Naujame VDU pokalbių šou – apie „Transform4Europe“ ir VDU galimybes

Kviečiame žiūrėti naują VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“, kuriame galite artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Šįkart kviečiame susipažinti su VDU profesore, „Transform4Europe“ institucine koordinatore Ineta Dabašinskiene, kuri papasakos, kodėl šis aljansas yra tikra magija ir nuotykis visai akademinei bendruomenei. „Tai ir sienų griovimas, tiltų statymas, erdvių ieškojimas diskusijoms ir deryboms. Jei turime viziją, tikslą – o mes juos turime – tai galime pasaulį paversti geresne vieta gyventi“, – sako prof. I. Dabašinskienė.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Netrukus pristatysime ir daugiau puikių šou serijų su naujais svečiais ir vedėjais – sekite informaciją.

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).