28-oji Centrinės Europos politikos mokslų asociacijos (CEPSA) metinė konferencija

Vytauto Didžiojo universitetas

Prasideda pranešimų sesijų ir pranešimų paraiškų teikimas 28-ajai metinei Vidurio Europos politikos mokslų asociacijos (CEPSA) konferencijai, kuri vyks Vytauto Didžiojo universitete, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete Kaune (Lietuva) 2024 m. spalio 3-4 d. Šių metų konferencijos tema – „Dvidešimt narystės ES metų: išmoktos pamokos, iššūkiai ir galimybės“, skirta aštuonių Vidurio ir Rytų Europos (VRE) valstybių (kartu su Kipru ir Malta) įstojimo į Europos Sąjungą 2004 m., galutinai užbaigusio po Antrojo pasaulinio karo įvykusį Europos padalijimą, 20-osioms metinėms paminėti.

Konferencijos tikslas – suburti politikos mokslų tyrėjus diskusijoms, svarstymams ir analizėms apie pagrindinius pastarųjų dviejų dešimtmečių Vidurio ir Rytų Europos (VRE) šalių, kurios yra Europos Sąjungos narės, pasiekimus, išmoktas pamokas, iššūkius ir ateities galimybes. Konferencijos diskusijų grupėse bus pristatomi teoriniai ir empiriniai pranešimai, įskaitant lyginamuosius ar atskirų šalių tyrimus, visi susiję su bendra tema, skirta narystės ES dvidešimtmečiui. Kviečiame skaityti pranešimus įvairių sričių ir teorinių bei metodologinių požiūrių atstovus.