VDU pokalbių šou. Dr. S. Milčiuvienė apie VDU ir T4EU mokslo stebuklus

299

Paskutinėje VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ laidoje dr. Saulė Milčiuvienė aptarė mįslingus mokslo stebuklus Vytauto Didžiojo universitete ir „Transform4Europe“ aljanse. Viešnia pristatė puikias galimybes, kurias mokslininkams siūlo VDU ir T4EU aljansas, tokias kaip Jungtinės laboratorijos, Virtualus jungtinis mobilumo centras, Inovatyvaus dėstymo apdovanojimai, „T4EU Chair Exchange“ ir kt.

„Virtualiame jungtiniame mobilumo centre VDU darbuotojai gali magiškai prisijungti prie kolegų iš kitų institucijų, keistis žiniomis, dirbti partnerinių universitetų laboratorijose, dėstyti ir gal net išmokti burtažodį, kaip paversti kavą į puikias idėjas“, – sakė dr. S. Milčiuvienė, kurią vedėjas Jaq Greenspon pristatė kaip teisinės kalbos Šerloką Holmsą.

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ kviečia artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiame žiūrėti ir ankstesnes laidas:

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus