VDU sudaryta Darbo tarybos rinkimų komisija

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui darbo tarybos tapo privalomos darbovietėse, kuriose vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra 20 ir daugiau darbuotojų. 2017-12-29 rektoriaus įsakymu Vytauto Didžiojo universitete sudaryta Darbo tarybos rinkimų komisija, kuri per 2 mėnesius suorganizuos universiteto Darbo tarybos rinkimus. Į Darbo tarybą, atsižvelgiant į vidutinį universiteto darbuotojų skaičių, turės būti išrinkta 11 narių. Darbo tarybos nariais galės būti renkami visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų ir kurių darbo santykiai su universitetu trunka ilgiau kaip 6 mėnesius. Darbdavys ir jam atstovaujantys asmenys negalės būti Darbo tarybos nariais.

Darbo tarybos rinkimuose galės dalyvauti ir balso teisę turės visi bent 3 nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su universitetu turintys darbuotojai, išskyrus darbdavį ir jam atstovaujančius asmenis. Kandidatus į Darbo tarybos narius gali siūlyti rinkimų teisę turintys darbuotojai. Kandidatais gali būti tik rinkimų teisę turintys darbuotojai, išskyrus rinkimų komisijos narius.

Daugiau informacijos apie VDU darbo tarybos rinkimų komisiją