VDU studentams skirtos stipendijos už mokslo ar meno pasiekimus

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) šiemet jau antrą kartą paskelbė konkursą stipendijoms už mokslo ar meno pasiekimus VDU studentams gauti, kurio tikslas – skatinti studentus vykdyti mokslinę ar meninę veiklą Universitete, taip garsinant VDU vardą.

Universitetui viešai paskelbus apie galimybę gauti šią stipendiją, savo mokslinės ir (ar) meninės veiklos ir produkcijos rezultatus už praeitus kalendorinius (2023 m.) metus pateikė 42 studentai. Konkurse stipendijai gauti galėjo dalyvauti kandidatai, turintys bent vieną mokslinę publikaciją, skaitę pranešimą konferencijoje ar viešai pristatę savo kūrybą. Po ekspertinio pateiktos mokslinės produkcijos ir veiklos įvertinimo, stipendijos, kurios vienos dydis – 500 (penki šimtai) Eur, buvo paskirtos 25 įvairių studijų krypčių studentams, kurie turėjo aukščiausius ir reikšmingiausius pasiekimus, įvertintus atitinkamais mokslo (meno) produkcijos ir veiklos taškais.

Stipendijos buvo paskirtos:

• Inžinerijos ir Technologijų mokslų krypties grupė: VDU Žemės ūkio akademijos (ŽŪA) Inžinerijos fakulteto bakalauro studijų programos Žemės ūkio mechanikos inžinerija studentui.
  • Matematikos, Informatikos, Fizinių, Gyvybės mokslų krypties grupė: VDU Informatikos fakulteto (IF) bakalauro studijų programos Informatikos sistemos studentui; VDU Gamtos mokslų fakulteto (GMF) magistro studijų programos Taikomoji biotechnologija studentui; VDU GMF magistro studijų programos Molekulinė biologija ir biotechnologija studentei; VDU GMF magistro studijų programos Biocheminė analizė studentei ir studentui; VDU IF magistro studijų programos Taikomoji informatika dviem studentams; VDU IF magistro studijų programos Taikomoji matematika studentui.
  • Menų krypties grupė: VDU Muzikos akademijos (MA) bakalauro studijų programos Atlikimo menas dviem studentėms ir studentui; VDU Menų fakulteto (MF) magistro studijų programos Teatrologija ir scenos menų vadyba studentei; VDU Švietimo akademijos (ŠA) edukologijos doktorantui.
  • Socialinių mokslų, Teisės, Verslo ir viešosios vadybos krypties grupė: VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto (EVF) bakalauro studijų programos Ekonomika studentei; VDU MF bakalauro studijų programos Kūrybinės industrijos studentui; VDU Socialinių mokslų fakulteto (SMF) magistro studijų programos Socialinis darbas studentui ir dviem studentėms.
  • Žemės ūkio mokslų krypties grupė: VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto bakalauro studijų programos Agronomija dviem studentėms; VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto magistro studijų programos Agronomija studentui.
  • Humanitarinių mokslų krypties grupė: VDU MF magistro studijų programos Meno kuratorystė studentui; VDU Humanitarinių mokslų fakulteto (HMF) magistro studijų programos Lyginamosios kultūrų studijos studentei; VDU MF magistro studijų programos Kultūros paveldas ir turizmas studentei.

Stipendijos už mokslo ar meno pasiekimus konkurso rezultatai yra paskelbti asmeniškai informuojant kiekvieną konkurse dalyvavusį studentą elektroniniu laišku.

Stipendijos buvo iškilmingai įteiktos studentų konferencijos „Laisvė kurti“, šiais metais skirtos VDU atkūrimo 35-mečio sukakčiai ir artes liberales koncepcijai bei vykusios gegužės 3 dieną, metu.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *