VDU pokalbių šou. Galimybės VDU jauniems mokslininkams ir doktorantams

475

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ vedėja Oneida Kunsunga kviečia susipažinti su VDU siūlomomis galimybėmis jauniems mokslininkams ir doktorantams. Pasak jos, šis universitetas yra ne tik mokslo, bet ir pramogų kūrimo centras, o doktorantai čia uždirba daugiau nei daugelis superherojų.

„Jūs tik pažvelkit į mūsų laboratorijas! Čia tiek daug įrangos, kad galėtume varžytis su kosmoso stotimi. O jei technologija – ne Jūsų aistra, tai galbūt sudomins mūsų Doktorantų klubas, kur diskusijos apie mokslą kartais virsta legendinėmis frazėmis. Be to, mūsų studentai gali keliauti ir dalyvauti tarptautinėse programose. Tai ne tik galimybė mokytis, bet ir pažinti pasaulį ir, žinoma, pasitikrinti, ar iš tiesų ten kitur galima rasti gerų picų, ar tik pas mus Lietuvoj jos čia tokios skanios?“, – pasakoja O. Kunsunga.

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ kviečia artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiame žiūrėti ir ankstesnes laidas:

Netrukus pristatysime ir daugiau puikių šou serijų su naujais svečiais ir vedėjais – sekite informaciją.

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus