VDU pokalbių šou – Loreta Petrauskaitė apie VDU privalumus

Kviečiame žiūrėti dar vieną VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ laidą, kurioje šįkart svečiuojasi dvi viešnios: VDU Priėmimo skyriaus vadovė Loreta Petrauskaitė ir jos šaunioji augintinė Čičė.

Loreta laidoje pristatė įvairius universiteto privalumus, tokius kaip nemokamos gretutinės studijos, „Academia cum laude“ programa ir daugybė studentų organizacijų. „Kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai. Studentų organizacijos yra puiki galimybė ugdyti savo asmenybę, tobulinti savo kompetencijas ir visas įgytas žinias pritaikyti praktiškai“, – paaiškina Loreta.

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ kviečia artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiame žiūrėti ir ankstesnes laidas: pokalbį su „Transform4Europe“ institucine koordinatore prof. Ineta Dabašinskiene ir VDU docento Jaq Greenspon pristatomas VDU galimybes studentams.

Netrukus pristatysime ir daugiau puikių šou serijų su naujais svečiais ir vedėjais – sekite informaciją.

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).