VDU pokalbių šou. E. Samys apie VDU mokslo ir verslo bendradarbiavimą

271

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ šįkart svečiuojasi VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro atstovas Edvinas Samys, kuris pasidalino įspūdingais rezultatais, pasiektais centrui skatinant bendradarbiavimą tarp VDU mokslininkų ir verslininkų: pavyzdžiui, per penkerius metus universitetas pasirašė daugiau nei 350 sutarčių, kurių bendra vertė siekia net 10 milijonų eurų.

„Mūsų tikslas – skatinti mokslininkų, tyrėjų, verslo, jaunų antreprenerių bendradarbiavimą kuriant inovacijas ir inovatyvius verslus. Stengiamės proaktyviai dirbti išnaudojant mokslo potencialą ir rezultatus, kad jie neužsigulėtų stalčiuose, o kaip galima greičiau pasiektų rinką“, – pasakoja E. Samys, pasidalinęs ne tik šių inovacijų pavyzdžiais, tokiais kaip lietuvių kalbos technologijų projektas, bet ir daugiau įspūdingų skaičių. VDU verslo inkubatoriuje yra įsikūrę 20 startuolių, universitetas iš viso turi apie 500 partnerių privačiame ir viešajame sektoriuje, o bendra mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos projektų vertė 2023 m. siekė net 2,5 mln. eurų.

VDU pokalbių šou „Transforming the Academic Universe“ kviečia artimiau susipažinti su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos universitetų aljansu „Transform4Europe“. Dvylika žaismingų pokalbių šou serijų su šauniais vedėjais ir intriguojančiais svečiais leis sužinoti daugiau: kas yra „Transform4Europe“, kokias galimybes jis siūlo studentams ir darbuotojams, kodėl VDU yra puikus pasirinkimas studijoms, kas išskiria VDU iš kitų universitetų ir įvairias kitas įdomybes.

Pokalbių šou galima žiūrėti su subtitrais lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiame žiūrėti ir ankstesnes laidas:

Netrukus pristatysime ir daugiau puikių šou serijų su naujais svečiais ir vedėjais – sekite informaciją.

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus