Mokslas

Naujienos

VDU surengė mokymus dėstytojams iš Ukrainos

Gruodžio 3-5 dienomis VDU viešėjo dėstytojai iš Ukrainos – svečiai čia atvyko kaip „Erasmus+“ projekto „Rethinking Regional Studies: The Baltic-Black Sea Connection” dalyviai. Projekte VDU atstovauja Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, o jo tikslas – europeizuoti projekte dalyvaujančių Odesos, Lvivo, Mariupolio bei Kijevo universitetų (Ukraina) magistro programas politologijos srityje.

Diskusijoje apie Aristotelį ir gyvenimo prasmę – prof. T. Aleknienė

Gruodžio 4 d. Valdovų rūmuose vyko diskusija „Aristotelis ir gyvenimo prasmės beieškant“, kurioje dalyvavo žinoma Antikos kultūros ir filosofijos tyrinėtoja, vertėja iš senosios graikų kalbos ir VDU Švietimo akademijos profesorė Tatjana Aleknienė. Renginio metu buvo  pristatyta prof. Andriaus Bielskio knyga.

Nacionalinė kultūros ir meno premija – akademikui V. Martinkui

Gruodžio 6 d. Kultūros ministerijoje Vilniuje paskelbti šeši šių metų Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Vienu iš laureatų tapo rašytojas, akademikas prof. Vytautas Martinkus. Rašytojas įvertintas už intelektualiosios literatūros gylį.

Paskelbti „Erasmus+“ dėstymo vizitų pavasario semestro rezultatai

Skelbiami dėstymo vizitų konkurso pagal „Erasmus+“ programą 2018-2019 m. m. pavasario semestrui rezultatai.

Konferencijoje aptars Lietuvos gynybos politiką

Gruodžio 14 d., penktadienį, vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ir LR Krašto apsaugos ministerijos uždara konferencija „Lietuvos gynybos politikos iššūkiai ir sprendimai“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai