VDU psichologijos studijų programoms – puikūs tarptautinės ekspertų komisijos įvertinimai

Vytauto Didžiojo universiteto SMF Psichologijos katedros atstovai džiaugiasi galėdami pasidalinti puikia žinia. 2011 metais studijų kokybės vertinimo centro kviesta tarptautinė ekspertų komisija, kurią sudarė ekspertai iš Švedijos, JAV, Estijos, Vengrijos, atlikusi universitete vykdomų psichologijos bakalauro ir mokyklinės bei organizacinės psichologijos magistro studijų programų vertinimą, visoms studijų programoms skyrė labai aukštus vertinimo balus ir akreditavo programas maksimaliam šešerių metų laikotarpiui.

Ataskaitoje nurodoma, kad programų vadyba yra skaidri, personalas įgyvendina aukšto lygmens studijas, atsakomybės tinkamai paskirstytos, programoje dėmesys aiškiai sutelktas į studentus, aktyviai palaikomi ryšiai su absolventais bei darbdaviais, nuolat rūpinamasi studijų programų kokybės gerinimu. Iišsamias ekspertų išvadas bei ataskaitą galima rasti čia.

„Pasiekti rezultatai dar kartą įrodo koks svarbus ir reikšmingas nuoseklus bei vieningas komandinis darbas. Dėkojame visiems dėstytojams, studentams, absolventams, universiteto ir Socialinių mokslų fakulteto administracijos atstovams, socialiniams partneriams, dirbusiems, palaikiusiems, patarusiems, galvojusiems ar kitaip prisidėjusiems prie bendros sėkmės. Būsimus studentus kviečiame rinktis VDU psichologijos studijas, kurių kokybė įvertinta kaip atitinkanti tarptautinius standartus“, – sako VDU SMF Teorinės psichologijos katedros vedėja doc.dr. Loreta Bukšnytė.