VDU vyks Tarptautinė partnerinių universitetų darbuotojų savaitė 2024

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenė džiaugiasi galėdama priimti savo gerbiamus kolegas VDU Tarptautinėje darbuotojų savaitėje, kuri vyks 2024 m. balandžio 22-26 d. Kaune. Šiais metais laukiame 118 dalyvių iš 48 šalių. Savaitę sudaro dėstymo programa, kurioje dalyvauja 79 dėstytojai ir dėstytojos, ir mokymosi programa, kurioje dalyvauja 39 administracijos darbuotojai(-os) ir dėstytojai(-os).

Renginio metu dėstytojai(-os) skaitys paskaitas ir ves užsiėmimus daugiau nei šimtu temų. Tuo tarpu mokymosi programos dalyviai ir dalyvės dalinsis savo patirtimi ir skaitys pranešimus įvairiomis aktualiomis temomis, tarp kurių – mobilumo įgyvendinimo iššūkiai krizės metu, tarpkultūrinė komunikacija, tarptautinių studentų integracijos iššūkiai ir geroji patirtis, išvykstančių studentų ir darbuotojų mobilumo galimybių skatinimas, įdarbinimo strategijos siekiant pritraukti užsienio studentus(-es) ir kitos siūlomos internacionalizacijos temos. Be to, mokymosi programos dalyviai(-ės) dalyvaus dviejuose specializuotuose mokymuose: „Tarpkultūrinio bendravimo kompetencijos ugdymas: efektyvios strategijos, padedančios įveikti nesusipratimus ir tarpkultūrines kliūtis“ ir  „Tarpkultūrinės komunikacijos kompetencijos ugdymas: efektyvios komunikacijos strategijos”.

Visą savaitę svečiai bus kviečiami dalyvauti įvairiose veiklose – nuo mokymų iki sociokultūrinių renginių, suteikianti dalyviams galimybę ne tik užmegzti ryšius ir naujus kontaktus, bet ir susipažinti,  dalytis patirtimi bei patirti pavasariškai gyvybingą Kauno miesto pulsą.

2024 m. programa

Sužinokite, kaip atrodė: