Mokslas

Naujienos

Vyksta priėmimas į VDU doktorantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo doktorantūros studijas 18-oje mokslo krypčių biomedicinos, fizinių, humanitarinių bei socialinių mokslų srityse.

VDU bendradarbiaus su Korėjos universitetu

Tarptautiškiausias Lietuvoje Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) plečia bendradarbiavimą su Azijos švietimo institucijomis – liepos pabaigoje VDU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Korėjos universitetu, lyderiaujančiu ne tik savo šalyje, bet ir patenkančiu tarp 100 geriausiųjų pasaulyje. Apsilankę svečiai iš Pietų Korėjos aptarė studentų ir dėstytojų mainų galimybes, jungtinių studijų programų organizavimą, bendrų mokslo projektų rengimą.

Mokslo aukštumos: Kaune steigiama tai, kas dar nauja pasaulyje

Neseniai paskelbtą žinią apie Kaune ketinamą steigti kultūros ir kūrybinių inovacijų (KKI) kompetencijos centrą, kurie yra naujovė pasaulyje, lydi daugiau detalių.

Naujose VDU studijose – apie visuomenę, kultūrą ir komunikaciją

VDU Sociologijos katedra šiuo metu vykdo priėmimą į naują jungtinę sociologijos ir komunikacijos bakalauro programą Visuomenė, kultūra ir komunikacija. Kalbamės su programos vadovu, profesoriumi Artūru Tereškinu.

Kalbinis mandagumas vaikystėje: kaip jį ugdyti?

Mandagumas – nuo komunikacijos proceso neatsiejamas sudėtingas reiškinys, įvairiomis formomis atsiskleidžiantis kiekvienoje pasaulio kultūroje. Būdamas įvairialypiu, šis reiškinys gali pasireikšti kalbinėmis ir nekalbinėmis priemonėmis. Kalbinis mandagumas laikomas viena iš svarbiausių komunikacinio akto dalių, formuojančių pašnekovų santykį ir tam tikra prasme dažnai nulemiančių pokalbio sėkmę. 

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai