„VDU kultūros dienos 2024“

Vytauto Didžiojo universitetas

2024 m. gegužės 20 – 24 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakultetas jau aštuntą kartą organizuoja tradicinį plačiajai visuomenei skirtą meno ir kultūros festivalį „VDU kultūros dienos“. Remdamiesi ankstesnių metų patirtimi, renginio organizatoriai siūlo plataus spektro renginių programą, skirtą pačiai įvairiausiai publikai: nuo menininkų iki moksleivių ar studentų, nuo kultūros lauko veikėjų iki menu ir kultūra besidominčių miestiečių ir miesto svečių. Visą savaitę įvairiose VDU erdvėse vyks atviros paskaitos, studentų kūrybinių projektų pristatymai, Menų fakulteto dėstytojų, studentų ir absolventų parodos, susitikimai su menininkais ir diskusijos, kūrybinės dirbtuvės moksleiviams ir jaunimui.

Kiekvieną „VDU kultūros dienų“ rytą ir popietę Menų fakulteto auditorijos bus atviros visiems, norintiems trumpam tapti studentais ir paklausyti paskaitų apie meną ar sudalyvauti studentų kūrybiniuose projektuose. O vakarinėje renginio programoje lankytojų laukia intriguojanti pažintis su fakulteto bendruomenės narių kūryba ir įtraukiančios diskusijos meno bei kultūros klausimais.

Išsami renginių programa. 

Daugiau informacijos apie renginius

Renginiai nemokami, tačiau kai kuriems reikalinga išankstinė registracija. Daugiau informacijos ir registracija – jau netrukus menufakultetas.vdu.lt

Informuojame, kad renginiuose gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.