VDU pokalbių šou. J. Greenspon: čia gimsta novatoriškos idėjos

452


VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ vedėjas Jaq Greenspon pristato Vytauto Didžiojo universiteto ir „Transform4Europe“ aljanso pasaulį – gėrybes, kurias gauna universiteto ir aljanso partneriai: nuo bendrų mokslinių tyrimų iki įvairių renginių ir programos „Paskambink mokslininkui“.

„Įsivaizduokite, kokią proto galią turi keli universitetai, susivieniję spręsti didžiausius pasaulio iššūkius. O jei to negana, turime inovacijų ir transformacijų laboratorijas. Tai lyg pašėlusių mokslininkų laboratorijos, tik be sujauktų plaukų ir žaibavimo. Tai – kūrybiškumo ir eksperimentų centrai, kur gimsta novatoriškos idėjos. Kas žino, gal jie išras teleportacijos įrenginį, padėsiantį išvengti kamščių!“, – pasakoja J. Greenspon.

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ kviečia artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiame žiūrėti ir ankstesnes laidas:

Netrukus pristatysime ir daugiau puikių šou serijų su naujais svečiais ir vedėjais – sekite informaciją.

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus