VDU Radijo seminare – tinklaraščio autorė Daina Dubauskaitė

1033

Gegužės 3 dieną, ketvirtadienį, 18 val., VDU Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28–402) vyks VDU Radijo organizuojamas susitikimas su naktinio gyvenimo žurnaliste ir tinklaraščio autore Daina Dubauskaite.

Po Dainos Dubauskaitės pseudonimu besislepianti Kotryna Sokolovaitė savo seminare pasidalins mintimis apie interneto žiniasklaidą, renginių pristatymą ir recenzijas. Viešnia taip pat papasakos daugiau apie save ir savo rašomą internetinį dienoraštį, Lietuvos skaitytojų pamėgtą tinklaraštį apie renginius. „Duokit jai daugiau diskotekų ir Daina atsisėdusi prie klaviatūros uždainuos – niekas geriau Lietuvos žemėje nevaldo naktinio gyvenimo aktualijų tekstiniame variante”, – taip D. Dubauskaitę pirmojoje žurnalo „370“ versijoje gyrė jo redaktorė, taip pat žinoma žurnalistė, Inga Norke.

D. Dubauskaitė yra ne tik tinklaraščio autorė. Ji taip pat dirbo „Pravda“ ir kituose žurnaluose, buvo djscene.lt redaktorė, pastaraisiais metais – „Mix Subo“ bendraautorė. Šiuo metu žurnalistė savo tinklaraštyje, dar vadinamame „1-800-DAINAD“, aktyviai rašo apie naktinį gyvenimą – ne tik apie dabartinį, bet ir apie praėjusį. Kaip teigia ji pati, tekstų apie naktinį gyvenimą ir jo dalyvius per daug metų susikaupė labai daug, todėl juos ne tik smagu prisiminti, bet yra ir ką pasakyti apie šiandieną.

Šios ir kitos temos bus aptartos VDU Radijo organizuojamame seminare, kuriame kviečiami dalyvauti visi besidomintys žurnalistika ar naktiniu gyvenimu.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti čia.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.