos naujųjų posovietinių tautinių bendrijų (ukrainiečių, baltarusių, rusų) tyrimų iššūkius bei aktualiuosius klausimus. Dalyviai – tyrėjai ir praktikai – pristatys naujausius skirtingų disciplinų konceptualius modelius, naudojamus daugiapakopius empirinių tyrimų metodus, aptars einamąsias sparčiai besikeičiančios ir geopolitinės įtampos paženklintos tikrovės pažinimo galimybes.

Seminarą organizuoja VDU Lietuvių Išeivijos Institutas

Kontaktinis asmuo – Dainius Genys, el. p. dainius.genys[eta]vdu.lt

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *