VDU studentai apklausoje įvertino dėstymo ir studijavimo kokybę

3002 2

Universiteto bakalauro, magistrantūros, vientisųjų ir profesinių studijų studentai kiekvienų mokslo metų rudens ir pavasario semestrų pabaigoje elektroniniu būdu vykdomoje apklausoje pateikia nuomonę apie dėstymo kokybę studijuojamuose dalykuose. Nuo 2018-2019 m. m. studentai pakviesti įsivertinti ir savo aktyvumą studijų procese – dalyvavimą studijose ir užduočių atlikimą.

2018 m. rudens semestre studentai pateikė nuomonę apie dėstymą 12-oje akademinių padalinių, apklausoje dalyvavo 21 proc. universiteto studentų. Kviečiame susipažinti su rezultatais.

Apklausos rezultatai

Komentarai

Silvija Aleknaitė

Labai džiaugiuosi, kad yra atsižvelgiama į studentų nuomonę ir vis daugiau komunikuojama apie dėstymo kokybės apklausos rezultatus ir iš to kylančius veiksmus.

Edvardas

https://apklausa.lt/f/vytauto-didziojo-universiteto-studentu-apklausa-apie-studiju-kokybe-po-leu-s7wbn4h.fullpage Prašau išreikšti savo nuomonę. Ačiū.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *