„Karjeros kryptys ’15“ kvietė rytojui ruoštis šiandien

6404

Balandžio 16 d. universitete vyko didžiausio VDU karjeros projektavimo renginio „Karjeros kryptys ’15“ finalinė diena – Profesijų mugė.

Mugės atidarymo renginio svečias –  Gitanas Nausėda, SEB banko prezidento patarėjas ir vyriausiasis ekonomistas. Įžanginį žodį tarė ir interaktyvią diskusiją apie karjeros kelius (ir aplinkkelius) su vienu iš dažniausiai cituojamų asmenų Lietuvos žiniasklaidoje moderavo VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka. Diskusijos metu su žinomu finansų analitiku buvo kalbama apie karjeros pasirinkimus, studijų užsienyje privalumus, Lietuvos ekonomikos perspektyvas 2015 m.

Profesijų mugėje šiais metais dalyvavo net 60 įvairių įmonių ir organizacijų. Mugės metu visi norintys galėjo dalyvauti net 17 darbdavių vedamuose praktiniuose seminaruose ir paskaitose, išbandyti savo jėgas realiuose pokalbiuose dėl darbo, praktikos, stažuotės ar savanorystės vietos, dalyvauti įmonių arba organizacijų rengiamuose konkursuose ir laimėti apmokamas praktikos vietas. Studentai taip pat buvo kviečiami sužinoti apie praktikos ir stažuočių galimybes užsienyje, susitikti su VDU fakultetų atstovais ir susipažinti su magistrantūros studijų programomis.

Profesijų mugė užbaigė beveik mėnesį trukusį „Karjeros kypčių ‘15“ renginių ciklą. Šiemet „Karjeros kryptys’15“ susidėjo iš dviejų dalių: parengiamųjų seminarų ir Profesijų mugės. Daugiau nei 20 skirtingų renginių apėmė 5 karjeros kryptis: studijas, savanorystę, praktiką, darbą ir verslą. Parengiamųjų seminarų metu studentai galėjo dalyvauti individualiose konsultacijose dėl gyvenimo aprašymo (CV), tobulinti karjeros projektavimo gebėjimus – mokytis rengti CV, rašyti motyvacinį laišką, efektyviai save pristatyti ir dalyvauti pokalbyje dėl darbo.

„Visus „Karjeros kryptys’15“ renginius skiriame jaunimui, kuris neabejingas savo ateičiai – tai puiki galimybė gauti naudingų patarimų, pabendrauti su potencialiais darbdaviais įvairiose srityse, rasti darbą ar praktikos vietą. Praėjusiais metais vien įvadiniuose mūsų seminaruose dalyvavo apie 800 lankytojų – tikimės, kad šiemet paruošta dar platesnė programa sulauks ne mažesnio dėmesio“, – prieš renginį pasakojo VDU Karjeros centro vyr. specialistė Jovita Gudaitytė.

Renginio dalyviai:

Karjeros dienu partneriai

Konkursai

Renginio programa

Dalyvavusių įmonių katalogas

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.